yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • medya (6)

  28. 2008 yılında kendisine vasi atanmasıyla yasal haklarının çoğu babasına(ya da vasisi o dönem kimse) geçmiştir. britney oy veremez, yatırım ve harcama kararı veremez, doktor-hastane seçemez, bir ilacı kullanıp kullanmamayı seçemez, evlenemez, çocuk sahibi olamaz. bunların hepsi için vasisinin onayı gerekir.

  ama britney çalış(tırıla)bilir. haftada 3 gece, 4 yıl boyunca vegas'ta sahneye çıktı bu kadın. sadece parfümlerinden ve eski şarkılarından gelmeye devam eden geliri bile ordu besler.

  kısacası 13 yıldır(ki aslında çocukluğundan beri) sömürülmektedir ve bu konu 2019'dan beri(çok şükür) medyada yankı uyandırmaktadır.

  14 ocak 11:32 14 ocak 11:36

  27. pop'un kralicesidir. sanirim kariyerinin ilk 10 senesinde her yil hiti vardi. britney'den sonra onun gibi dans eden biri de olmadi. karsilastiranlar kpop erkek gruplariyla karsilastiriyor sanirim. dizinin sakatligi,  hayatindaki problemler, medyanin ustune gitmesi vs derken beklenenin aksine intihar etmeyip yine hit cikartmisti. kendisine dair her seyi onaylamamakla beraber saygi duyuyorum. bendeki yeri ayri. 

  6 haziran 2020 09:18

  26. binlerce yil once hey girl dergisinde dusuk belli jeans giydigi fotograflarina bakip, tanrim benim de giydiklerim birgun bende boyle harika duracak mi diye dusundugum kadin. Hey gidi ergenlik.

  6 haziran 2020 02:00


  25. bu kız da justin timberlake'den sonra toparlanamadı. ondan ayrıldıktan sonra ne psikolojik olarak ne de kariyer olarak eski haline hiç dönemedi. bir de şu röportajını izledikçe korkudan aklım çıkıyor ya ortalıkta kimse yokken kimi görüyor da "hello" diyor, bu nasıl bir ruh hali değişimi saniyeler içinde? (link: https://www.youtube.com/watch?v=MQQFV6Pu5NI )

  5 haziran 2020 17:11 5 haziran 2020 21:23

  24. 2000'li yılların en büyük pop ikonlarından biridir. Şu an bile herhangi bir şarkısını açtığımda bu kadına saygı duyarım. Bir an önce iyileşip kendini toparlaması dileğiyle.

  2 nisan 2020 10:53

  23. Bu yıllarda ,99’da hit olan baby one more time’i çıkarsa ,efsane olurdu( zaten çok ünlü oldu ama tam onun döneminde instagram yoktu, youtube yoktu) kadın süper asimetrik dans ediyor (link: https://youtu.be/Su0Y5UaYcQM Esas sesi).. kimseyi taklit etmedi, hep kendi tarzı oldu. Xtina, jessica simpson, mandy moore, tüm sarışın çıkanlar onu taklit etti..sahne şovu desen süper. ama şu baby girl ses icAdı ile müzik sektörü kadının sesini harcadı, çoğu kişi sesi yok sanıyordu youtube’a girip daha çocukken disney’de sesine bakın!!  yukarda paylaştığımda , ilk söylediği şarkılardan, sonra sesine efekt yaptılar hep. Neyse sonra paris ve lindsay ile iyice yoldan çıktı, mutlu evlenip sonu hüsran olan ilişki,depresyon , bağımlılık,saç kazıttı falan..ama iyi toparladı.tekrar hit şarkılar yaptı, büyük

   yıkım yaşadı çünkü.. Şimdi yüzünde ki o eski gülüşü  yok artık.. burnunu yaptırması da çok saçma oldu.. bir de ağız evresinde müdahale var o da olmadı .. sonuca gelelim müzik piyasasına adını kaZıyan ve unutulmayacak olan dansçı,şarkıcı,showgirl.. LEAVE brit alone ;)

  4 ocak 2019 14:14 4 ocak 2019 18:46

  22. 2007'yi atlatıp bugünlere gelebilmesiyle hepimize ilham veren kadın.

  (link: https://i.etsystatic.com/8596301/r/il/2d563d/1296174402/il_570xN.1296174402_cd9e.jpg şöyle) esprili kupalar tişörtler var, instagramda da denk gelmişsinizdir mutlaka. çok doğru.

  6 ekim 2018 22:10


  21. ben bu kadını çok seviyorum ya. çocuklarını geri alması, 2007'yi atlatması gözümde onu çok güçlü bir kadın yapıyor. lucky, everytime, out from under şarkıları çok çok anlamlı bana göre.

  tanım: güçlü kadın.

  6 ekim 2018 17:07

  20. Pop müziğin kraliçesidir. Pop müzikte Madonna gibi bir çağ yaratmıştır. ''Teen Pop''. Pop müzik ile dubstepi karıştıran ilk popcudur aynı zamanda. Çok çok kötü günler geçirdi.

  Medya üstüne geldi, karaladı. Kocası tarafından aldatıldı, şiddet gördü. Bebeklerinin velayetini kaybetti, ''bye bye babies'' yazarak basın bunla dalga geçti. Çocuklarını göremediğinden dergideki fotoğraflarına bakarak ağlıyordu. Çevresindeki herkes bir ''parça'' kopardı ondan. İlk dinlediğimde ve izlediğimde 5 yaşındaydım.

  İlk izlediğim klibi ''Im Slave 4u''. Danslarını taklit ederdim, albümlerinin hepsi elimde var. O zamanlar dışarda korsan klip cdleri satılırdı. Britney görünce hepsini aldırırıdım anneme. 2007 yılında kendisi için dua etmişliğim vardır. Çocuk halimle kendisi için dua ettim, çok kötüydü çünkü. Bu kadın 2007'de hayatta kaldıysa bir daha asla ölmez. Tvler ölüm haberini dahi hazır tutuyorlardı Britney'nin. Küllerinden doğdu. 18 yaşında 30 milyondan fazla albüm sattı, pop müzikte çağ yarattı. Madonna ve Michael Jackson ile aynı sahneyi paylaşan tek isim.

  Ünlü olmanın bedelini en ağır ve fazlasıyla ödedi.

  (link: https://www.youtube.com/watch?v=Vh0oMAIkVzA Video) 7:53'ü ve sonrasını iyi izleyin, insanların zor zamanlarında onla dalga geçip nasıl kötü hissettirdiğini.

  ''O kel!'' ''Aman tanrım, tamamiyle kel'' ''hahaha'' sesleri... İzledikçe üzülüyorum kendisi için.

  (link: https://www.youtube.com/watch?v=uegvMPjZizA Video 2) bu videoda dediği gibi ''bende senin gibi normal bir insanım'' sözü...

  (link: https://www.youtube.com/watch?v=jWBaBUbip_Q&t=23s Video 3) evinin bahçesinde ağlarken fotoğraflarını çekmek isteyen paparazziyle diyaloğu:

  -Britney neden ağlıyorsun, kameraya bakar mısın?

  -Yanlız kalmak istiyorum bay bay

  - Kameraya bakar mısın?

  - Bana neden bunu yapıyorsunuz?

  For the record belgeselinden ağlayarak söylediği bazı şeyler:

  ''İnsanların beni duyduğunu görebiliyorum, ancak beni dinlediklerini sanmıyorum. Hapis hayatı yaşasanız ne zaman çıkacağınızı bilirsiniz ve gün sayarsınız ancak benim bir zamanım yoktu. Ben gerçekten üzgünüm...''

  Dünyanın en güçlü kadını Britney Spears'tır. Ve yaşadığı olaylarla dalga geçen insanları ciddiye almıyor duygusuzlukla suçluyorum.

  21 nisan 2018 10:40 21 nisan 2018 10:43

  19. kenzo'nun 2018 yüzü olmuştur.

  (link: https://www.kenzo.com/en/kenzolovesbritney kenzolovesbritney)

  21 mart 2018 10:18