5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (2)
  • medya (1)

5. daha önce espresso ink hakkında olumsuz yorum yazmıştım kısmen geri alıyorum (gizlinot: yorumum gözükmüyor zaten. eski girdilerim yayımlanmayan girdilerde kaldı maalesef).

mini boyunu almıştım (geçen yıldı yanılmıyorsam). ilk açıp kullandığımda "fakat bu renk de ne böyle" demiştim. mac'in jel eyelinerına göre daha katı yapıda olduğu için, fırçaya alına(bile)n ürünle çıkan sonuç silik bir görüntüydü. öyle bir iki kez kullanıp kenara koymuştum.

birkaç ürün bitirdikten sonra kendisini tekrardan kullanmaya başladım. ürün zaten katıydı iyice kurumuştur diye düşünürken, açtığım ilk günkü katılığında olduğunu görünce şaşırdım. bu sefer ürünü tek fırça darbesiyle almaya çalışmayıp, bayağı kanırtarak kullanmaya başladım. bu arada ürünle en iyi anlaşan fırçalar ya kalın uçlu (kendi fırçası gibi) ya da inceyse bile sert kıllı (sephora no 90 gibi) fırçalar. mesela sigma e06 yumuşak kalıyor. sivri uçlu fırçalara ise hiç ürün gelmiyor neredeyse.

neyse ürün, özellikle renk olarak benim için bir dönüm noktası olabilir. simsiyah eyelinerlardan daha yumuşak ve doğal tonlara geçiş. göz şeklim bile daha yuvarlak daha tatlı gözüküyor. kirpiklerim daha çok belli oluyor. sonuçtan acayip memnun kaldım.

bu ürün ve elimdeki diğer ürünler bittikten sonra eyelinerda kahve tonlarına geçeceğim gibi gözüküyor (gizlinot: sıkılmazsam).

12 şubat 16:52 12 şubat 17:02

4. Bugün sahip olduğum, kargo geldiği gibi hemen koşup sürdüğüm eyeliner. Gerçekten denildiği kadar varmış! Saatlerdir şu extra yağlı göz kapaklarımda farlar gitti o gitmedi. Hala kuyruğu bile aynen duruyor. Bayıldım!! Şiddetle öneririm. Bir de bunu aldım derken 85 liralık lip gloss ve 60 liralık oje hediyesiyle gelince mutluluktan öldüm.

24 kasım 2015 21:41

3. inanılmaz kalıcı gel eyeliner. yağmur altında sırılsıklam kaldığım günde bile zerre akma azalma göstermedi. takdir ettim kendisini.

bundan önce kore markası (gbkz: etude house)'un gel eyelinerını kullanmıştım, o da kalıcıydı aslında. ama bu resmen kalıcılıkta devrim yaratmış.

2 kasım 2015 12:35


2. Graphite ink rengini severek kullandım, gayet kalıcı. Ama benim bobbi brownın gel linerını seçme nedenim bu olmaz, ilk nedenim bu olmaz en azından. Çünkü biliyorum ki artık drugstore ürünlerde de var aynı teknoloji. Siyah veya kahverengi alacaksam gidip maybelline'den alıyorum, ama daha kompleks bir renk arıyorsam bobbi brown'a giderim. Her türlü ara tonu üretmiş kadın.

21 eylül 2014 18:16 21 eylül 2014 18:52

1. Bobbi brown'dan inanılmaz kalıcı ve harika renklere sahip jel dokusunda eyeliner. Birçok firma bu eyeliner formülünü taklit etmektedir. Hemen kurumaz, nemini biraz kaybetse de uygulaması rahattır.

25 aralık 2013 00:16