yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • medya (0)

  19. 7. sezon onayını alan caanım dizimi feedinize düşürüyor ve şiddetle izlemenizi öneriyorum. birbirinden farklı karakterlerin hepsiyle ayrı ayrı sempati kuracağınızı düşünüyorum. ilk 2 sezon efsane, diğer sezonlar da iyi ama bir yerlerde kopukluk oluyor, yine de kesinlikle izlemeye değer. ilk 4 sezon netflix'te var. açın ilk bölümü su gibi aksın...

  diğer süslülerim gibi jake peralta karakterine ben de vuruldum:d düşüyoruz akıllı karakterlere işte:( hele bir de gina... bence eşsiz bir karakter, canlandıran oyuncuya hayran kalmamak elde değil. ve bir de rosa karakterini canlandıran stephanie beatriz'in normalde nasıl konuştuğuna bakmanızı tavsiye ederim :))

  dizi birçok toplumsal olaya (ırkçılık, homofobi, cinsiyetçillik gibi) da tepkisini koyuyor ve çok güzel farkındalık yaratıyor bence. bunu o kadar güzel işliyorlar ki asla yapmacık değil. 

  en sevdiğim bölümler de birçoğumuzunki gibi cadılar bayramı bölümleri. *burası biraz ayrıntı olabilir* her yıl düzenledikleri yarışmalarla o yılın en iyi hırsızlık yapabilen dedektifini (ya da insanını :p) buldukları bölümler silsilesidir ve o sezonun genellikle en iyi bölümü olur. 

  sonuç olarak izleyin, izlettirin...

  18 temmuz 22:16

  18. bu diziyi izlemeden önce bildiğiniz her şeyi unutun. 20 dakika boyunca tuhaf şeyler silsilesi izliyorsunuz ve gülüyorsunuz. kaliteli dizi. dedektiflik, komedi ve sitcom’u aynı potada eritmek de zor iş. oyunculuklar da harika. umarım dizi iptal edilmez. 

  21 mart 20:40

  17. İzlerken bana harika vakit geçirten, ortalama 20 dakikalık bölümlerde giriş gelişme sonucu çok güzel işleyen Amerikan komedi dizisi.

  Şu anda 3. Sezon ortalarındayım, inanılmaz hızlı ilerliyor her bölüm mutlaka beni güldürecek bir an oluyor, çoğu zaman en sevdiğim tarafı da o oluyor dizinin. Tiplemeler bence alışılmışın dışında işlenmiş. İyi vakit geçirmek isteyen herkese önerimdir. Bu arada netflix platformundan izliyorum.

  3 mart 12:11

  16. 6. Sezonu yayınlanmaya başlamış olan aşırı derecede sevdiğim dizi. bu diziyi Insanları cinsiyetleri, ırkları, cinsel kimlikleri ve yönelimleriyle aşağılamadan da mizah yapılabileceğini göstermesi açısından da ayrı seviyorum. Kaldırılmaktan kurtulduğu yeni sezonunda kanal değiştirdiği için ben çok daha iddialı bir senaryo ile devam edeceğini düşünüyordum ancak bence 6. Sezon tüm sezonlar arasında en durgun ve en az komik olan sezon oldu. :( dizi diğer sezonlarda her bölüm 20 dakika olmasına rağmen doyurucu şekilde bütün karakterleri anlatabilirken, yeni sezonda devamlı jake üzerinden giden, ondan arta kalan zamanlarda da sıkışık bir şekilde diğer karakterlere değinen bir hale geldi. Ama yine de ne kadar kötü hale gelirse gelsin sonsuza dek izleyeceğim seni b99.(gizlinot: <3)

  7 şubat 22:01 28 temmuz 12:00

  15. Yeni başladığım, izlemediğim yıllara kırgın olduğum dizi. Favori karakterlerim genç kızların yedek sevgilisi jake ve mimiklerine bayıldığım o kocaman cüssesinin altında minnoş bir kedi yatan aile babası terry. Hem polisiye hem komedi sevenlere şiddetle tavsiye edilir.

  21 ocak 21:21 1 şubat 23:57

  14. geçen perşembe başlamıştım, bugün 4. sezonu bitirmek üzereyim. uzun zamandır bu kadar komik bir dizi izlediğimi hatırlamıyorum. yazıldığı gibi bölümler 20-25 dakikalık, inanılmaz akıcı ve eğlenceli. çoğu bölümde kahkahalarla gülüyorum diyebilirim. bütün karakterlere bayılıyorum ama benim favorim kesinlikle rosa oldu. sinir bozucu konuşması suratsızlığı falan bayılıyorum jdjddj neyse son iki sezonu netflixte yokmuş buna biraz üzüleceğim. başlayınız efendim pişman olmayacağınıza garanti verebilirim!

  17 ocak 21:43

  13. En çok güldüğüm dizi sanırım, friends izlerken tüm karakterlerin ailem gibi olmasını brooklyn 99’da da hissediyorum. 

  Hayalimdeki dostluk: jake peralta & charles boyle

  28 aralık 2018 02:57

  12. dark humor sarkastik şakalar falan beklemeyin dibine kadar silly komedi dediklerinden ama inanılmaz komik. kaç kere bitirdim 5 sezonu bilmiyorum. Ana karakter dedektif Peraltayı Andy Samberg canlandırıyor. zaten komedyen olduğu için normal bir durumu bile ses tonuyla komikleştiriyor. Hikaye brooklynde bir emniyet bürosundaki 9 polis karakteri ele alıyor.

  bir de beğendiğim bir tarafı var dizinin, hiçbir cinsiyetçi eril öge içermiyor. polis şiddeti, ırkçılık gibi hassas konularda da en ufak bir yanlış mesaj vermiyor.

  edit: favori karakterimi yazmayı unutmuşum. tabi ki charles boyles! bolt ve ginayı da çok seviyorum

  27 aralık 2018 04:15 28 aralık 2018 06:11

  11. 4. sezonun ortalarındayım, severek izliyorum. tüm karakterler mi bu kadar başarılı olur?! özellikle gina bambaşka bir karakter; o olmasa büyük bir eksiklik olurdu bence. holt'u da çok seviyorum.

  beni tek rahatsız eden şey jake'in, (gbkz: community) dizisindeki abed'in "cool cool cool" ifadesini çalmış olması. bir tek ben mi böyle düşünüyorum diye araştırdım; aktörün sette bunu sürekli söylediğini fark eden senaristlerin bunu senaryoya dahil etmiş oldukları bilgisini buldum. abed'de cool duran burada sırıtıyor işte. neyse dizi güzel, community 3. sezondan sonra bozmuştu ama brooklyn nine nine şu izlediğim yere kadar çizgisini korudu.

  bu arada 6. sezon 10 ocak'ta başlıyor.

  26 aralık 2018 16:01 26 aralık 2018 16:07

  10. Fox tarafından iptal edilen fakat bir gün sonra Nbc tarafından kurtarılan canım dizim.  Altıncı sezonun çekimleri Ağustos’ta başladı, bölümler 2019 yılında yayınlanacak.

  22 eylül 2018 17:37