girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • medya (2)

30. Üst 40 alt 42 beden kalçalı ve ince belli tipime uygun pantolonlar bulabildiğim nadir yerlerdendir kendileri. Zira aldığım çoğu pantolonun kalçası tam olurken beline pens atmam gerekiyor . Ürün satın alırken altta yazan yorumları okuyup ona göre ya tam bedeni ya da bir küçük bedeni sipariş vermek iyi oluyor. Ancak çocuk ürünleri hiç kalmamış. Çok güzel pijama takımları ve tulumlar almıştım geçen yıl. Bu yıl baktığımda çocuk ürünleri hepi topu bir sayfadan ibaretti. Gerçekten Türkiye pazarından çekiliyor olabilirler mi. Oysa toparlayıcı sütyenleri doğumdan sonra içine sığamadığım diğer markalardan sonra çok çok iyi gelmisti

16 ekim 14:45

29. 2 Eylül'de siparişini verdiğim tüm ürünlerin 2-3 iş günü içerisinde kargoya verilecegini iddia eden site. İddia diyorum çünkü hala ortada kargo falan yok. Nerdeyse 20 gündür insan oyaliyorlar. Aradığımda Aras kargo problemi, teknik sıkıntı vesaire diye bahaneler uyduruyorlar. Bu kadar berbat bir site daha görmedim.

22 eylül 00:49

28. 31'inde vermiş olduğum siparişimi hala kargoya vermemiş olan site. ilk defa alışveriş yaptım indirim var diye, birini iptal ettim artık, diğeri de daha fazla kargoya verilmezse iptal edeceğim. büyük beden de olması, elbiseleri, indirimle gerçekten uygun fiyata gelmesi çok hoşuma gitmişti. ne zaman arasam özür diliyorlar ama icraat yok. ürünlerini beğenirsem daha sipariş veririm diye almıştım ama bu gidişle zor.

edit: iptal ettiklerimi gönderip, istediğim sipariş için tedarik edilememektedir diye mesaj atmışlar. tşk bonprix. 

19 eylül 00:20 1 ekim 01:43


27. Kalın triko bir elbise ve panço almıştım 3 yıl önce aynen duruyorlar gerçekten helal olsun demekten başka birşey bulamıyorum

18 eylül 18:23

26. gecelikleri gerçekten çok güzel. çok yumuşak bir penyesi var ve terletmiyor.

18 eylül 16:32

25. arttırıyorum: bugün arayarak sistemsel bir sorun yaşamaları sonucu 3 eylül tarihli siparişimi iptal etmek zorunda kaldıklarını bildiren firma. iadenin birkaç gün içinde gerçekleşeceğini söylediler. umarım öyle de olur. orada gerçekten neler yaşanıyor çok merak ediyorum.

not: bu karmaşadan aras kargonun da sorumlu olduğu sonucunu çıkarmak mümkün. zira arayan yetkili kargo firmasının mevcut siparişleri gönderme aşamasında sorun yaşadığını alt metin olarak iletti.

hayır yani, niye sürekli %50 indirim mesajı göndermeye devam ediyorsunuz ki hala? gönderemedikleri siparişimde yer alan birkaç parça ürün hala stokta ama cesaret edemiyor insan bu olanların üstüne.

17 eylül 22:26

24. (yazar: Patateskizartmasi)'nın bahsetmiş olduğu kargo gecikmesi durumundan ben de muzdarip olarak firmayı aradığımda aras kargo'nun %50 indirim dönemi boyunca verilen siparişleri yetiştirmek için fazla mesai yaptığını ancak yine de bir çok ürünün kargoya yetişmediğini, hızlı teslimat vaadini bu indirim süresince yerine getiremeyeceklerini "üzülerek" ifade etmiş olan firma.

13 eylül 13:52


23. Ayın 3 ünde verdiğim sipariş hala gelmedi oysa ki kargo süresi 2-3 gün yazıyordu mail attım yoğunluktan dolayı dediler bilemedim yani kısaca eğer bu dönemde bir şey alıcaksanız kargo süresine aldanmayın, daha önce bir şey almadığım için bilmiyorum belki hep böyledir

edit: bugün geldi 24ünde yani tam 21 gün sonra sipariş verildikten.

12 eylül 19:36 25 eylül 00:22

22. (yazar: Sersemcagrisim)'ın söylediklerine katılıyorum. Yüzde otuz indirim zamanında yaptığım alışverişlerin kargo paketi de eskisi gibi değildi, yani marka amblemi basılı paket göndermedikleri dikkatimi çekmişti. Son Alışverişim sırasında da durumu iyice merak edip müşteri hizmetlerine Türkiye'den çekilip çekilmeme durumlarını sordum, herhangi bir bilgimiz yok cevabını aldım.

Türkiye'den çekilirse, özellikle büyük beden/minimizer sutyen ve plaj ürünlerini başka bir markada zor bulacağım/bulamayacağım için üzülürüm. Kumaşları kaliteli ve ürünleri güzeldi. Bu markanın şahsımca gözlemlediğim Tek sıkıntısı bazı ürün kalıplarının aşırı geniş olması ve bu yüzden bedeninize uygun kıyafet seçmenin biraz zor olmasıdır. bunun haricinde indirim dönemlerinde aldığım bütün ürünlerinden f/p olarak çok memnun kaldığım bir markadır. İade ettiğim çok az ürünü vardı, onda da iade vs. işlemleri sırasında hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Benim zaten maşallah dediğimin kırk gün yaşamaması durumu, yedi düvele nam salacak kadar meşhurdur. Önce hayatımda almış olduğum en rahat ayakkabı markası bueno shoes iflas etti, bu sene deborah'ın iflas haberiyle en muhteşem maskaramdan ayrı kalacağımı öğrendim, şimdi bonprix'in Türkiye'den çekilircesine yaptığı bu eylemlere üzülüyorum. Allah diğer çok sevdiğim markalar olan elle shoes, mavi jeans ve kaft tasarım'ı benim istemeden değdirdiğim nazarımdan korusun, amin.  (gizlinot: swh)

3 eylül 22:28

21. ciddi ciddi türkiye'den çekilme hazırlığı yaptığını düşündüğüm firma. zira bir süredir yeni ürün eklemiyorlardı. bunun üstüne önce %30, sonra da sanırım bu zamana kadar ilk kez %50 indirim mesajı gönderdiler. umarım bunlar sadece tüm stokları bitirip yeni sezona sıfırdan başlama emareleridir. tabii bir montu 400 liraya satmaya devam edeceklerse o zaman bay bay iri alman kalıpları. türkiye kızlarına "ben aslında otski bedenim" dedirtebildiğin için bile teşekkürler (!)

3 eylül 22:11 3 eylül 22:13