4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (4)
  • medya (0)

1. Varlığından haberdar olmamla ülkemizden çekilmiş olan markaya ait fondötendir.

17 ocak 2015 00:45

2. Inanilmaz dogal bitisli, oldukca kalici bir fondotendir. Ince bir katman uygularsaniz kapaticiligina yuksek diyemem ama cilt rengini esitlemede ve yokmus gibi bir gorunum elde etmek icin ideal bir urun.

9 temmuz 2015 09:00

3. Estee Lalonde ve Lisa Eldridge in övmelerine dayanamayıp geçenlerde asostan sipariş ettiğim fondöten. İlk sürdüğümde hmmmm it gives a nice feeling dedim içimden lol. Kapatıcılığı, kıvamı da o güne kadar kullandığım her şeyden daha başarılıydı(mac face and body, dior bb krem, garnier bb, diadermine bb, loreal true match) Fakat sürdükten yarım saat bir saat sonra aynaya bi baktım parıl parıl parlıyorum(fondöteni check etmek için de bakmamıştım halbuki, güvenim o kadar tamdı ki) Sonra pudrayla kullanmaya başladım ama sonra kış geldi zaten, pudrasız da güzel durmaya başladı. Güzel bi kokusu var, kokusuz olmasını tercih ederdim ama olsun.

ciltte duruşu da güzel, aldığıma pişman olmadım. Asostan indirimde 47 lira gibi bi fiyata aldım. Ama her fondöten gibi bu da yağlanma yaptı. Umarım dry patch yapmayıp aynı zamanda parlama da yapmayan bi fondöten bulacağım ve sonsuza kadar mutlu yaşayacağız

30 ocak 2016 19:38 31 ocak 2016 13:56


3

4. cilde sağlıklı bir görüntü veren fondöten. yurtdışından 10 euro gibi bir fiyata almıştım geçen sene. cildim normal, kış mevsiminde yanaklarım kuruya dönük. bu nedenle ilk kullandığımda cildimdeki kurulukları biraz ön plana çıkardığını farketmiştim. daha sonra deneme yanılma yöntemiyle cildimi iyice nemlendirip ıslak sünger ile uyguladığımda çok güzel sonuç aldım. fiyat performans olarak yurtdışında denk geldiğinde alınabilecek bir ürün. fiyat performans oranı 10 üzerinden 8 diyebilirim

14 şubat 15:20

5

5. Bir kaç senedir annemle beraber kullanıyoruz. Bitdikçe yenisini alırız hep. Genelde her okula gittiğimde (annemse işe giderken) sürer ve takriben yılda en fazla 2 tane alırız genelde. Bir pompası tamamen yetiyor bence.

Kapatıcılığı normal (yüzümde pek sorun yok iki-üç tane sivilce lekem selam ediyor, onları kapayacaksam concealer kullanırım) renk eşitlemesi, yüze doğal görüntü vermesi ve bence kalıcı olması + özelliklerinden.

18 nisan 19:37