girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (94)
  • medya (9)

94. En sonunda 85c için olanı bulabildim... 1-2 saat kullandım oldukça rahat. Siz de büyük cup için arıyor ve bulamıyorsanız h&m’e Gidin süslüler. Fotoğraf eklemeye çalışacağım.

ilgili medya:
1
9 haziran 09:49

93. Göğüs uçlarımın görünmesine çok takılmadığımı fark etmemi sağlayan rahat şey. H&m’den ilk edindiğim günden beri normal sütyenlerimle aram çok soğuk çok nadir giymeye başladım ama braletlerim ne olursa olsun gün içinde sabit kalmayıp bir şekilde göğüs uçlarımı gösteriyor. H&m’den aldıklarım üzerinde nakışlı olanlarda dahil çok yumuşak ve rahat, penti’de 10 tl olduğu için aldığım ise çok sert ama henüz dağılmadı dikişleri vs. Giymekten vazgeçmeyeceğim.

31 mart 08:57

92. Küçük memeliyim, bunu giydiğimde çocuk gibi hissediyorum. Tabii ki isteyen giysin bana ne de ben en çok  ne çok büyük ne de çok küçük, şekilli ama yayvan olmayan memeli kadınlara yakıştırıyorum. Küçük memede çocuk gibi büyük memede de arabesk duruyor bence.

31 mart 04:32


91. Çok heves etsem de alıp giyemiyorum meme boyutundan dolayı. çok özeniyorum size küçük memeli kızlar :(

31 mart 03:42

90. hadid kardeşlerin öncülüğünde altın çağını yaşıyor resmen. dantelli modelleriyle, sporcu sütyeni şeklinde olanlarıyla, transparan üstlerle, ceketlerle, yüksek bel pantolonlarla, hertürlü giyildiğinde mükemmel duruyor. küçük göğüslülere daha bir yakıştırıyorum. geçen sene moda haftalarında çoook giyilmişti, bu sene de baya revaçta. modası kolay kolay geçmez ama türkiyede fazla yaygınlaş(a)madı.

ah çok istiyorum giymeyi giyebilmeyi ama oturduğum muhit daha off-shoulder üstleri kaldıramıyor. neyse tatilde falan artık.

7 mart 12:13

89. Arası boş küçük memeyi avantaja çevirmek için çok güzel bir parça aslında. Bi hevesle gidip bunu (link: http://www2.hm.com/tr_tr/productpage.0562435001.html ) aldım lakin tabiki giymiyorum. Çünkü giyecek bir yerim yok. Bir de normalde 38 beden giyiyorum ama bunu 36 aldım geniş olunca dantel kısmı hoş durmuyor.

6 mart 23:12

88. uzaktan haset attığım modalardan başka biri.

eğer bir gün biz de ortadoğulu türk erkeklerinden uzak california beach'lerde gezersek bu braleti kullanabiliriz sanırım büyük memeli vatandaşlarım.

çok estetik buluyorum ama çöp konteynırına atılmak istemiyorum.

6 mart 22:43


87. heves edip bir tane bordo dantelli almıştım, göz kararı, yanılmışım, küçük geldi, birine hediye ettim ben de. artık a değil b kup olduğuma (yaptığım ilk hata bu değil), small değil medium tercih etmem gerektiğine eminim, çünkü bu braletler s/m/l diye 3 boyutta geliyordu zaten. normal sütyen gibi değiller haliyle, toparlayıcı vs. bir etkisi yok. bana daha çok "bugün evde takılmak ama bir yandan da kendimi seksi hissetmek istiyorum" diye düşününce kullanılacak bir şeymiş gibi geliyor...

6 mart 21:14

86. 85b gardaşlarım romalılar hiç çekinmeden her bulduğunuz markadan deneyin. Elbet bir markanın ki oluyor ve bağımlılık haline geliyor. Ayrıca bence de çok seksi duruyorlar.

6 mart 20:18

85. heyt be insanların 90 d memeleri var hayal gibi. neyse ne diyorduk, baya estetik buluyorum ve bol tişört or gömlek-kot kombiniyle daha bir havalı geliyor.

6 mart 16:25