4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (2)
  • medya (0)

1. Varlığından haberdar olmamla ülkemizden çekilmiş olan markaya ait fondötendir.

17 ocak 2015 00:45

3

2. cilde sağlıklı bir görüntü veren fondöten. yurtdışından 10 euro gibi bir fiyata almıştım geçen sene. cildim normal, kış mevsiminde yanaklarım kuruya dönük. bu nedenle ilk kullandığımda cildimdeki kurulukları biraz ön plana çıkardığını farketmiştim. daha sonra deneme yanılma yöntemiyle cildimi iyice nemlendirip ıslak sünger ile uyguladığımda çok güzel sonuç aldım. fiyat performans olarak yurtdışında denk geldiğinde alınabilecek bir ürün. fiyat performans oranı 10 üzerinden 8 diyebilirim

14 şubat 15:20

3. Face and body'den sonra alternatif olarak aldığım çok memnun kaldığım bir fondöten.Ben pudrayla sabitlediğim için pek yağlanma yapmadı.Hafif yapıda, az-orta arası kapatıcılıkta ve cildi sağlıklı gösteren bir ürün. Çok açık tenli ve sarı alt tonlu olduğum için drugstore markalarında kendime uygun bir fondöten bulamıyorum. Bu yüzden de çok sevdiğim bir ürün oldu çünkü renk skalası biraz daha sarı alttonlulara uygun.

7 nisan 22:43


5

4. Bir kaç senedir annemle beraber kullanıyoruz. Bitdikçe yenisini alırız hep. Genelde her okula gittiğimde (annemse işe giderken) sürer ve takriben yılda en fazla 2 tane alırız genelde. Bir pompası tamamen yetiyor bence.

Kapatıcılığı normal (yüzümde pek sorun yok iki-üç tane sivilce lekem selam ediyor, onları kapayacaksam concealer kullanırım) renk eşitlemesi, yüze doğal görüntü vermesi ve bence kalıcı olması + özelliklerinden.

18 nisan 19:37