yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (139)
  • medya (4)

  139. Aldığım ürünün üstünde kocaman alarm unutup, 300 tl üzerine 50 tl indirim çeki veriyoruz bıdı bıdılarını unutmayan kasiyerlere sahip firma.

  15 eylül 21:15

  138. Önceki hizmet kalitesinden eser olmadığını düşünüyorum. Sadece hizmet kalitesi degil, Ürün gamında da ciddi sıkıntı bulunuyor. Hatta makyaj malzemelerinde skt yaklaşmış ürünleri indirime sokmaları da bundan sebep. Ellerindeki stoğu indirim adı altında eritmeye çalışmak. Önceleri testerlerinin tamlığı, çalışanların ilgileri ve güzel kampanyaları en önemlisi tabi ki kozmetikte taksit olmamasına rağmen kart kuruluşunca yapılan kampanyalarla tek çekim alışverişleri sonradan taksitlendirme imkanı nedeniyle tercih sebebim iken, yasadığim bir kaç olumsuz hadise sonrası mağaza kargo teslim seçeneğini bile kullanmaktan imtina ediyorum artık.

  Mağaza teslim seçeneği olan iki işlemimin bir tanesinde kullanılmış ürün gönderdiler. Bir diğerinde ise aldığım ayakkabı numaraları farklı idi. Operasyonel hata gözüyle baksam da üst üste olumsuz deneyim yaşayınca ister istemez bir soğukluk giriyor.

  26 temmuz 23:24

  137. bugün ankara kentpark şubesine girdim, kozmetik reyonunda birkaç aydır takip ettiğim parfümün fiyatına bakmak için. Parfüm ortada duran vitrindeydi. Kutusunun üstünde fiyat etiketi vardı ona bakarken orta yaşlı bir kadın çalışan geldi buyrun efendim yardımcı olayım diye. Teşekkürler indirim olmuş mu diye bakıyorum dedim. Aman.... yok indirim falan diye bana bir sitem etti. Ben ehe mehe öyle mi diye güldüm olur mu peki iner belki fiyatı dedim yok yok indirim yok inmez daha ne insin pffffsss dedi sırtını döndü gitti. Ayak üstü trip yedim hem de iyisinden. Parfüm alacaksan oh paşam gel paşam indirim sorunca -.- yıkılll pisss fukaraaa 

  edit: ben de hata, açıp baksana uygulamasından, sitesinden. ne demeye gidip bakarsın ki...

  26 temmuz 21:53 26 temmuz 21:57

  136. Internetten kozmetik alışverişlerim sonucu (hatalar silsilesi daha doğru tanım) artık benim için kucağında parfümlerle yanaşıp “gümrük malı” diye satmaya çalışan kişilerden hiçbir farkı olmayandır.

  Kışın aldığım parfümlü vücut kremi ağzı açılmış, bayatlamış olarak geldiğinde şaşırmıştım ancak bugün bana raf ömrü geçmiş 5 sene 7 aylık parfümü kaktır pardon satmış olduklarını gördükten sonra, 1 tl olsa bile asla kozmetik alışverişi yapmayacağım, müşterilerini saf sanan tozlu bakkaldır. 

  Sanırım “yurdum kadını ne anlar batch code’dan raf ömründen, temiz üründen yolla depoda kalanı gitsin” diye düşünen bir operasyon ekibi var. Kolay gelsin, ben 2 kere yedim bir daha zor. 

  Not: Anneme doğum günü hediyesiydi ve beni son anda zor duruma soktuğunuz için ayrıca öfkeliyim. Anneler günü geliyor, o 5 senelik parfümlerinizi insanlara kaktıramayın diye özellikle yazıyorum bu girdiyi. 

  30 nisan 14:11 30 nisan 14:12

  135. İnternet siparişleri için konuşursam tedarik sistemi berbat ötesi olan firmadır. Ürünler çok geç temin ediliyor, tükenen ürünler stoktan düşmediğinden satışına devam ediliyor ve siz ürünü aldıktan yaklaşık 15 gün sonra temin edilemediğinden dolayı iptal ediliyor. Size de belli ürünlerde geçerli %15 indirim kodu tesellisi veriyorlar. Paranızın 15-20 gün boyunca gasp edildiğiyle kalıyorsunuz.

  12 nisan 13:00

  134. 2 yıl kadar önce online olarak smashbox cc krem almıştım. gelen ürünün yapısı bozuk gibiydi, batch code sorgulattığımda son kullanma tarihinin çoktan geçmiş olduğunu görmüştüm. hemen aynı gün cevahir'deki mağazasına iadeye götürdüğümde müşteri ilişkileri görevlisi, müşterinin batch code sorgulamasının yasak olduğunu(gizlinot: nerede yasak olduğu yazıyor acaba) söyleyip terslemişti, aşırı sinirlenip oldukça hararetli bir tartışma sonunda iadeyi kabul ettirmiştim. o gün bugündür kozmetik alışverişi yapmadığım mağazadır.

  7 mart 22:52

  133. iki haftada gelen aliexpress ürünlerim varken 3 haftadır tedirikte olan boyner siparişim için ne diyeyim bilemedim.

  ayrıca gift card'ı online'da kullanmanız mümkün değil, eklemiş gibi gösterip asla eklemiyor. sonrasında gift card'ı tekrar aktive etmek için müşteri hizmetlerini arıyorsunuz. kendileri de bunu yapamayacaklarını, muhasebe birimine aktaracaklarını iletiyorlar.

  Tanım: yıl 1960 devlet malzeme ofisi gibi çalışan mağazalar zinciri.

  11 ocak 13:22

  132. Bazen hızlı bazen yavaş kargolama yapıyorlar.Eskiden daha kaliteliydi.İndirimde yapmıyorlar artık pek eski Boyner'i özlüyorum.

  4 ocak 18:54

  131. Dün, sorunlu ürünü gönderdiğim kutuyu ve ürünün yerleşim şeklini bile değiştirmeden inceledik bizim hatamız yok diyerek aynen geri gönderen rezil firma. Batmanı diliyorum Boyner!

  1 ocak 14:58

  130. Tedarik konusunda inanılmaz canımı sıkan firma.

  Geçen haftaki tek siparişim 2 parçaydı. İki ayrı kargoyla 1 gün arayla geldi. Böyle olunca aradım, söylendim. Ertesi gün yolladılar.

  Bu haftaki 3 ayrı siparişimin 1ini yine böldüler parçalı geliyor. Tedarik olamayan 2. Ürünün akıbeti muamma.

  Diğer ikisinin de akıbeti muamma çünkü hızlandıralım dememe rağmen, kargo hareketi yok. Kozmetik indiriminden faydalanmıştım. Ürünlerden birini tedarik edemezlerse 300tl'de 100tl indirimi mevzusu ne olacak diye kara kara düşünüyorum. Tutar da yüksek olduğundan endişeliyim. Sanırım bir daha boyner online'dan alışveriş yapmayacağım. Böyle bir gerginliğe ve sinir harbine gerek yok. Ne alacaksam gider mağazadan alırım. Hatta keşke sephora'dan alsaydım diye çok pişman oldum. Online tedarik yorumlarını ve arkadaşımın bu dönemde online alıp tedarik edilemeyen ürününü duyunca iyice sınır oldum.

  Edit: eskiden ürünleri mağaza teslim alabilirdik. Artık sistem geliştirmesi bidi bidi bir şeyler diyorlar sadece eve kargo yapıyorlar. Ben mağaza teslimi yüksek tutarlı ürünlerde, temsilcinin yanında açabilmek, bir aksilik olursa o an iadesini yaptırmak için istiyordum. Bir de yurtiçi kargo geldi gelmedi vs uğraşmak işime gelmiyordu. Şu an tıkla gel özelliği aktif değil. Sebebini çok düşünmeye gerek yok bence. Çünkü kargoları tek seferde bir bütün halinde göndermiyorlar. Arkadaş 7 ürünlük bir sipariş vermiş, ürünleri tek tek yollamışlar ki bu akıl alacak gibi değil. Bunu mağaza teslim yapsa, hem stok maliyeti var, kargo kutularından dolayı alan yetmez, hem müşterinin her gün sipariş için mağazaya uğraması şikayet yaratır. Müşteri ürünü teslim almaz, stok şişer ve iade olur. Şikayet var sitesindeki yorumlara baktığımda, ocak ortasinda, insanların yılbaşında aldıkları parfümlerin henüz gönderilmediğini görüyorum. Ne diyebilirim ki?

  27 aralık 2018 14:25 20 ocak 19:05