girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (80)
  • medya (1)

80. internet sitesinden erkek arkadaşım için polo t-shirt siparişi verdim. doğumgünü hediyesiydi ve doğumgününe 14 gün kala siparişimi vermiştim. doğumgününe 1 gün kalaya kadar sürekli "tedarik sürecinde" diye mesaj atarak oyaladılar. sonra da "üzgünüz, tedarik edemedik" diye mail attılar. hayatımda böyle bir terbiyesizlik görmedim. hangi profesyonel marka tedarik edemeyeceği ürünü satar. müşteri hizmetlerini aradım; "para iadenizi kartınıza yatırdık ya" dediler. bir daha da boyner'den alışveriş yapacağımı sanmıyorum.

23 haziran 12:48

79. tarihin en hızlı ücret iadesine tanık olduğum mağazalar zinciri.

kargoya verilmemiş siparişimi iptal etmek için müşteri hizmetlerine telefon açtım. gün içinde online bankacılıktan baktığımda ücret iadesi kredi kartı hareketlerine yansımıştı bile.

15 haziran 12:02

78. morhipo ürünlerini mağazada değiştirmede  sürekli sorun çıkartan marka.

5 haziran 16:40


77. İnternet sitesinden alışveriş yaptım ve hiç memnun kalmadım. Aldığım ürünler outlet kısmındandı ve üç üründen yalnızca bir tanesi düzgün geldi. Beyaz hırka lekeli, xs pantolon ise m beden olarak tarafıma teslim edildi. Bununla ilgili kendilerine mail attığımda ise ürünleri iade edebileceğimi söylediler. Evet ürünleri iade edebilirim, bu zaten benim yasal hakkım. Peki neden ürünler kontrolden geçirilmeden tarafımıza teslim ediliyor, ben onu soruyorum?

4 haziran 16:47

76. boyner evde ile tabağını çanağını sevdiğim alışveriş kompleksi mekan.

4 haziran 16:45

75. aklımda olan bir ürünü burada satışı varsa buradan almaya çalışıyorum. her zaman bir indirim kuponu olayları var çünkü. geçen hafta her 150 tlye 40 tl indirim vardı skechers ayakkabı aldım 389 tl yanına 2 tişört aldım maviden 450 tl tuttu 120 düştü 330 tl ödemiş oldum 3 parça ürüne. ayakkabı da tişörtler de kendi internet sitelerinde aynı fiyattan satışa sunuluyor. çok karlı olduğunu düşündüğüm bir alışveriş yapmış oldum. bakalım gelsin bi an önce mutluyum :D

4 haziran 15:51

74. kanken çantaları kadın-erkek çantaları diye ayırmışlar wtf?

neymiş pembe çantalar kadın çantaları, geri kalanlar erkek çantaları. ay hiç güleceğim yoktu. yakıştı mı sana boyner?

ilgili medya:
1
4 haziran 12:50


73. online alışverişi avantajlı olsa da biraz sıkıntılı. ben de sipariş ettiğim ayakkabıyı mağazadan al seçeneğiyle istemiştim. yaklaşık 4-5 gün hiçbir bildirim gelmedi daha sonra. artık gelmiştir diye düşünerek kendim gittim ve gerçekten de oradaydı. teslim aldıktan 3 gün sonra da ürününüz mağazaya ulaştı teslim alabilirsiniz diye mesaj geldi.

3 haziran 13:18

72. 27 mayıs tarihinde satın aldığım ayakkabıyı 3 haziran itibariyle halen tedarik edememiş mağazalar zinciri. 2 günde bir ürün tedarik sürecinde diye mesaj atmaktan başka bir şey yaptıkları yok. ilk kez boyner online’dan alışveriş deneyimliyorum, bir daha asla tercih etmem...

edit: bugün attıkları mailde sipariş ettiğim bir ürünü tedarik edemedikleri için çok çok üzgün olduklarını, ürünün iptal olduğunu (2-4 gün içerisinde para iadesi yapılacağını) ve  diğer ürünümün kargoya verildiğini bildirdiler. ardından hemen yurtiçinden mesaj geldi, yarın teslim edilecekmiş. tedarik sürecinin bu kadar uzaması, olmayan bir ürünü satmaları hiç hoş değil ama üslupları durumu kurtarıyor.

3 haziran 10:38 5 haziran 22:40

71. Kanken satmaya başlamışlar. Yalnız geçen hafta 385 tl olan çantalar şimdi 439 tl yapmışlar. Yorumsuz gerçekten .

1 haziran 22:51