girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (125)
  • medya (3)

125. İlgili videosunu izledim ve gece gece feminist damarlarım patladı, beynime kan sıçradı.

Tanım: kulak çubuğu kadar karakteri olan hemcinsim

16 nisan 04:13

124. zaten ünlülerin youtube kanalı açması kadar komik bir şey yok bence. youtube biraz amatör kalmalı yani kişinin profesyonel ajanslarla çalışması, editi falan başkası yapması, ne bileyim, yurt dışındaki çoğu youtuber kendisi yapıyor hala editlerini, çekimlerini. bizde ise ünlüler burada da para var diye balıklama atlayıp video çekiyorlar ve yeni, güncel, pratik bir tüyo veridklerini de görmedim, hep bilindik şeyler. çağla şıkel mesela, inatla reklam yaptığını dahi yazmıyor videonun altına ya da video içinde belirtmiyor. bizdeki etik anlayışı işte bu kadar.

kendisinin youtube girmesi bence bu yüzden saçma ama daha da saçma olan bu kadının kendini bilirkişi sanması. bu bir görgü kuralı diye de üzerine tüy dikmiş. bu tarz bir görgü kuralı yok, ahlaki değerlere ve görgü kurallarına bu kadar meraklıysa da üzgünüm, bunları kendi hayatına adapte etmeli bence. yıllarca acun medyaya dayan, şeymayla gez toz, bir sunucu olduğunu iddia edip kötü bir diksiyon ve vurgulama hataları yap, sonra da güzellik üzerinden prim yap ve gündem için hesabı erkek ödemeli gibisinden bir açıklama yap. ben erkek arkadaşıma güvenip yanıma para almamazlık yapamam çünkü ilişkimizde hesabı ille de o ödemeli, onun yanındayken ben elimi atmamalıyım diye bir şey düşünmedim. ayrıca dünyanın binbir türlü hali var, başına bir şey gelir, bir terslik olur, ihtiyaç olur diye de düşünmez mi bir insan? sokağa çıkarken kendi başıma dönme ihtimalimi düşünerek tedbirli olurum, her insan da olur ama kendisi sırtını başkasına yaslamayı tercih ediyor anlaşılan.

13 nisan 18:45 13 nisan 19:02

123. Boştan başka kelime bulamıyorum kendisi için ama en az 5 karakter istiyor.

13 nisan 16:31 14 nisan 00:13


122. bu kadın youtube kanalı açtığına göre acun ve tv8 ile olan bağlantısı kesilmiş sanırım (gizlinot: çünkü esat yontuç evlendi). yoksa ne uğraşacak video çekmekle filan.

bu kadar gündem olunca videosuna bi bakayım dedim ama filtreden kadının yüzünü bile göremedim.

13 nisan 14:51

121. yıllardır televizyonlarda iş yapmasına rağmen diksiyon sorunu yaşadığını düşündüğüm kadın. ses tonunu ayarlayamıyor, vurgulamaları aşırı rahatsız edici, ben izleyemiyorum, dinleyemiyorum. bu haliyle bile trilyonlarca para kazanabiliyorken kendini geliştirme eksikliklerini kapatmaya ihtiyaç duymuyor doğal olarak. bu halinle çok iticisin be burcu..

13 nisan 12:30

120. bu reklamci abla da youtube a katildigina gore, iyi para var bu youtube'da. malum videosunu izledim, amacsiz bir video cekmis iste. kendisini hala genc kiz saniyor anlasilan. adam akilli tavsiyeler verecegine yaniniza cuzdan almaniza gerek yok, ilk defa bulustugunuz adamin evine gidebilirsiniz pamuk falan alin yaniniza diyor. seks satar, bunu cok iyi biliyor. ama kendisinin seviyesini nerelere dusurdugunun farkinda degil. televizyonda da boyleydi bu, ne zaman erkek esprisi olsa erkekler utanip susarken kendisi kaş göz isaretleri ile konuyu uzatirdi.

13 nisan 09:51

119. “ ben bunlara mı para vermişim “ videosunda gösterdiği kıyafetleri yerin dibine sokup fütursuzca eleştirdikten hemen sonra “ isteyen olursa verebilirim yalnız” tarzındaki söylemlerine kelimelerim kifayetsiz kaldı. Kabalık,iticilik kıyafetlerinin değil ama senin paçalarından akıyor burcu Esmersoy.

13 nisan 01:35


118. Farklı hiçbir bilgi vermeyen kanal. Bir de Duygu Özaslan'a falan laf ediyoruz.

Burcu, Çağla Şikel gibilerin bize farklı taktikler, ipuçları vermesi gerekir. Bilmediğimiz hiçbir şey söylemiyorlar. Ünlülerin kanallarından öğrendiğim tek bir şey bile yok, herkesin bildiklerini ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorlar.

12 nisan 00:24

117. ünlü olması garipti zaten, kanal açması ise daha da garip olmuş. söylemleri ise garip değil zira bu kadının çok vizyonlu biri olduğuna inanmamıştım zaten. tam kendisinden beklenen mantık. öyle de bir görgü kuralı da yok canım, bu kadar görgüye meraklıysan şeymayla ikiniz adab-ı muaşeret kitabı alın sahaflardan, okuyun. annem derdi eskiden gazetelerde gençlere yönelik adab-ı muaşeret kuralları olurmuş. sen de öğrensen fena olmaz burcucum, hesabı erkeğe ödetmek diye bir kural yok. üzgünüm, bye.

11 nisan 21:35

116. Son açıklamasıyla da “O bir ilk buluşma videosu. İlk buluşmada hesabı erkek öder, bu bir görgü kuralıdır. Dünyanın her yerinde böyle. Bunun kadın-erkek eşitliğiyle ne ilgisi var?” diyerek lafı kıvırmaya çalışmıştır.

Görgü kuralları ne zamandan beri kadını ezip, erkeğe ise onu koruyup kollayan bir birey özelliği yükledi? Muhtemelen kimse ses çıkarmasaydı akabindede "ben genelde kısa giyiyorum ama siz yinede bu kadar kısa giyinmeyin erkek arkadaşınız sorun yapabilir" tarzı cümleler kuracaktı.

Bu ülkenin balını kaymağını yiyen bu kesimlerin, istediği şekilde giyinip, istediği hayatı yaşayıp daha sonra gelip böyle laflar ederek hayatı bizlere zindan etmelerinden nefret ediyorum. Bu laflarınızın cezasını sizler değil bizler çekiyoruz.

11 nisan 15:16