girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (112)
  • medya (2)

112. Alışverişlerinizde hopi kullanmayı unutmamanız gereken marka. İnsan şaşırıyor indirimi gördüğünde.

19 eylül 13:59

111. bu zamana kadar boynerden çok alışveriş yaptım hiç böyle bir şey başıma gelmemişti. Online sitesinden ayakkabı siparişim geldi fakat ikiside sağ. Böyle bir hata nasıl yapabiliyorlar aklım almıyor. ve müşteri hizmetlerini de aradığımızda normalden mağazaya iade yapabilmemiz gerek hayır mağazaya iade olmaz dediler. Bir de üstüne aldığım skechers ayakkabı 469 ödedim. gelen ayakkabı etiketi 449. resmen adam kandırıyorlar.

Eskiden hiç böyle sıkıntı yaşamazdım ama şu sıralar online alışverişi ciddi sıkıntılı baya da şikayet var.

18 eylül 15:23

110. Cevahir Avm mağazası için konuşuyorum ; son kullanma tarihi dolmuş kozmetik satıyorlar. Kullandığım Clarins kremi burada indirimli görünce alayım dedim ama çok uzun süredir bir düzine krem aynı yerde duruyordu bir kurt düştü içime. Check fresh’ten kontrol edince 2013 yılında üretildiğini ve bu Ocak’ta kullanım süresinin dolduğunu gördüm. Görevliye durumu izah ettim ve sizin skt hakkında teyit alabileceğiniz bir yer var mı diye sordum. Aldığım cevap şu: “Doğrudur biz de aynı şekilde kontrol ediyoruz başka bir sağlama yapma şansımız yok.” Ve bunu sanki insanlar son kullanma tarihi 8 ay geçmiş kimyasalı yüzüne sürmeyecekmiş gibi rahat söyledi. Tarihi geçmiş o zaman bunların Ocak’ta diye tekrar belirtmeme rağmen olabilir evet diyerek tebessüm etti. Bari yalandan da olsa müdürümüzü bilgilendireyim kaldıralım falan de be kadın. Rezalet puanım 10/9. 

11 eylül 17:15


109. İndirimde İstanbul Optimum Outlet mağazasından ispanyol paça çok kaliteli bir jeani sadece 30 tl ye aldım. Outletlerindeki seri sonu indirimleri yakından takip ederseniz çok güzel şeyler bulabilirsiniz.

9 eylül 12:58

108. Online alışverişte ne zaman sipariş versem ya tedarik edemediği için ya da yanlış fiyat girdiği için siparişlerimi iptal eden mağazalar zinciri. Fakat kelebek indirimlerinde gerçekten uygun şeyler bulunabiliyor, iyi markaların çantalarını ayakkabılarını en uygun burada yakalardım

9 eylül 12:38

107. Tam 1 ay önce anneme hediye ayakkabı almıştım, bayram boyunca her gün bayram nedeniyle ürününüz tedarik sürecinde,

kargo firmaları çalışmadığı için teslim süresi uzayabilir diye mesaj attılar. Bayram bitti üstüne 2 hafta geçti en sonunda dün zahmet edip ürününüzü tedarik edemedik diye aradılar, kullandığım hopi paracıklarının da üzerine çöktüler. Müşteri temsilcisiyle bir türlü anlaşamadık ama en yakın zamanda paracıklarımın peşine düşeceğim!!!!!!!!!!!!!!!!!!

9 eylül 00:14

106. hediye aldım arkdaşıma 2 haftadır tedarik sürecinde görünüyordu bugün mesaj geldi isteiğiniz üzerine indirim tanımladı ne istedim ben ne alaka derken bir mesaj daha ürününüz boyner.com yenilenme sürecinde olduğu için tedarik edilemedi iptal edildi diye büyük saçmalık 

8 eylül 23:10


105. Gerçekten şu sıralar devam eden online alışveriş sorununa acilen çözüm bulması gereken mağazalar zinciri. Siparişi verdim, kargo verilen süre içinde gelmedi ve gönderemedikleri halde aranıldığında ''tedarik sürecinde'' , ikinci kez aranıldığında ''yenilenme aşamasında''dan başka düzgün, makul bir cevap veremiyorlar. 20 gün böyle bekleyip iptal ettim. Sorununuz varsa sorunlu ürünü online alışverişe açmayın ya da iptal etmek zorunda bırakmayın insanları değil mi.

8 eylül 23:04

104. Sipariş vereli 9 gün oldu ama hala tedarik sürecinde. Daha markadan tedarik edecekler, bana kargolayacaklar. En az bir 10 günü daha var elime ulaşmasının. Bir ürünü 20 gün bekleyeceksem yemişim internetten alışverişin kolaylığını yani. 4 gündür de sürekli müşteri hizmetlerini arıyorum. Diyalog abartmıyorum sanki otomatikmiş gibi aynen bu:

Ben: ee merhaba siparişimle ilgili bilgi alacaktım.

Müşteri hizmetleri temsilcisi: sipariş kodunuz?

Ben: 1234555

Mht: şu an tedarik sürecinde.

Ben: ne zaman tedarik edip kargolamayı düşünüyorsunuz acaba?

Mht: hanfendi şu an sizin siparişinizi öncelik sırasına alıyorum en kısa sürede temin edilecek.

Ben: peki neden elinizde olmayan ürünü varmış gibi gösterip bir de satıyorsunuz.

Mht: hanfendi sitemiz yenilenme aşamasında olduğu için bik bik bik.

Asla yardımcı olmuyorlar aksine sinirlerinizi gerip telefonu kapatıyorlar. Diyecek şey de bulamıyorsunuz sonuçta onlar da sadece çalışan ama siparişimi öncelik sırasına aldıklarına falan da inanmıyorum. Komik olansa ben ürünü 120 liraya aldım ama Aynı ürün mağazalarında koli koli mevcut ve 269 lira.

8 eylül 20:50

103. boyner'den çok sık alışveriş yapmıyorum ancak bana hediye gelen gift card'la alışveriş yapmıştım. kasada kartın içinde ne kadar kaldığını sormayı unutmuşum. akşam mail attım boyner'e. ertesi gün kibar bir şekilde cevap geldi. bana kartın üzerindeki numarayı sormuştu hanımefendi. hemen cevap verdim ancak bir daha geri dönen olmadı. kartım şimdi kuzu kuzu yatıyor cüzdanda çünkü mağaza evime çok çok uzak. :( boyner bul beni

8 eylül 11:06