yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (272)
  • medya (12)

  272. Geçen haftasonu sitelerinden göz makyaji temizleyicisi ve kapatıcı aldım. Bugün ürünler elime ulaştı. Gelen bozulmuş ve sanki içine karbonat eklenmis gibi bembeyaz olan şeyi görmeniz lazım. Hatta görün diye medyaya ekledim. Rujlarindan, fondötenine, makyaj sabitleyicisinden, kapaticisina çok farkli ürünlerini kullaniyorum. Bir daha alışveriş yaparsam yüzüme tükürün! bu ne yahu?! hiçbir markaya güvenemeyecek miyiz? bozulmuş ürün nasıl gelir? kalite kontrol olmaz mi? nerede saklıyorsunuz da ürün o hale geliyor? Ürünü daha önce kullanmamış ve öyle bembeyaz sanan müşteriler vardir. göz altı en nazik yer. milletin görünüşü ve sağlığıyla da oynuyorlar. bıktım ve hepsinden iğreniyorum. herkes vatandaşı nasil kazıklarınız? neyi kakalarizin derdinde. utanın!!!!

  3 kasım 2021 22:07

  271. online sitesinde fiyatlar daha uygun oluyor bazı ürünlerde ama kargo süreci biraz kabus... aras kargo ile çalışıyorlar. 13 haziranda sitelerinden bir sipariş oluşturdum. sipariş takibinde 1 hafta boyunca durumu depoda olarak görünüyordu. 1 hafta sonra müşteri hizmetlerini arayıp bilgi istedim bana dediler ki "ürününüz dağıtıma çıkmış adreste bulunamadığınızdan dolayı depoya geri dönmüş." evdeyiz tüm gün bu süreçte zaten hadi bunu geçiyorum aras kargonun işgüzarlığı fakat benim ürünün kargo firmasına verildiğinden haberim bile yok çünkü sistemlerini güncellemiyorlar. bunu sorduğumda ürün sadece teslim olduğunda güncelliyoruz dediler, mesaj attıklarını iddia ediyorlar ama asla böyle bir mesaj gelmedi. arayıp sormasam ürünün depolarına döndüğünden bile haberim olmayacak. 2. kere sevk istedim. verecekler inşallah bir ara..

  26 haziran 2020 22:18 26 haziran 2020 22:27

  270. Bobbi brown çok sevdiğim bir marka birçok ürününü severek kullanıyorum,ama şöyle bir durum var ki artık deneme boy ürün yollamıyorlar,en son geçen hafta indirimden fondöten aldım,deneme boy göz makyajı seti sepete ben eklemeden düştü ama tabii ki gelmedi indirimli ürünlerde geçerli değilmiş.Eskiden indirimden de alınsa mutlaka deneme boy gönderirlerdi.Bu değişimin sebebini anlayamadım.satın almadan önce deneme boy ürün kullanmak iyi oluyordu böyle deneyip memnun kaldıktan sonra aldığım ürün çoktur keşke bunun farkına varsalar.

  29 mayıs 2020 20:49


  269. bugün ve yarın gece 23.59'a kadar yapılan tüm alışverişlerde orijinal boy (gbkz: bobbi brown long wear gel eyeliner) hediye eden marka. seyahat boy ve indirimli ürünler dahil değilmiş yalnız.

  23 şubat 2020 20:41

  268. son zamanlarda saçma sapan kişilerle işbirliği yapan marka. moda ve sosyeteyle işbirliği yapmak nedir, bu kadın makyajdan ne kadar anlıyor, sosyeteye yaranmaktan başka ne yapıyor ki ben bu kadının önerdiği ürünleri alayım?

  6 kasım 2019 23:35

  267. Ürünlerinin çok kaliteli olmasına karşın indirim yaptığında nerdeyse benimle yaşıt ürünleri size veren dolayısıyla çok az süre kullanıp çöpe atmak zorunda kalacağınız marka

  Geçen sene yılbaşı zamanı 'seçili' ürünlere yaptığı indirimden maskara, art stick ruj,ikili küçük jel eyeliner almıştım Jel eyeliner ve maskara cok kısa zamanda kuruyup kullanılmayacak hale geldi ve çöpe atmak zorunda kaldım, meger ben aldıgımda ürün zaten 3 yıllıkmış, art stick rujun yapısını çok begeniyorum ve hatta bu ara rujlarda indirim olduğundan siteye girip girip bakıyorum lakin bana attığın bu kazığı affedemiyorum Bobbi. İndirimli halinde bile çuvalla para alıp imha edilecek ürünü satmak nedir Allah aşkına?

  Artık bir marka indirim yaptığında tüm ürünlere yapmıyorsa almama taraftarıyım, secili ürünlerde indirim demek; biz bunları satamadık size kakalayalım demek

  7 ekim 2019 17:22

  266. 11 Nisan'da gönderdiğim iadenin ödemesini 26 Nisan itibariyle hala yapmamış olan, maillere otomatik yanıt dönen, telefon ettiğimde bir öyle bir böyle diyen marka

  26 nisan 2019 22:55


  265. rachel araz ile set çıkaracak markadır. rachel'in son storysinde gördüğüme göre bir de yanında swarovski bileklik hediye edilecekmiş. seçilen bileklik modeli herkesin tarzı olmayabilir (gizlinot: mesela benim için çok kokoş) neden böyle bir yol izlediklerini hiç anlamadım. onun yerine %20 indirim vs. çok daha mantıklı olurmuş.

  30 kasım 2018 21:02

  264. crushed lip color rujlarına ba yı lı yo rum. ama haziranda 89 liraya aldığım ruj bugün 120 lira. değer mi? dolar 12 olduğunda fiyatı 200 lira olur, o zaman 120yi ucuz bulup değer diyebilirim. battık ey halkım. ayrıca cranberry isimli rengi haziranda da out of stock idi, hala öyle. nasıl saçmalık anlamadım, tüm stokları beleşçi bloggerlara mı yolladılar?

  21 eylül 2018 14:44

  263. çok pahalı ama gerçekten kalitesini hissettiğiniz bir marka. kesinlikle kalemlerini çok başarılı buluyorum , zamk gibi ve sürümü kolay. bende bir de bronzerı ve conceaları var onları da çok beğeniyorum. sürekli kozmetik alışverişi yapıyorsanız tabii ki çok zararlı çıkarsınız ama az ve öz anlayışınız varsa bobbi brown doğru adres olabilir :) çünkü ihtiyacınızı tam olarak giderebilen bir marka olduğunu düşünüyorum. en kısa zamanda crushed lip colorı denemek istiyorum.

  21 haziran 2018 12:00