girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (287)
  • medya (21)

287. umuyorum ki bu blogger ekibiyle bedava çalışmıştır. çünkü üstüne para verip çalışacak bir pazarlama müdürleri varsa vizyonsuzluğuna yanarım. bobbi gibi bir markayı 100k takipçili bloggerlara meze yapmak nasıl bir iştir anlayamadım. hayır yakından uzaktan bari makyajla ilgili olsalar ama o da yok sadece bazı kişilerin arkadaşı diye bu kadar tölerans çok komik ve acınası.

tanım: reklam pazarlamada vizyonsuzluğu everest'e çıkartmış kozmetik markası.

bugün 11:18

286. Pazarlama ve reklam ekibine acıyan gözlerle bakıyorum. Boş yere paralarını harcıyorlar, yazık. Eskiden sitesinden sıkça alışveriş yapıyordum, reklam politikalarıyla soğudum soğudum!

16 mayıs 20:55

285. Bobbi ile tanışmam Crushed serisi rujları ile başladı. Yapı ve renk skalası olarak tam bir günlük ruj diyebilirim. Koyu tonlu dudaklara sağlıklı ve canlı bir görünüm veren bordomsu rengi ruby ve her makyaja uyumlu nude tonlu bare rengi favorim. Rujlar yapıları gereği kat kat sürüldükçe o oranda etkisi artan bir renk sunuyor.

Illuminating Moisture Balm'ında bare glow rengi bb veya fondotensiz kullanımda ışıl ışıl bir cilt sunarken ten ürünleri ile karıştırmak için de güzel bir alernatif. Mac strobe cream hergün kullanımda paylaşıldığı üzere sorun yaratırken bu ürünü aşırı hassas cildimde sorunsuz kullanıyorum.

Bronzerları gerçekten hem ince, mat ve tozutmayan yapıları hem de soğuk alt tabanlı renkleri ile çok başarılı. Stonestreet tonunu kullanıyorum. Kızıllık barındırmayan soğuk kahve bir ton. Nars lagunam bittiği için almıştım, fazlası ile memnunum.

Lips and Cheekslerinde ise 2 numaralı Calypso Coral rengini mac 187 nolu fırça ile allık olarak kullanıyorum. -5 yaş garantili tatlı bir şeftali pembe ton. Ürün çok kalıcı olmamakla birlikte krem yapısının verdiği fresh görünümü seviyorum.

16 mayıs 19:37 17 mayıs 13:37


284. Sosyal medya pazarlama ekibinin başında kimin olduğunu merak ettiğim high-end makyaj markası.

Yüzüne fondöten sürmeyen Polina'yla fondöten işbirliği yaptıkları yetmezmiş gibi şimdi de takipçi sayısı fazla olan "instagrammer" larla ruj işbirliği yapmış. irem akdemir, hazal ece yüceer bir de yılmazsisters diye kişiler. Az bakayım dedim, hazal genelde lookbook havasında kullanıyor instagramı anladığım kadarıyla, irem desen alice harikalar diyarında, yılmazsisters hesabı da kısa kısa her telden videolar koyan(vine tarzı) hesaplar. Yav Allah aşkına bu kişiler ve ruj ne alaka?

Sanırım stratejileri kimin takipçisi varsa onunla bilmem ne işbirliği yapalım tarzında. Global anlamda nasıl bir firma bilmiyorum ancak Türkiye ekibinin ne kadar vizyonsuz ve pazarlamadan bir haber olduğu aşikar.

16 mayıs 15:37 16 mayıs 15:51

283. sosyal medya yönetimi procsin markasının efsane atarlı amatör zihniyetine dönmeye başladığından beri benim gözümde kalitesi düşmüş markadır. koskoca bobbi brown olumsuz yorum silecek kadar kendine güvenini kaybetmişse neden 300-400 liraya ondan ürün alayım ki? yerli markaların bir türlü profesyonel olamamasını geçtim artık yabancı markaların bizdeki şubeleri de instagram hesaplarını hiç denetlemiyor galiba, babalarının tarlası gibi at koşturuyorlar -official hesaplarda.

1 mayıs 16:33

282. sürekli reklamlı içerik paylaşıp bıktıran yeni yetme influencerlara dönmüş olan markadır. her allahın günü biriyle işbirliği yapıyor sbdsds şaka gibi ya. "çok yakında size bir sürprizimiz olacak" diye story atıp atıp duruyor. nereye kadar? sektörde işbirliği yapmadığı influencer ve influencer bozması kalmadı. wtf? iyi bir şey yaptıklarını falan sanıyorlar galiba. evet devir reklam devri de bi durun ya! styleboom'a makyaj lookları oluşturtup bir de bunu trendyol üzerinden satışa koymalarını falan asla unutamıyorum ayrıca jdhfjdhfs styleboom'un çok ve aşırı merak edilen makyajları için işbirliği yapmak müthiş fikir cidden. kendisine bir an önce çeki düzen vermesi gereken marka.

çok işbirliği annecim.

30 nisan 17:21

281. bu markanın bronzerları cok övülüp durur, gerçekten söylendiği kadar varmış. nc15 -nc20 arası skaladayım, natural isimli bronzerini aldım ve resmen bir aydınlanma yaşıyorum.bu zamana kadar nerdeydin diyorum o derece, asla tozutmuyor yüzü çok doğal sekilde ısıtıyor ve boyutlandırıyor.

başka hiçbir ürünü gerekli bulmuyorum

( özellikle kapatıcı ve correctorlerini beğenmiyorum) ama eminim biterse tekrar satın alırım bu ürünü, arayışta olanlar bakabilir.

ilgili medya:
2
27 nisan 01:39


280. Bebeğim benim(gizlinot: kalp kalp💕). Bu markayla resmen gönül bağım var. No makeup makeup halleri çok çok hoşuma gidiyor. Crushed rujları, bronzerları, krem allıkları çok başarılı. Bir indirim, kampanya olsun da istek listemdeki ürünleri alsam diye pusuda bekliyorum.

Tanım: Başarılı ancak bir o kadar da pahalı ürünlere sahip high-end kozmetik markası

25 nisan 18:08

279. bu akşam beni çıldırtan web sitesine sahip markadır. ne zamandır istediğim ruju nihayet karar verip alayım dedim. ilk defa online sipariş verecektim ödeme aşamasında binbir zorluk çıkardı! iş yerimin caddesi önceden tanımladıkları çoktan seçmeli caddeler arasında yoktu. neyse adres çubuğu kısmına sıkıştırıp yazdım bir şekilde. sonrasında ödeme ekranında adresimin yarısını -ve soyadımı- otomatik olarak kesip attığını gördüm. 1 saat uğraşıp sipariş verdikten sonra gelen onay mailinde adresimdeki tüm türkçe karakterlerin bozulduğunu farkedince bir daha asla diyorum. umarım sadece bana gelen mailde sorun vardır :(

25 nisan 00:02

278. Bugün beğendiğim eyelinerın fiyatına 220tl demiş markadır. 

7 nisan 14:38