girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (279)
  • medya (19)

279. Bugün beğendiğim eyelinerın fiyatına 220tl demiş markadır. 

7 nisan 14:38

278. “styleboom'u severim ama styleboom'un seçtiği makyaj malzemeleri kim tarafından ne zaman ilgi görmüş ki? bin tane makyaj ile ilgili influencer varken styleboom neden? ” 

Harfi harfine katılıyorum. 

3 nisan 01:40

277. influencer'lara verecek parası var diye yani sırf işbirliği yapmış olalım diye işbirliği yapmış marka.

styleboom'u severim ama styleboom'un seçtiği makyaj malzemeleri kim tarafından ne zaman ilgi görmüş ki? bin tane makyaj ile ilgili influencer varken styleboom neden? hem styleboom'un günlük hayatta kendi yaptığı makyajlar daha güzeldi valla hiç yakışmamış makyaj lookları. bir de meriç keskin diye adını ilk kez duyduğum ilk kez gördüğüm ve hesabına girip baktığımda makyajla hiç de alakası olmadığını gördüğüm biriyle de işbirliği yaptı. tuhaf gerçekten.

sanırım şöyle bir strateji geliştirmişler; her kulvardan bir influencerla çalışalım ki onların farklı hedef kitleleri sayesinde biz de daha çok kişiye ulaşabilelim. sırada idil yazar var sanırım. onla da işbirliği yapsınlar da tam olsun. bu ortayolculuktur. herkese hitab edip yok olacağına kendi hedef kitlenle ilişkini daha da sağlamlaştırma yolunu seçmeliydin bence bobbi brown.

14 mart 16:26


276. Eye oppening maskarasının küçük boyu vardı severek kullanıyordum. Çok akmıyor yapıştırmıyordu. Ha o fiyata değer mi, değmez. Ama beni baskılamaya çalışan super egoma “içkim kumarım yok bir maskaram var ona da karışma be kadın!!” Diyip kendimi şımartacaktım lakin youtuber pohpohlamalarını görene kadar :( ah be bobbi browncığım neden böyle şeyler yapıyorsun. Benim gözümde karizman vardı profesyonelliğin vardı. Niye duygu özaslanla set falan hazırlayıp bir de duygu hazırlamış gibi gösteriyorsun? Polinanın fotoğrafı ne alaka yaa saçma saçma iq kırıntısı bulunmayan kızın makyaj markası ile ne ilişkisi olabilir ki? N

Neyse en azından maskaraya üç basamaklı tl lerimi harcamama engel oldu.

2 mart 18:14

275. Tövbe tövbe (link: https://www.instagram.com/p/BfiSOYuDvbZ/ Ya)

(gizlinot: Hayır yani Meriç keskin ne alaka?)

Milyoner de olsam alışveriş yapmayacağım bir garip (link: https://www.suslusozluk.com/süslülerin-an-itibariyle-aklından-geçenler?i=733395 Markamsı)

Güldürüyor valla.

1 mart 23:32

274. Youtuber işbirliklerinden önce bana çok karizmatik gelen markaydı. Kendime güzellik yapıp markadan bir kaç ürün almaya karar vermiştim. Ancak bu işbirlikleriyle beraber gözümdeki değeri yerle bir oldu. Ülkede yok muydu ürünlerini tanıtabilecek karizmatik ünlü de gidip bir sürü youtuberla işbirliği yaptılar anlam veremedim.

27 şubat 00:23

273. Önceki girdilere katılıyorum. Elimdeki bittikten sonra yeni çıkan fondötenlerini mi denesem diyordum ama müşterilerini 12 yaşında YouTuber fangirl'ü yerine koymalarını mı desem, selin yağcıoğlu'nu reklam yüzleri mi yapmaları desem, inanılmaz itildim, almam.

26 şubat 23:02


272. Şu markayı görünce aklına stranger things'ten millie bobby Brown gelenler ? (gizlinot: Eleven)

edit: neden eksilendi ki bu ? :(

26 şubat 22:51 26 şubat 23:02

271. son dönemdeki iş birlikleriyle tamamen gözümde düşmüş olan marka. yani eskiden bobbi brown denince bir karizması vardı şimdi kimlerin elinde oyuncak oldu böyle. gerçekten üzücü. türkiye'de pr'ını yürüten bu işten anlamıyor belliki. umarım yakın zamanda müdahale edilir de bilmem kimin fondöteni diye caaanım fondötenlerin isimlerini karalamazlar.

26 şubat 22:42 26 şubat 22:46

270. Anlamsızca, güven vermeyen youtuber’larla “çalışan” ve bugüne kadar hiç bir ürünüyle ilgilenmediğim marka. 

Duygu ve Selin olayından sonra da artık bedava verseler kullanmam.

26 şubat 22:12