sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (42)
 • medya (4)

42. başlığına yazılan tüm haklı girdilerin fütursuzca eksilendiğine göre galiba sözlükte bayağı arkadaşı olan şahıs. esprileri ancak 10 yaşında bir çocuğu güldürebilecek seviyededir.

bazen gizli gaylerde kadın düşmanlığı dışavurum olarak ortaya çıkabiliyor. burak da öyle gibi. sanki içinde güzel kadınlara bir nefret var gibi.

12 ocak 23:49

41. Günah keçisi seçildiğini düşünüyorum. Daha önce yazmıştım hande erçel olayını ilk yeşim salkim başlattı. O zamanlar asla kimse handeye bazlama demiyordu kimsenin aklında boyle bisey yoktu. Ama yeşim s. bi programda merve nin tarafında oldugunu, güzel bir yüzü olduğunu söyledi. Hande içinse pogaca suratli bi kız dedi ve öyle başladı. Sonra onu kerimcan bazlamaya çevirdi. En sonda da burak burdan yürümek istedi baktı herkes dalga geçiyor. O da dikkat çekmek için bazlama olayını devam ettirdi ama zaten almış başını gidiyordu bu olay. Yani yaptığı yanlış ama neden tek kişiye yükleniyorlar da bu sıfatı ortaya çıkaranlara kimse bisey demiyor . Bence buraktan çok herkesin aklına pogacayi sokan yeşim ve kerimcan suçlu. Yani günah keçisi yapmanin anlamı yok kimseyi. Bu olayın tüm yükü bu kişide değil.

12 ocak 23:21

40. Oyunculuğunu eleştirirsin hatta bir seviyeye kadar dalga da geçersin anladık ama dış görünüş eleştirmek bel altı vurmaktır yahu. Her şeyin bir sınırı var. Eleştiri yapıp eğleniyor muyum yoksa zorbalık mı yapıyorum diye düşünür insan, sınırını bilir. Hande erçel’in başı sağolsun annesine Allah rahmet eylesin. izlediğim sevgi beslediğim bir insan olmamasına rağmen annesinin son paylaşımının kızına söylenen şeylerle ilgili olması benim bile kalbimi kırdı. 

12 ocak 22:14

39. ayna kullanmayan biri sanırım. etrafında bir ayna bile olsaydı, hande erçel'in fiziksel özellikleri ile dalga geçmeden önce aynaya bakar, "şaka mıyım ben acaba" derdi. biri arkadaşa ayna atsın. ayna yoktu belki de gözün de mi yoktu burak, insan önce hande'ye sonra cansu dengey'e bakar "ya ne diyorum ben" der yine susar yani.

12 ocak 18:46

38. baktım, handeyle ilgili olan tüm gönderilerini silmiş.atı alan üsküdar'ı geçti yalnız. en başında vicdanınla hareket edip insanları fiziksel özellikleriyle dalga malzemesi yapmadan önce bir düşünseydin. böyle elinin altında belirli kitle olan insanların ona buna linç başlatmasına o kadar sinir oluyorum ki, çok tehlikeli bir şey bu. gönderileri sonradan kaldırması da riyakarlıktan başka bir şey değil.

12 ocak 02:12

37. Bu cocugu ilk 10 bin takipcisi filan varken instada tesadüfen görüp takip etmiştim.O zamanlar bayagı komik ve tatlı bir insan oldugunu düsünüyordum.Takipci sayısı arttıkca espri kalitesi 1B sınıfından Burak arkadasımızı alkıslıyoruz seviyesine geldi.Ünlülere yalakalık yapmayı acilen bırakması lazım.

12 ocak 01:25

36. Komiklik adı altında kadınların fiziksel özelliklerini diline dolayan bir arkadaş.

Kankası Cansu Dengey’e oy kullanmadığı için haklı olarak sitem edildiğinde “Onu gerçekten tanısanız çok iyi bir insan. Haksız linç ediyorsunuuuuz.” modundaydı. Böyle de duyarlı bir insan(!)

11 ocak 23:13

35. gözüne kestirdiği kadınları aşağılamasının sebebinin bastırılmış eşcinsellik olduğunu düşündüğüm sosyal medya zorbası. kimin adı ece targıtla aşk dedikodularına karışıyorsa (bkz: tulu, koray, bu) biliniz ki iki taraf da prim yapsın diye gülüp geçiliyor, uzatılıyor, acaba mı fotoları paylaşılıyor. yoksa hepsinin cinsel yönelimi belli.

yaptığı zavallı espri diyemeyeceğim paylaşımları rt'leyenlerin demet akalın vb seviyesinde olmasından mizah düzeyini anlıyoruz.

11 ocak 22:46 11 ocak 23:29

34. Hiç bir espiri komik olmayan vasıfsız bir kişi inanın hande erçeli tanımam izlemem ama instagramına girdim yok bazlama yok beni ordan engelli yok fakeden takip ediyor böyle yeni level sosyal zorbaları kim fenomen yapar anlamış değilim. Gereksiz vasıfsız biri. 

11 ocak 22:03

33. Çoğu espirisi ordan burdan arak. İlk başta çok komik geliyordu ama unf ettim artık daha fazla o hakaret içerikli espiri anlayışına dayanamadım. Bir sen eksiktin zaten burak trendyol reklamı yapmayan. Sana kalmıştı reklam yapmak. Grup şurupla olan samimiyetsiz samimiyeti de ekstrası. Keşke bu tipler azalarak bitse...

11 ocak 16:36

ilginizi çekebilecek benzer başlıklar