yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • medya (0)

  21. yoktur

  23 ocak 00:33

  20. Efendim venüsü 1. Evde olanların bir süslü olma ihtimalleri hayli yüksektir. 

  22 ocak 16:41 22 ocak 16:41

  19. "doğum haritası ve çekicilik arasındaki ilişki olarak" ifade etsek daha doğru olur sanki. zira güneş burcu, güzelliği tanımlamakta çok çok yetersiz kalacaktır. ancak güneş nihayetinde bedenimizi ve sağlığımızı da anlatır bir yere kadar. görüntüye ucundan katkısı olmuş olabilir.

  yükselen burcun ve yükselene yerleşen gezegenlerin, dış görüntüyü etkilediğini biliyoruz. astrofizyonomi adında bir alt alanı bile var astrolojinin. ki makyaj hobisi olan bir astrolog olarak favorimdir. ben yüzlere bakmayı severim, gözler çıkık mı, alın dar mı, yanaklar kemikli mi vs. vs.

  yükselen burç konusunda 2 burç arasında kaldığımda hemen dış görünüşüne bakarım insanın, bu şekilde gayet isabetli tahminlerde bulunabiliyoruz rektifikasyon yapmadan.

  kombinasyon çok, şu güzel bu çirkindir'i o kadar net söyleyemeyiz. ama venüs ve venüsyen burçlar, bir de jüpiter ve neptün etkleri iyidir. :)

  21 ocak 15:10 19 şubat 10:03


  18. diye bir şey yoktur. (bkz: bu ne bilimsizliktir)

  20 ocak 21:16

  17. benim düşüncem yürümeyecek olan ilişki çeşidi . İçinde doğulan ay ve görünüşün, bakımlı olmanın, giyim tarzının ne alakası var yapmayın ya. Biyoloji, tıp, genetik, psikoloji, sosyoloji ağladı şu an. :d Bu konu için “Barnum effect” kavramını araştırmanızı öneririm.

  26 temmuz 2018 09:35

  16. Astrolojinin bu konuda da söyleyeceği bir şeyler var elbette. Yükselen burç fiziksel görünüme dair ip uçları verir. Çünkü yükselenimiz bizim dünyadaki imajımızdır. Buradaki gezegenler bizim fiziksel görünüşümüzü etkiler. Yükselende yani birinci evde venüs ve neptün bulunması güzellik, çekicilik katar. Bence neptün daha çok arzu ve hayranlık uyandırıp; güzel, anlamĺı gözler verirken; venüs daha çok genel güzellik algısına hitap eder. Ayrıca venüsün yüceldiği burçlardan olan terazideki konumu da zerafet ve dengeli ölçüler verir. Güneşi ve venüsü kavuşumda olanlar ise şirin gözükürler, çekicidirler... Venüs aslan veya yükselen aslanlar da hemen farkedilirler. Yükselen koçlar ise etkileyicidirler. Tabi bu özelliklere sahip olmamak çirkinlik anlamına gelmiyor. Bir sürü açı ve yerleşim var. Bunun dışında yaşam var. Genetik, özbakım, yaşam tarzi, iklim bir sürü şey var... 

  25 temmuz 2018 19:20

  15. dış dünyaya yansıttığımız yüzden yükselen burç sorumlu olduğu için güzellikte en büyük etkenin yükselen burç olduğu söylenir.

  27 haziran 2016 07:46


  14. genel gözlemime göre aslan burçlarının makyaja,giyime ve gösterişe çok düşkün olduklarını biliyorum ve ayrı bi havası olduklarının. bi aslanla arkadaş olsam hemen hissediyorum güzellik değil de farkı bi auraları var.

  27 haziran 2016 03:00

  13. Yengeç burcunun yöneticisi ay olduğundan genelde yuvarlak hatlı, yuvarlak yüzlü olurlarmış. Netekim Ünlülerden Serenay sarıkaya dışında bu tanıma uymayan bir yengeç kadını tanımıyorum. :)

  Koç kadınları ise daha fit, sportif tipte oluyorlar. Vücudu Sportif değilse bile kıyafette sportif görünümü, salaşlığı seviyorlar sanırsam. Bunu da yine hem okudum hem bizzat gözlemledim.

  Teraziler için estetik her zaman önemlidir zaten. Çok sayıda terazi kadını tanımasam da tanıdıklarım hep özenli, şık, hatta "süslü" kadınlardı. :)

  Yaylar o daima gülen yüzleri, dik duruşları ve güzel enerjileri ile çekicidir zaten. Kıyafete fazla iş düşmez.

  Boğalar giyinmeyi bilmiyorlar denmiş, ne derece doğru bilmiyorum ama aklıma direkt bu seneki survivor'ın birleşme partisinde kadınlar arasından en az beğenilen kıyafeti giyenin, boğa burcu gizem memiç olduğu geldi.(gizlinot: alakalı alakasız insanların burçlarını öğrenme gibi bir sapıklığım var, evet:p)

  Kovalar sanırım uyumlu giyinmeye çok özen gösteriyorlar. Bunun dışında hepsinin ortak özelliği yok gibi benim gözümde.

  Ya da hepsini uydurdum, bilemiyorum.(gizlinot: ((:)

  Şaka bir yana, benim venüsüm oğlakta ve verilen linke göre(gizlinot: önceki girdilerden birinde) makyajda toprak tonlarını tercih ettiğim ve makyaj tarzımı kolay kolay değiştirmeyeceğim yazıyor. Bu, Astrolojiye çok ilgi duyan bana bile "e bu süslü ahalisinin %90'ına uyacak bir tanım?" dedirtiyor. O yüzden çok da şaapmamak lazım tabii.(gizlinot: ((:)

  27 haziran 2016 02:32

  12. Henüz sağlıklı görünen balık burcu göremedim ben. Ten renkleri hep hastalıklı gibi. Buna ben de dahil.

  Aslan burçlarının da en çirkinin dahi hep bir karizması oluyor.

  Genellemem bitti.

  27 haziran 2016 00:58