girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (0)

9. başlıyor gönlümün efendisinin yeni sezonu bugün başlıyooooor. duyanlar duymayanlara haber etsin!

14 eylül 10:24

8. Hayali erkek arkadaşım BoJack. Sorumluluklarından kaçmak için olmaz işlere atılması, sağda solda black out olana kadar içip kaybolması, aşk için gereksiz büyük hareketler yapması, taş kafalı taş kalpli gözüküp zamanla içindeki ezilmiş çocuğu göstermesi falan hep tamm da aşık olduğum özellikler. İzlerken kafamdan bojack’le kavga falan ediyorum, homur homur içimden saydırıyorum. Çünkü Aynen buna benzeyen, annesi dahi aynı olan ve tek farkı at olmaması olan bir erkek geçti hayatımdan, en son aşkım. Üstelik ben de Mr. Peanutbutter’i seçtim. yine de yalan söyleyemem, seni özlüyorum BoJack :/ 

17 mayıs 12:53

7. görsel dünyasının güzelliğine bittiğim bir depresyon dizisi. hayvanlarla alakalı o kadar normal detayları öyle güzel görselleştiriyolar ki. her bölümü o komik ince detaylar için bile izlenir tekrar.

son sezonda irtifa kaybetmiş olsa da seviyoruz.

17 mayıs 11:34


6. meymenetsiz, varoluşsal sancılı zamanlarımda bojack karakterinde kendimi bulduğum animasyon dizi. 

16 mayıs 21:42 16 mayıs 21:42

5. AY BUNU YAZMAZSAM ÇATLARIM.

TODD ÇOK FRİENDS JOEY DEĞİL Mİ YA? AHAHAHHA BENCE GERÇEK BİR JOEY. ÇOK SEVİYORUM ÇOK. ÖYLE BÖYLE DEĞİL. KALP KALP KALP.

todd chavez vs. joey tribbiani

16 mayıs 14:49

4. En sevdiğim dizidir. Her sahnesinde bir ironi saka sarkazm bulabilirsiniz. Ne kadar ovsem kelimeler yetmez.

En sevdiğim karakter mr peanutbutter. Salak gorunse de aslında her şeyin farkında olan 'doge doge what'dir.

16 mayıs 14:08

3. aaaa açmaya üşendiğim başlığı açmışlar sonundaaaa.

dünyanın gelmiş geçmiş en zeka dolu işi bu dizi. muhteşem bir zekanın ürünü. hiç önemli olmayan bir sahnede kıyıda köşede bir anda öyle ince bir espri görüyorsun ki gülmeye fırsatın olmuyor çünkü gözüne sokmuyorlar. çok acayip bir iş valla. anlatamıyorum. son 5 bölümüm kaldı izlemeye kıyamıyorum.

16 mayıs 08:26


2. şu an, sezon başı 12 bölümden 4 sezonu bulunan efsane çizgi dizi. başta önyargılıydım, tamamen sıkıntıdan başladım. ilk 3 bölüm falan pek ısınamadım ama izlemeye devam ettikçe aşık oldum. eğlenceli aynı zamanda da depresif bir dizi. sarkastik şakalar yoğunlukta, esprileri anlayabilmek için gündemden haberdar olmak gerekebiliyor bazen çünkü güncel şakalar var. diziyi izlerken hani böyle kahkaha ata ata gülmüyorsun da zekice bir espri duyduğun zaman gülümsersin ya hafif takdir ederek, öyle oluyorsun. hatta ve hatta varoluşçu ve sorgulayıcı bir dizi olduğunu düşünüyorum, komediden çok daha fazlası yani. izleyin izletin bence pişman olmazsınız.

15 mayıs 23:34

1. 4. sezonu geçtiğimiz günlerde netflix'te yayınlanan yetişkinler için bir çizgi dizi. 90'larda horsin' around isminde bir sitcom dizisiyle ünlenip günümüzde unutulmaya yüz tutmuş bir atın hikayesi anlatılıyor.

başlangıçta sıradan bir komedi dizisi gibi görünse de özellikle ilk sezonun ikinci yarısında karakterler derinleşmeye; hikaye karanlıklaşmaya başlıyor. bazı sahneler o kadar depresif ki nasıl olsa bölümler 25 dakika diye yemek yerken izlememekte fayda var. yedikleri boğazına diziliyor çünkü insanın.

dizide hayvanlar ve insanlar iç içe yaşıyor, evlenip çocuk yapabiliyor. karıncaların işçi olduğu, kanguruların bellboyluk yapıp keselerine bavul koyup taşıdığı, çitanın vale olup bir koşu arabayı getirdiği, garson olan ineğin kahveye memesinden süt sıktığı sahneler var. ayrıntıları fark edince insanın hoşuna gidiyor.

son olarak seni çok seviyorum mr. peanutbutter <3

---spoiler---

"The universe is a cruel, uncaring void. The key to being happy isn't a search for meaning. It's to just keep yourself busy with unimportant nonsense, and eventually, you'll be dead."

---spoiler---

10 eylül 2017 19:15