yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • oylar (15)
  • medya (0)
  4

  27. pink vanilla kiss olanı fiyatı henüz uygunken gratisten almıştım. Kokusu tamamen aklımda çünkü denediğim en yoğun kokan ve kalıcı vücut spreylerinden biri. Kokuyu tarif etmeye çalışırsam vanilyalı şekerli ama baymayan fiyatına göre orijinal bir kokusu var. yanliz ben bu kokudan herkesin memnun kalacağını düşünmüyorum joker bir koku değil tam pink barbie Aesthetic girly kızların (aleyna tilki eskiden kullaniyordur işte:d) kokusu. Çok çok alakasız bir tarzınız varsa sevmeyebilirsiniz ve eğreti durabilir çünkü koku baya baskın.

  8 nisan 18:04 8 nisan 19:05

  5

  26. en sonunda merakıma yenik düşüp denediğim vücut spreyi markası. elimde iki tane bulunuyor.

  wedding day fantasy: buram buram çiçek kokan, gerçekten düğün gününü hatırlatan temiz ve çiçeksi-hafif meyveli bir koku. elma çiçeği baskın, elma notası daha hafifletilse ve kremsi misk notası arttırılsa tadından yenmezdi. küçük boyu var sadece, bittikçe alırım.

  night musk: loreal dream long şampuan gibi kokuyor. sadece bir fıs sıktım, aklımda olan tek şey dream long kokusuydu. beğenmedim, yepyeni ve tertemiz şişesiyle öyle duruyor. kör nokta alış huyumdan vazgeçmem lazım. elden çıkaracağım mecbur.

  8 nisan 12:21

  5

  25. Pink vanilla kiss olanını kullanıyorum ve şunu söyleyebilirim ki şimdiye kadar kullandığım en başarılı body mist olabilir. Çoğu parfümden kalıcı ve net bir kokuya sahip. Baskın bir vanilya aromasına sahip olsa da baymıyor ve yazın kullanılabilecek nadir şekerli kokulardan biri. Bunu sıktığımda kokusunu alan herkes çok beğeniyor ve vanilyalı çilekli pasta gibi koktuğunu söylüyorlar. Bende küçük boyu var ama bitince büyük boyunu alacağım. Şu an fiyatları uçmuş olsa da kesinlikle değer diyorum. Yazın en çok kullanmayı sevdiğim body mist budur. Vanilya aşıklarına şiddetle öneriyorum. Gratis'te indirimsiz fiyatı 40 tl

  8 nisan 03:36


  3

  24. artık parfüm fiyatlarıyla beraber bu vücut spreylerinin de fiyatı fırlamış durumda. fiyatları an itibariyle orta boyu 45, en büyük boyu ise 65 lira. bunlardan almak yerine zaradan bir parfüm almanızı tavsiye ederim. ben şimdiye kadar beş tanesini alıp kullanmıştım ucuzken.

  genel olarak yorumlamam gerekirse genel olarak ağır olmayan kokulara sahip yazın çok rahat kullanılabilecek body mistler. edc bile sayılabilir bence.

  pink vanilla: orta boyunu 2016'da 7,5 liraya mı ne satın almıştım. ağır olmayan bir vanilya. yazın bile boğacak derecede buram buram kokmuyor.

  night musk: en büyük boyu 2018'de 45 liradan 15 liraya düşmüştü. burnumun seçebildiği kadarıyla kendisi meyve kokusu ve ben meyve kokusu seven birisi değilim ama seveni için ağır değildir.

  (gizlinot: en favorimdir.)sweet sunrise fantasy: orta boyunu 2018 yılında %50 indirim furyasında 12,5 liraya satın almıştım. bunun kokusu mükemmeldi. yasemin, narenciye kokusu hakim ama yine ağır değil. bana hep yaz mevsiminde günbatımlarını anımsatır bu koku.

  fresh white musk: en küçük boyunu aynı indirim furyasından 7,5 liraya almıştım. bu çok odun, baharat kokan bir mistti diğer saydıklarıma göre bir tık daha ağırdı ama çevremdeki insanlar hep beğenirdi bunun kokusunu.

  (gizlinot: bu da favorilerimdendir.)wedding day: orta boyunu 2020 ağustosta 15 ya da 20 liraya almıştım. sanırım kokusu için ''sabunsu bir şipre'' diyebilirim? bilemiyorum ama hafif, fresh koku seviyorsanız bunu da seversiniz.

  8 nisan 02:21

  4

  23. Bende 3 çeşidi var. twilight , japanese cherry blossom ve hearts&daisies. İlk kullandığım Twilight olanıydı çok beğeniyordum. Son indirimde onu bulamadığım için diğer ikisini aldım kokusunu bilmeden . Hearts&daisies çok güzel bir koku çıktı aşırı fresh ama cherry blossom bir o kadar da kötü. O kadar ağır bir koku ki hiçbir şekilde kullanamıyorum. Kalıcılıkları ortalama vücut spraylerine göre bi tık yüksek denebilir. İndirime girdiğinde diğer çeşitlerine de göz atmak istiyorum.

  19 mayıs 2020 16:27

  4

  22. (yazar: belleofbelfastcity)' e kesinlikle katılıyorum. sweet sunrise'ın yenilenen versiyonu koku olarak daha yapay bir hal almış ve kalıcılığı eski versiyona göre çok daha az. eskiden 2 fısı buram buram kokarken şimdi 6-7 fıstan bile aynı randımanı alamıyorsunuz :(

  16 temmuz 2019 11:13

  21. parfüm fiyatlarının tavan yapmasıyla yöneldiğim ürün. burdaki yorumlara bakarak (tester yoktu) sweet sunrise aldım. güzel bir koku. kalıcılık ise wowwowowow değil ama güzel. birsürü sıkıyorum ama hemen bitecek gibi durmuyor. bundan sonra wedding day'i deneyeceğim.

  2 nisan 2019 11:48


  20. En son yapılan indirimde sweet sunrise isimli turuncu şişeli olanını aldım. New look etiketiyle bu çeşidini ve wedding day isimli olanı tekrar satışa sunmuşlar reyonda bolca vardı. Kokusunu çok beğendim, ne çok şekerli ne çok meyveli tam kararında, taze bir koku fakat yenilendiği için mi bilmiyorum ama eski çeşitlerine göre hiç kalıcı değil.

  31 mart 2019 17:43

  19. bir vücut spreyine göre fazlasıyla kalıcılar. parfüm olarak rahatlıkla kullanılır. en kalıcısı da bence vanilyalı olanı. ilk sıkıldıgında biraz ağır gelebilir ama zamanla tatlı tatlı pasta gibi kokuyorsunuz

  27 mart 2019 00:25

  18. Gratis’te satılan kaliteli bulduğum body mist markası.

  Uzun süredir daha önceden kullandığım birçok parfümü nedense kullanamam nedeniyle gratiste keşfedip vazgeçemediğim body mist.benim favorim wedding day ve sanırım kendi zevkime göre içlerinden tek kullanabildiğim,kendime yakıştırdığım olan da bu çeşidi.diğerleri bana ya çok şekerli ya da çok pudralı geliyor.birkaç süslünün belirttiği gibi sadece bu çeşidini bulamıyordum uzun zamandır.en son indirimde sadece rafta 2 adet buldum ve hemen ikisini de kaptım.sanırım bu hafif ve kremsi kokuya uzun zamandır alışmış olmam nedeniyle parfüm kullanamıyorum.eskiden şekerli ve yoğun kokuları çok severdim ama şimdi özellikle kapalı alanda böyle bir kokuyu alır almaz anında midem bulanmaya başlıyor ve oradan zor uzaklaşıyorum.umarım ülkeden çekilen çoğu marka ve ürün çeşidi gibi bu ürünü de piyasadan çekmezler. :(

  26 mart 2019 23:36