girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (116)
  • medya (3)

116. poliüretan ürünlere materyali deridir yazarak (örneğin love moschino) müşteri kandırmaya çalışan mağaza.

10 ekim 22:33

115. Cuma günü boyner indiriminde sitesinden kendime 2 adet clarins maskara kofresi satın aldım. Bugün kargo geldiğinde ürünü denemek için açtım bir de ne göreyim, maskara macun şeklinde tüpten lök diye çıktı. Batch koduna baktım hemen, üretimi 2011 çıktı yuhh. Paramın çöpe gittiğine yanmayı geçtim resmen göz sağlığını tehdit eden bir ürünü indirime sokarak millete kakalıyorlar. Rezalet gerçekten. Boynerden indirimde kozmetik alayım demeyin sakın benden söylemesi, kanser olmak istemiyosanız tabii. 

2 ekim 21:15

114. Ürün skalasının geniş olması , yaptıkları kampanyalar vs. sebebiyle en çok alışveriş yaptığım mağaza-idi. Fakat temmuz ortası itibariyle yaptıkları dolandırıcılık yenilir yutulur cinsten değil. Sevgili (yazar: caraazul) 'un girdisine harfi harfine katılıyorum. internetteki yorumlara bakılırsa içlerinde benim de bulunduğum onbinlerce insanın parasını , büyük bir tesadüf eseri tam da doların yükseldiği dönemde 1-1.5 ay kullandılar, sonra da tedarik edemiyoruz deyip ürünleri yollamadılar. Böylece ürünleri de ellerinde kaldı ve şu an gayet yüksek fiyatlara satışta. Kendi mağduriyetimden kısaca bahsedecek olursam; 31 temmuzda kelebek indiriminden satın aldığım love moschino çanta, mağazalarda olduğunu bizzat görmeme ve satın aldığım gün sitesinde yirmiye yakın stoğu olmasına rağmen 7 eylülde tedarik edilemediği gerekçesiyle iptal edildi. Bu iptali ilk on gün içerisinde yapsalardı hiç sorun etmezdim; ama 1.5 aya yakın parayı tutup , güzelce kullanıp bir de dalga geçer gibi bir dolu stoğu olan ürünü yollamamak düpedüz gasptır. Ve yineliyorum; sadece bana değil onbinlerce kişiye yapılmış bu, yorumlar açık.

En ufak durumda boykot başlatan -ki hepsine katılıyorum yanlış anlaşılmasın- sözlük ahalisinin böylesi bir vaka sonrası şekerle kandırılabilmesi de gerçekten tuhaf.

25 eylül 20:37 26 eylül 00:08


113. müşteriye şeker, kek, börek göndereceklerine sistemlerinde böylesine bir aksaklık varken, online satışları bir süreliğine durdurmuş olması gereken sözde kurumsal alışveriş firması. o kadar gün milletin parasını repoya mı, faize mi, dolara mı artık neye yatırdılar değerlendirdilerse; bir şeker göndermişler fazla mı!. kaz gelen yerden...

25 eylül 19:38 25 eylül 19:40

112. yaz ayı içerisinde online alışveriş sürecimde sorunlar yaşadığım ve maille iletişime geçip şikayetlerimi ilettiğim firma. sorunlar çözüldü ancak zaman konusunda aksaklıklar yaşamıştım.

 kendileri bugün sistem yenileme sürecinde yaşanan aksaklıklardan dolayı özür dilemek için bir özür mektubu eşliğinde badem şekeri göndermiştir. müşteri memnuniyetini önemsediklerini görmek çok güzel. minik olsa da jestleri mutlu etti. 

25 eylül 19:15

111. dün akşam sipariş ettiğim kazağın az önce gelmesi ile beni şaşırtmış marka. bu ne hız!

24 eylül 13:17

110. Siparişimi kendi kendilerine iptal etmişlerdi, ben de kalbimi kırdınız diye mention atmıştım Twitter’dan. Az önce iş yerime kargo geldi, bir şey beklemiyordum şaşırdım. Özür notu ve bonbon çikolata yollamışlar. Tatlı bir hareket :)

Edit: valla ben tamamen kişisel yaklaştığımdan hiç sizin gibi düşünmemiştim. Yazdıklarınızı okuyunca “vur kafasına al elinden ekmeğini” bir insan olduğumla tekrar yüzleştim süslüler. Vazgeçtim tatlı matlı değil o zaman hareket ne diyeyim 

24 eylül 11:00 25 eylül 21:38


109. bu zamana kadar boynerden çok alışveriş yaptım hiç böyle bir şey başıma gelmemişti. Online sitesinden ayakkabı siparişim geldi fakat ikiside sağ. Böyle bir hata nasıl yapabiliyorlar aklım almıyor. ve müşteri hizmetlerini de aradığımızda normalden mağazaya iade yapabilmemiz gerek hayır mağazaya iade olmaz dediler. Bir de üstüne aldığım skechers ayakkabı 469 ödedim. gelen ayakkabı etiketi 449. resmen adam kandırıyorlar.

Eskiden hiç böyle sıkıntı yaşamazdım ama şu sıralar online alışverişi ciddi sıkıntılı baya da şikayet var.

18 eylül 15:23

108. Cevahir Avm mağazası için konuşuyorum ; son kullanma tarihi dolmuş kozmetik satıyorlar. Kullandığım Clarins kremi burada indirimli görünce alayım dedim ama çok uzun süredir bir düzine krem aynı yerde duruyordu bir kurt düştü içime. Check fresh’ten kontrol edince 2013 yılında üretildiğini ve bu Ocak’ta kullanım süresinin dolduğunu gördüm. Görevliye durumu izah ettim ve sizin skt hakkında teyit alabileceğiniz bir yer var mı diye sordum. Aldığım cevap şu: “Doğrudur biz de aynı şekilde kontrol ediyoruz başka bir sağlama yapma şansımız yok.” Ve bunu sanki insanlar son kullanma tarihi 8 ay geçmiş kimyasalı yüzüne sürmeyecekmiş gibi rahat söyledi. Tarihi geçmiş o zaman bunların Ocak’ta diye tekrar belirtmeme rağmen olabilir evet diyerek tebessüm etti. Bari yalandan da olsa müdürümüzü bilgilendireyim kaldıralım falan de be kadın. Rezalet puanım 10/9. 

11 eylül 17:15

107. İndirimde İstanbul Optimum Outlet mağazasından ispanyol paça çok kaliteli bir jeani sadece 30 tl ye aldım. Outletlerindeki seri sonu indirimleri yakından takip ederseniz çok güzel şeyler bulabilirsiniz.

9 eylül 12:58