yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (150)
  • medya (5)

  150. Bir ürünün cazibesine kanıp, boyner onlinedan özel günlerde alışveriş yapmama kararıma sadık kalmadım. Geçen yıl aldığım ürünlerde tedarik sorunu sebebiyle iptal ve ürünleri parça parça/tek tek gönderme tipi yöntemler kullanmışlardı. İndirim beni nasıl hipnoz ettiyse, sanki geçen sene bu zamanlar bu sorunları yaşayan ben değilmişim gibi, cyber mondayin son dakikalarında işlem yaptım. Ürünü bir ay boyunca göndermeyip iadesini de yapmıyoruz biçiminde bir yaklaşım umuyorum ki sergilemezler. 

  3 aralık 21:08

  149. ödemesini yaptığım ürün için 10 gündür ‘tedarik sürecinde’ deniliyor. E madem elinizde ürün yok, satışını neden yapıyorsunuz? 

  3 aralık 20:39

  148. online alışveriş için güvenilir olmayan,1 aydır ürünümü kargoya vermeyen dolandırıcı firma!

  bir daha boynerden alışveriş yapmayacağım. ürünümü 1 aydır kargoya vermediler ve faturasını kestikleri için iade de etmiyorlar paramı. şikayetvar'a yazdım. tüketici hakem heyetine gitmek için boynerin adresini bilmem gerekiyor onu da söylemiyorlar. konuyla ilgili tecrübesi olan varsa morartabilir.

  3 aralık 15:42


  147. Alışverişimin yüzde 90nından memnun kaldığım mağaza zinciri. Çok ilgililer ve arada ciddi indirimli ürünler buluyorum. Seviliyorsun Boyner 

  3 aralık 00:52

  146. Black friday indiriminde harley davidson bot aldım. Bambide aynı model 30₺ daha ucuzken içime sinen bir yerden aliyim dedim. Bugun elime geldi. Bir açtım baktım ki kutusu aşırı yıpranmış, üstünde yurtici kargo bantları var, köşeleri ezik ve yırtık, siyah güzel ve kaliteli o kutudan eser yok. (Bir tane de harley çizmem var 12 yıllık, kutusu hala babalar gibi duruyor)

  Sevgili Boyner,

   neden ? 

  3 aralık 00:21 3 aralık 00:22

  145. Kendisinden 2 adet moschino çanta sipariş etmiştim ikisininde üzerinde fular gibi aksesuarları vardı zaten sadeydi çantalar tek hareketi onlar katıyordu renkli renkli ve satenlerdi klasik moschino desenleri ancak ikisindende çıkmadılar. Hayır alıp ne yapabilirler onları bilmiyorum ikisininkide mi yok oldu anlamış değilim şikayet formu doldurup hiçbirşey yapmadılar tabi ki 1 yıl oldu. 

  Ps: fuları alan ilk eksiyi veren boyner çalışanı heralde 2.ekside gelmiş o da sahibini bulmuş 

  3 bana ait değil kimin ki eksik geldi başka :) artık sayamıyorum fularcı boyner çalışanları aramızda

  2 aralık 13:45 2 aralık 20:03

  144. ara ara takip edilirse çok güzel indirime giriyor, dün columbia mont 3binden 140 a düşmüş, hemen tükenmiş. black friday alışverişinden nike ayakkabı aldım memnun kaldım. bundan sonra arada takip ederim.

  indirim günlerinde de biraz bindirim yapıyor ama yüzde 50 indirim yaptıysa aslında yüzde 40 gibi bir şey oluyor. diğer sitelere bakıp fiyatları kontrol edebilirsiniz. indirimden daha önce de ayakkabı almıştım, mutlaka bu zamanlarda ihtiyaç varsa bakılmalı.

  2 aralık 13:43


  143. Çoğu ürünü sıkıntılı gönderiyor. Sıkıntılıdan kastım hep bir problemi oluyor. İndirime giren çoğu ürününde problem yaşadım. Çizme aldım defolu gönderdiler. En son mk saat ucuza geldiği için (250 tl olmasa almazdım) alayım dedim. Muhtemelen bu da tedarik edilemediği için iptal edilir. Ya da defolu bir ürün gönderirler.

  2 aralık 13:30

  142. Uzun yıllardır severek düzenli alışveriş yaptığımız bir mağaza idi. Özellikle online alışverişlerde indirim çekleri bazen çok güzel oluyor. Son üç alışveriş deneyimimizin üçünde de Sıkıntı yaşayınca boyner bitmiş yorumunu gönül rahatlığıyla yapabildik. İlki bana göre normal bir sıkıntıydı abartıp alışverişi kesmeye gerek olacak cinsten değil.  Beğendiğim bir çanta vardı mağazada indirimde 690 liraydı sitede bu bahsettiğim çeklerle 500 liraya geliyordu siteden aldım ürünün paketlemesi vs güzeldi yalnız alarmı sökmeden göndermişler. Benim çalıştığım ilçede avm veyahut boyner vs. geçin lcw dışında kurumsal mağaza yok. alışverişlerimi ya internetten yapıyorum ya şehir dışına çıktıkça. Dolayısıyla boyneri de çok kullanıyoruz gerek kozmetikte gerek diğer kullandığımız markaları da barındırdığı için. Lcw ye götürüp rica ederek alarmı söktürdüm. Bir sonraki alışverişte eşim onlinedan ayakkabı aldı boyner arka arkaya iki kez çekim yapmış. Ektrede görünüyor, banka durumu onaylıyor, bize bir ürün geldi. Boyner kattiyen kabul etmiyor hatasını. Defalarca kez görüşme yaptık kabul etmediler. eşim almadığı ayakkabıyı da ödedi sonra banka sorunumuzu boynerle biz hallederiz diye bir iyilikte bulunarak geri ödememizi yaptı. Biz artık onlinedan alışveriş yapmayız dedik. Şehir dışına çıktığımız bir gün mağazaya geçtim göz kremi alacağım. Boynere geçme sebebim ilde de boynerdeki markaların olduğu mağazalar yok. Kozmetik bölümüne geçtim hemen yanıma birisi yanaştı anti aging özellikte bir göz kremi aradığımı, ilk defa kullanacağımı, yaşımı belirttim kreme ayırdığım bütçem 300 lira diye daha ürünlere bakmadan söyledim ki vakit kaybetmeyeyim. Kadının suratı düştü 300 liraya iyi bir göz kremi bulamayacağımı, mağazada olmadığını söyledi. Açıkçası ben o fiyat bandında rahatlıkla clinique falan gösterir diye düşünmüştüm. bir tane shiseido waso serisinden krem getirdi 290 liraya, bu olabilir o fiyata dedi. Eşim de yanımdaydı kadına üslubuyla ilgili bir şeyler söyledi bu şekilde mi ürün satacaksınız tarzında kadın da aynı suratsızlıkla siz bilirsiniz tarzında cevap verdi almadan çıktık. Benim cebimdeki parayı küçümseyip bana ona göre muamele eden bir yere Bir daha da geçip sakız parası bile kazandırmam.O bölgede high end kozmetik satan tek yer olmalarının verdiği hadsizlik miydi kadındaki bilmiyorum da internet denen mecrada her yer elimizin altında. Bu arada 145 liraya aldığım göz kremi de çok güzel işimi görüyor 

  19 kasım 07:22 19 kasım 11:21

  141. ayrıca rezalet başlığı açmadan boyner rezaletini anlatmak istiyorum.

  mağazalarında alışveriş yapılırken dikkat edilmesi gereken bir yer. bildiğiniz kasiyerlere dolandırıcılıklar yapmaları teşvik edilmiş.

  indirim döneminde alışveriş yaparken, ödemem sonucunda kasa önünde satılan anahtarlıklardan 3 tanesinin hediye olduğu söylendi, tekrar ediyorum -hediye- olarak seçilebileceği, ben 2 tane seçtim arkadaşıma da 1 tane seçmesini söyledim o da seçmemiş bile. kendisi de alışveriş yapıyordu neden onun da hediye anahtarlık hakkı olmadığını sordu kasiyer de herkese denk gelmediğini söyledi. anahtarlıklarımı seçtim alışverişimi yaptım sonrasında da hopi olarak 34 tl kazandığımı söyledi, oh ne güzel alışveriş oldu diye sevinerek dışarı çıktık. indirimli alışveriş yapmışım, hediye anahtarlık kazanmışım, 34 tl hopi gelmiş, mutlu mutlu ayrıldım. ardından telefonuma hopi uygulamasından bildirim geldi. 64 tl kazandığıma dair ama kasiyer bana 34 tl kazandığımı söylemişti, içine girip bakınca 30 tl harcanıldığı görülüyor. nereye harcadım ki bir şey almadım derken dank etti. bana -hediye- olduğu söylenen anahtarlıklar aslında hopi parası kullanılarak yapılan bir satışmış. yani ben bilmeden paramı harcamış, bunun sonucunda elimde bir fiş, fatura var mıydı peki, hayır, çünkü kasiyer bunu saklamıştı, yaptığı satışa uyanmamam için faturayı vermeyerek bana hediye kazandığım söyleniliyor. akıl alır gibi değil. baştan sona kokuşmuş saçma sapan bir sistem, kavga kıyamet bir şekilde iade alsam da, o gün içerisinde ve sonrasında kaç kişiye bilmeden satış yaptıkları belli değil, resmen kasa önü ürünlerini güzel kakalama yöntemi, bir de buna katlamalı alışveriş mi öyle bir isim koymuşlar da müşteriyi salak yerine koyup parasını bilmeden harcatmak nasıl bir mantığa sığıyor, kasa önü ürünleri satmak için teşvik edilebilirler, kasiyerler de bunlar da indirimde almak ister misiniz diyebilir ama sanki hediyeymiş gibi davranıp kandırmak nasıl bir ticaret anlayışıdır?

  kısacası alışverişinizi yapın, kasa önü şu hediye bu hediye diye bir şey duyarsınız hediye mi yoksa hopimden para mı düşecek diye sorun, size hediye derler siz bilmeden paranızı harcarlar, faturayı da arkada saklarlar, böyle leş kokuşmuş bir ortam. bu kasiyerler bunu kendi kendine yapmıyor herhalde, üstlerinden böyle bir taktik alıyorlar ama yöntem ne kadar üste kadar gidiyor hiç bilemiyorum, ülkenin en zengin firmaları da böyle ufak gibi gözüken büyük dolandırmalara gidiyorsa her saniye uyanık olmaktan başka çare yok anlaşılan.

  18 kasım 16:17