girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (91)
  • medya (6)

91. Önceden göğüslerim ufak olduğu için destekli sütyenden vazgeçemiyordum taa ki braletle tanışana kadar.. inanılmaz tatlı durdukları için dayanamadım h&m den indirim varken aldım, böyle bir rahatlık yok ve bence çokta seksi duruyor, bu rahatlığa alışınca herhalde braletten başka bir sütyen giyemem. yaşasın bralet giymek.

14 eylül 21:09

90. 85c olan memelerim yüzünden bir türlü düzenli kullanamadığım güzellik. nasıl güzeller, nasıl rahatlar... evde anneme ait 2 tane bralet var (kendisinin memeleri benimkilerden küçük de :((() arada onlardan birini giyiyorum ve sonra sütyene geçmek işkence gibi geliyor. ama bir süslü hm'den bulmuş 85c bralet. fuck society deyip alıcam 2 tane en azından yaz için

27 temmuz 20:29

89. Küçük-orta boy memelerin dostudur. Yazın ayrı kışın ayrı güzeldir. Mecbur kalmadıkça sütyen kullanmaya gerek bırakmaz. Keşke her şey bu kadar rahat olsa. 

27 temmuz 03:58


88. izmir’de, sıcaklığın 33-34 derece bandında gidip gelen ama hissedilenin 40’tan aşağı düşmediği günlerde beni sütyenin çekilmez dertlerinden kurtaran yegane varlıktır. öyle ki sütyenle terleyen ve ağrıyan memelerim, bralet giydiğimin farkında bile değil. gece uyurken çıkarmak aklıma gelmiyor, ter sorunu yaşamıyorum. meme ucu gözükme problemi de yok. tek sıkıntım beden konusunda. h&m’den 2 tane farklı zamanlarda satın almıştım. ilkini deneyerek 36 beden aldım (gizlinot: 80b sütyen bedenim) diğerini alırken de ‘nasıl olsa aynıdır denemeye gerek yok olur her türlü’ deyip yine 36 aldım fakat olmadı. demek ki kalıplar aynı değil ya da ben büyüdüm (gizlinot: lol) çok üzülerek elden çıkaracağım. şimdi oxxo’nun modellerinde gözüm, bedeni de tutturursam yoluma seninle devam edeceğim prenses.

27 temmuz 01:14

87. Göğüs uçlarımın görünmesine çok takılmadığımı fark etmemi sağlayan rahat şey. H&m’den ilk edindiğim günden beri normal sütyenlerimle aram çok soğuk çok nadir giymeye başladım ama braletlerim ne olursa olsun gün içinde sabit kalmayıp bir şekilde göğüs uçlarımı gösteriyor. H&m’den aldıklarım üzerinde nakışlı olanlarda dahil çok yumuşak ve rahat, penti’de 10 tl olduğu için aldığım ise çok sert ama henüz dağılmadı dikişleri vs. Giymekten vazgeçmeyeceğim.

31 mart 08:57

86. Küçük memeliyim, bunu giydiğimde çocuk gibi hissediyorum. Tabii ki isteyen giysin bana ne de ben en çok  ne çok büyük ne de çok küçük, şekilli ama yayvan olmayan memeli kadınlara yakıştırıyorum. Küçük memede çocuk gibi büyük memede de arabesk duruyor bence.

31 mart 04:32

85. Çok heves etsem de alıp giyemiyorum meme boyutundan dolayı. çok özeniyorum size küçük memeli kızlar :(

31 mart 03:42


84. hadid kardeşlerin öncülüğünde altın çağını yaşıyor resmen. dantelli modelleriyle, sporcu sütyeni şeklinde olanlarıyla, transparan üstlerle, ceketlerle, yüksek bel pantolonlarla, hertürlü giyildiğinde mükemmel duruyor. küçük göğüslülere daha bir yakıştırıyorum. geçen sene moda haftalarında çoook giyilmişti, bu sene de baya revaçta. modası kolay kolay geçmez ama türkiyede fazla yaygınlaş(a)madı.

ah çok istiyorum giymeyi giyebilmeyi ama oturduğum muhit daha off-shoulder üstleri kaldıramıyor. neyse tatilde falan artık.

7 mart 12:13

83. Arası boş küçük memeyi avantaja çevirmek için çok güzel bir parça aslında. Bi hevesle gidip bunu (link: http://www2.hm.com/tr_tr/productpage.0562435001.html ) aldım lakin tabiki giymiyorum. Çünkü giyecek bir yerim yok. Bir de normalde 38 beden giyiyorum ama bunu 36 aldım geniş olunca dantel kısmı hoş durmuyor.

6 mart 23:12

82. uzaktan haset attığım modalardan başka biri.

eğer bir gün biz de ortadoğulu türk erkeklerinden uzak california beach'lerde gezersek bu braleti kullanabiliriz sanırım büyük memeli vatandaşlarım.

çok estetik buluyorum ama çöp konteynırına atılmak istemiyorum.

6 mart 22:43