girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (86)
  • medya (3)

86. tam bir sherlock maşallah. üşenmemiş gitmiş yazarların profillerine bakmış, ekran görüntüsü almış, isimlerini karalamış, sayfa sayfa arastirmis birde medyaya eklemis. boş zamanının çok olduğunu düşündüğüm yazar.

14 eylül 17:30

85. (bkz: bir arkadaşa giydirip çıkacağım)

12 eylül 13:28

84. Ay ben ‘denebunu’ gibi site adı sanmıştım meğer yazarmış :d algıda seçicilik.

11 eylül 20:18


83. kendisi hakkında herkesin bir teorisi var. ben de erkek olabileceğini düşünüyorum. hadi bakalım.

edit: daha önceden çok kez erkek olabileceği söylenmiş zaten. bugün de sherlock olamadık iyi mi. 

yalnız gerçekten de arkasında beyaz yaka bir erkeğin olduğunu düşününce girdileri mantık çerçevesine oturabiliyor. kendisinin genel geçer kurallara göre yüksek eğitimli, tipi düzgün, iyi hayat standartlarına sahip olup olmadığını da bilemeyiz bence. iyi koşullara sahip olup kadınlara duyduğu öfke dolayısıyla bunu sahte bir (gbkz: picture perfect) kadın üzerinden diğer kadınları "aşağılayarak" gideriyor da olabilir. sadece kompleks üzerinden teori üretmeyelim. 

hatta, bu bir kara komedi de olabilir. toplumdaki güzellik ve özgüven algılarının kara mizahını yapan, normal zamanda gayet cool uzun saçlı bir (gbkz: rock abi) falan çıkabilir. düşünsenize, meğersem profilin arkasında çok entelektüel birisi, süslülük, güzellik ve kozmetik üzerine bir sitede, sitenin üyelerine "kara ayna" tutmak amacıyla, biraz abartılmış bir karakterle toplumsal cinsiyet rolleri konusunda ayar vermeye kalkıyor(muş meğersem). çünkü bahsettiği kalıplar bize toplumun kadınlardan ne kadar uç beklentiler içinde olduğunun bir aynasını tutuyor. hem incecik ve narin, hem kıvrımlı; hem gamzeli, hem renkli gözlü, hem saçları sarı gibi çoğunlukla boyayla elde edilen bir renk, hem de boyasız; hem zarif, hem de kıvrak zekalı; hem güzel, hem de başarılı; hem çok kültürlü, hem de çok becerikli... çoğu girsinde haklılık payı olması, karakterin basit bir troll tarafından sırf dalga geçmek amacıyla karikatürize şekillerde oluşturulmadığını düşündürttü bana. yani, gerçekten çok sorunlu bir insan olsa ve kendini mükemmel gibi lanse etmek istese, bu şekillerde olmayacağını anlamış olması lazımdı şimdiye kadar. belki anlamamaıştır, o ihtimal de bir kenarda dursun tabii. 

yanisi, bana troll'den çok bir proje izlenimi bırakmış er kişisidir. bu arada bulunduğum çevrede bu tarz "mesaj kaygılı sosyal deney" yapmak için şekilden şekile giren birkaç insan tanıdım. hepsi de erkekti ve is-tis-na-sız yaptıklarının (gbkz: f.ckin genious) olduğunu düşünüyorlardı.

ha, bence ahşap boyama daha "genious" bir hobi olurdu. çünkü aynı anda birkaç motor beceri çalıştırıyor. (gizlinot: swh)  

 

11 eylül 20:10 11 eylül 20:46

82. Herşeyin “böyle incecik ama gayet kıvrımlı” olanı makbul değildir yalnız. 

11 eylül 00:42

81. Haksızlık edildigini düşünüyorum. Ben once bu başlıktaki entrylerden birazini okudum sonra yazarin profiline baktim. Ilk basta farkli hissettirdi sonrasinda ise ben entrylerini okumaktan cok keyif aldim. Cunku cok dolu ve zeki bir kadin bence ve bunun farkinda. Ben 23 yasindayim bunubegendinin 30a yakin bir yasta oldugunu dusunuyorum. Umarim yasim ilerledikce bu kadar kendini bilen bu kadar net konuşabilen birisi olurum. Bence tam arada sirada tavsiye alinmasi gereken birisi. Bir sorunun olur anlatirsin ve sana verilebilecek en durust en gercekci yaniti verir. Ne yazik ki boyle insanlar pek de sevilmez. Çünkü o bana boyle yapti, soyle mutsuzum, soyle üzgünüm demez. Lutfen edindigin dersler, gittigin yerler, tarzini nasil olusturdugun hakkinda daha fazla yaz. Ben de bu kadar kendini bilen ve net bir insan olmak istiyorum.

11 eylül 00:00

80. Şimdi pek çok girdisini okudum mantıklı bulduklarım da bir hayli fazla inkar etmeyeceğim. çok güzeldir bunun farkındadır kendini her açıdan beğeniyordur yaşadığı hayatta gerçek diye düşünüyorum ben ikna oldum yani. Epey de artıladığım girdisi oldu. 

Uzun bacak olayı olmadı ama bir girdisinde boyum 1.70 yazmış başka bir girdide boyunun %60 nın da bacak olduğunu buda 1 metre civarı eder 1.70 gibi ortalama bir boy için ortalama bir bacak boyu bunu kıskandığım için yazmadım beklentim yüksekti açıkcası 1.78, 1.80 civarı boy bekliyordum valla. 

9 eylül 03:08


79. aklı başında ve zeki, ince belli bir çay bardağı.

7 eylül 20:48

78. Ortadoğu ve Balkanların gelmiş geçmiş en enn ennnn güzeli

Ennnn çukurundan gamzeleri

Ennnn  sarısından saçları

Ennnnn sütunundan bacakları

Ennnnn incesinden beli

Ennnnn yeşilinden gözleri

Ennnnn Ennnnn ennnn........

Hünkarbeğendi ayy pardon bunubeğendi

7 eylül 20:15

77. Trollse komik değilse daha komik.

7 eylül 17:26