girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (62)
  • medya (0)

62. bana abonman kart çıkartmaları an meselesi. Büyükşehirde yaşıyorum boynerdeki bütün çalışanlar beni tanıyor gidince artık. Ama ben uzun süredir uğramıyorum çünkü tüketmiyoruz, gereksiz almıyoruz :) birçok ürünü aynı anda bulabiliyorum, üründe problem çıktığında iade sorunu yaşamıyorum, yalnızca belli markalardan alışveriş yaptığım/yapabildiğim için de boyner her daim birinci sırada benim için.

7 mart 22:51

61. kadına kadın çocuğa çocuk diyen firma. sorumluluğu için teşekkür ederiz.

(bkz: boyner'den 8 mart mesajı)

7 mart 16:58 7 mart 17:00

60. online sitesinden daha önce yaşadığım sorundan akıllanmayıp 2.kez sipariş verdim.kırmızı superga 56 liraya düşmüştü almak istiyordum fiyatta uygun olunca kaçırmayım diyerek sipariş verdim.hafta içi evde kimse olmadığından, ekstra kargo parası vermek istemediğimden ve bu hafta cepaya gideceğimden teslimatı mağazadan alayım dedim. 2 gün içerisinde mağazaya geldi.gel gelelim ürünü ben değil abim teslim aldı eve getirdi. ama ayakkabının kutusu resmen parçalanmış güya mağazadan teslim aldık eve sipariş etseydim herhalde ayakkabı parçalanırdı. neyse dedim ayakkabı sağlam, sağlam ama ayakkabının kenarları sararmış, o bembeyaz olan yerler sapsarı. o beyaz yerlerin kirlenmesine tahammül edemeyip şeffaf ojeyle boyayan, her giydikten sonra silen benim resmen kafamdan aşağı kaynar sular döküldü.müşteri hizmetlerine mail attım değişim için bakalım ne sonuç çıkacak çünkü sitede tükendi diyor.

3 mart 18:56


59. Aldığım elbiseyi alarmı ile yollayan mağazalar zinciri. Müşreti hizmetlerini aradığımda sanki benim suçummuş gibi bir muameleye maruz kaldım. Burda bir mağaza varsa orada çıkarttırabilirmişim. Burada mağaza olsa zaten gider mağazadan alırdım. Çekiçle kırdım bende en son. Saçmalığa bakarmısınız. 

3 mart 15:47

58. 21 şubatta internet sitesinden verdiğim siparişi kargoya 1 martta veren mağazalar zinciri. İşin komik yani 10 dk uzaklıktaki avm'de aradığım iki ürün de vardı. Sırf hediye edeceğim için denenmemiş, temiz gelsin ürünler diye gidip almamıştım. Siparişimi 5 gün tedarikte tuttular, sonra mail geldi mağaza stoklarımızdan temin edilecek diye. Oh dedim çokzel ben de bilirdim mağazadan almayı (gizlinot: swh) İnternetten de bir iki yorum okudum, bu şekilde olan siparişlerin hemen hemen hepsi iptal edilmişti ve bazı ürünler de hasarlıydı. Sonra 28 şubatta mesaj geldi ürünleriniz tedarik edilmiştir 24 saat içinde kargoya verilecek diye. Dün yani 2 martta da elime ulaştı kargo. Kocaeli'nden kargolanmış. İki ürün de poşetinin içindeydi, hiç denenmemişti, hatta gömlek vardı düğmesi bile hiç açılmamış. Korktuğum başıma gelmedi çok şükür. Yalnız bana yaşattığı bu ha tedarik edildi ha edilecek, ha denenmiş geldi ha gelecek, ha kargoya verildi verilecek stresi yüzünden indirim dönemlerinde ya da acelem varsa alışveriş yapmayı düşünmüyorum tekrar. Allahtan elimde olması gereken günden 15 gün önce sipariş vermişim. Aceleniz varsa çok bel bağlamamak lazım diye düşünüyorum, ülke içinde 10 gün gayet de uzun bir süre bence. Üstelik alırken de stokta gözüküyor. onun dışında ürünlerde sıkıntı yaşamadım.

3 mart 15:17

57. Çanakkale'deki ve bursa'daki şubesinde Nyx yok diye dövünürken online satışlarını da durdurdular. artık tek münasebetim çanta reyonu ile.

19 şubat 03:27

56. Çok sevdiğim bir mağazadır kendisi. İnternet sitesini daha çok seviyorum, daha fazla çeşit oluyor. Takip ederseniz harika indirimlere denk gelebilirsiniz. Ben 90 liraya birken 190 liraya harley aldım buradan. Hiçbir alışverişimde sorun yaşamadım defolu ürün gönderilmedi. Tek sorunları kargoya biraz geç vermeleri. Kargo da hızlansa başka yerden alışveriş yapmam sanırım.

18 şubat 21:30


55. geçerken laf atan çalışanları bünyesinde barındıran mağaza.

16 şubat 16:05

54. Artık nyx ürünlerini satmıyor. Bugün internetten bir ürün beğenip cevahir avmde olduğunu görünce yolumun üzerinde olmamasına rağmen uğradım. Fakat ürün hiçbir yerde yokmuş, internet sitesine güvenmemeliymişim, ürün seyahat boy olduğu için çalıyorlarmış(?!), vsvs dedi satıcı. Ben anlamadım valla

6 şubat 16:27

53. maalesef alışveriş sonrası ürün desteği kısmı oldukça sorumlu.

boynerden babama ds damat marka bir ceket aldık. bir kez giydikten sonra arkasında ipliklenmeler meydana geldi. bizde boynere geri götürdük. tam 3 kez ceket incelemeye gitti ve 3 incelemeden de red sonucunu aldık. ceketi geri aldığımızda, gönderdiğimizden daha berbat bir haldeydi. 400-500 lira aralığında sanırım ceket ve sadece 1 kez giyildi. maalesef tüketici hakem heyetine başvuracağız. annemle boyneri boykot kararı aldık ayrıca.s

17 ocak 23:27