sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (129)
 • medya (3)

129. O kadar zavallı ki vouge 73 questions konseptini yapmış yeni bi videoda. Ev turu izlemeyi sevdiğim için bakayim dedim. Bir yerden aşırı tanıdık geliyor soruların alakasızlığı falan.. sonra anladım vogue taklidi olduğunu. Ki vouge videoları da kurgulu oluyor hatta birilerini ariyorlar video esnasinda ama ev ya ofis neresiyse orayi daha iyi çekiyorlar. Neyse birebir taklit zaten yanlış bulduğum bir şey hele bir de hiç referans verilmeyince tam hırsızlık bence.

9 kasım 16:19

128. bu da yaşlanmayangillerden. güzel kız, beğeniyorum.

12 eylül 09:13 ed.12 eylül 17:20

127. Cüzdan muhabbetinden sonra hiçbir videosunu izlememiştim ancak biraz önce “hızlı hazırlanma tüyolarım” videosunu açıp izleme gafletinde bulundum. Videonun tamamı Grundig reklamından oluşuyor. Ne saçını düzleştirebildi ne de maşa bi işe yaradı. Ürünler inanılmaz kalitesiz göründü artık alacağım varsa da almam. Keşke başlığa “Grundig’le nasıl hazırlanamadım” yazsaymış. Dalga geçer gibi en son yapılı saçla çıktı ki o saçın biraz önce yaptığı saç olmadığı apaçık. Neresinden tutsan berbat bir videoydu. Senin paraya mı ihtiyacın var Burcu’cum,izlenmek için clickbait videolara kadar düştün.

11 eylül 21:19


126. Bugün "ben bunları nasıl almışım" videosunu izlediğim kadın (hayatsız mıyım neyim). Bu kanalı açmadan önce kendisini cool bir kadın olarak biliyordum, baya yanılmışım.

Daha bi sene önce beğenerek aldığı kıyafetler için "ayy bu nerden gelmiş dolabıma pis" demesi ( yanlış olmasın kendisi 18 değil 40 küsür yaşında ama zevki oturmadıysa demek.:/), beğenmediğini söylediği şeylerin özellikle de fiyatinin yüksek olduğunu vurgulaması (ucuz diye beğenmiyor değilim bakın, benim çöpüm bile pahalı), isterseniz size veririm ama çok çirkin istemezsiniz diyebilmesi filan bi yana en çok da beğenerek aldığı elbiseyi modavesosyete gibi görümce balyajıyla gezen kadınların yönettiği sayfalar kendisine düşük puan verir diye giyemeyecek kadar ezik olmasına üzüldüm. Hiç de belli etmiyordu dışardan, youtube işine girmeseydi iyiydi..

O kanalı niye açtın ki Burcucum, hiç güzel çıkmamışsın:/

16 haziran 04:39

125. Keşke hiç youtube kanalı açmasaydı dediğim insan.Saçma sapan cüzdan muhabbeti beni çok irrite etti.

13 haziran 22:19

124. Uzun cümleler kurarken dikkat edin. Her an geğirmek üzereymiş gibi çıkıyor sesi. 

13 haziran 00:20

123. kendini fazla güzel buluyor bence. "sarışınım, mavi gözlüyüm, çok güzelim" modunda. ne kadar güzel kadınlar var mütevazı. bu kadın neden böyle anlamadım. ben yüzünü de güzel bulmuyorum. ne gözleri, ne burnu ne ağzı güzel. bütünü de güzel değil yani. türkiye'nin ünlü ettiklerinden. o ses tonuyla nasıl sunuculuk yapmış ve yapıyor o da ayrı muamma...

12 haziran 16:22


122. normal yüz ifadesinde bile gülmekten çatlayacakmış tipi olan kadın. böyle kendini tutarsın tutarsın ve bir anda puhahah diye patlarsın ya bu kadın patlamadan önceki son yüz ifadesini taşıyor hep swh

11 haziran 12:59

121. sahte gülüşleriyle her şeye "çok çok teşekkürler" demesine aşırı irrite olduğum beleş sever şahıs!?!

11 haziran 10:26

120. evlenmesiyle iddia siteleri bahis açsa "yakın zamanda boşanacağına kalıbımı basacağım ünlüler" klasörüme girmiş olan şahıstır benim için. 2,5-3 yıl veriyorum kendisine maksimum. 3 yıl sonra boşanmış olarak göreceğiz bu kadını.

ha bu arada sesin çok güzel, yani muazzam karizmatik bir ses tonun var. bunda okeyiz hepimiz. ama "aptal saptal zırvalıklar söylersem ses tonum güzel ya saçmalıklarım kulağa güzel gelir" sanıyor herhalde. gelmiyor burcu'cum gelmiyor. mümkün mertebe hayat hakkındaki görüşlerini sunma insanlara. hayır ilk çıktığında "zeki ve güçlü" kadın imajı çizmiştin diye hatırlıyorum çünkü ben? git gide kankitoşun şeymaya benzemeye başladın. yakında "oruç tutamıyoğğğrum çünküüüğ zamanım yetmiğğyor, olsun nasip diyelim" tarzı açıklamalara da başlarsın sen. ay aman acun'un yanında yamacında gözüken kadınların en aklı selim duranı da bu işte ne bekliyorsun ki. pffffffffffff.

neyse cüzdan zırvalığını duyar duymaz instagramda takipten çıkmıştım zaten. böyle zerzavatlara prim vermeyin kız süslüşler. boykot insana kendini çok güçlü hissettiriyor. tavsiyemdir.

11 haziran 08:50