girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (126)
  • medya (3)

126. İlgili videosunu izledim ve gece gece feminist damarlarım patladı, beynime kan sıçradı.

Tanım: kulak çubuğu kadar karakteri olan hemcinsim

16 nisan 04:13

125. zaten ünlülerin youtube kanalı açması kadar komik bir şey yok bence. youtube biraz amatör kalmalı yani kişinin profesyonel ajanslarla çalışması, editi falan başkası yapması, ne bileyim, yurt dışındaki çoğu youtuber kendisi yapıyor hala editlerini, çekimlerini. bizde ise ünlüler burada da para var diye balıklama atlayıp video çekiyorlar ve yeni, güncel, pratik bir tüyo veridklerini de görmedim, hep bilindik şeyler. çağla şıkel mesela, inatla reklam yaptığını dahi yazmıyor videonun altına ya da video içinde belirtmiyor. bizdeki etik anlayışı işte bu kadar.

kendisinin youtube girmesi bence bu yüzden saçma ama daha da saçma olan bu kadının kendini bilirkişi sanması. bu bir görgü kuralı diye de üzerine tüy dikmiş. bu tarz bir görgü kuralı yok, ahlaki değerlere ve görgü kurallarına bu kadar meraklıysa da üzgünüm, bunları kendi hayatına adapte etmeli bence. yıllarca acun medyaya dayan, şeymayla gez toz, bir sunucu olduğunu iddia edip kötü bir diksiyon ve vurgulama hataları yap, sonra da güzellik üzerinden prim yap ve gündem için hesabı erkek ödemeli gibisinden bir açıklama yap. ben erkek arkadaşıma güvenip yanıma para almamazlık yapamam çünkü ilişkimizde hesabı ille de o ödemeli, onun yanındayken ben elimi atmamalıyım diye bir şey düşünmedim. ayrıca dünyanın binbir türlü hali var, başına bir şey gelir, bir terslik olur, ihtiyaç olur diye de düşünmez mi bir insan? sokağa çıkarken kendi başıma dönme ihtimalimi düşünerek tedbirli olurum, her insan da olur ama kendisi sırtını başkasına yaslamayı tercih ediyor anlaşılan.

13 nisan 18:45 13 nisan 19:02

124. Boştan başka kelime bulamıyorum kendisi için ama en az 5 karakter istiyor.

13 nisan 16:31 14 nisan 00:13


123. bu kadın youtube kanalı açtığına göre acun ve tv8 ile olan bağlantısı kesilmiş sanırım (gizlinot: çünkü esat yontuç evlendi). yoksa ne uğraşacak video çekmekle filan.

bu kadar gündem olunca videosuna bi bakayım dedim ama filtreden kadının yüzünü bile göremedim.

13 nisan 14:51

122. Ben artık youtuberların ya da ünlülerin YouTube aracılığıyla kadınlara Yok efendim nerede ne giyilir, nasıl makyaj yapılır nasıl davranılır gibi konularda video çekme kisvesi altında kadınlığı kalıplara sokmaya çalışmalarından bir kadın olarak çok rahatsızım. En son akışa düşen bir videosunu gördüm nerede ne giyilir diye. Kendi girdiğim ortamlarda ne giymem gerektiğini daha da önemlisi keyfimin nasıl giyinmek istediğini biliyorum. Her kadın da biliyordur; sosyoekonomik seviye olarak düşük de olsa girdiği ortamları bellidir ve o ortama nasıl girmesi gerektiğini YouTube icat edilmeden önce oturtmuştur muhtemelen. Kokteyllerden davetlere koşan bir kadın zaten sizin videolarınızdan öğrenmeyecektir ne giymesi gerektiğini. Ya da çantasına ne koyması gerektiğini. Ha siz alt metin olarak çantaya sadece “her ihtimale karşı “ az bir para konması gerektiğini yoksa her türlü hesabın erkek arkadaşa/ sevgiliye/kocaya kaktırılması gerektiğini kafamıza sokmaya çalışıyorsanız gerçekten biz almayalım. Teşekkürler. 

Tanım: benzeri diğer 378484 YouTube kanalı Sahibi gibi boş içerik üreten bomboş bir insandır. 

Kimse sizden cern deneyi anlatmanızı beklemiyor ama oturup biraz düşünün bir şey videolamak niyetinizdeyseniz.  Nerede ne giyeceğimi öğreneceğim biri Yok. Olursa da bu burcu Esmersoy değildir. 

13 nisan 14:43 13 nisan 14:50

121. yıllardır televizyonlarda iş yapmasına rağmen diksiyon sorunu yaşadığını düşündüğüm kadın. ses tonunu ayarlayamıyor, vurgulamaları aşırı rahatsız edici, ben izleyemiyorum, dinleyemiyorum. bu haliyle bile trilyonlarca para kazanabiliyorken kendini geliştirme eksikliklerini kapatmaya ihtiyaç duymuyor doğal olarak. bu halinle çok iticisin be burcu..

13 nisan 12:30

120. bu reklamci abla da youtube a katildigina gore, iyi para var bu youtube'da. malum videosunu izledim, amacsiz bir video cekmis iste. kendisini hala genc kiz saniyor anlasilan. adam akilli tavsiyeler verecegine yaniniza cuzdan almaniza gerek yok, ilk defa bulustugunuz adamin evine gidebilirsiniz pamuk falan alin yaniniza diyor. seks satar, bunu cok iyi biliyor. ama kendisinin seviyesini nerelere dusurdugunun farkinda degil. televizyonda da boyleydi bu, ne zaman erkek esprisi olsa erkekler utanip susarken kendisi kaş göz isaretleri ile konuyu uzatirdi.

13 nisan 09:51


119. “ ben bunlara mı para vermişim “ videosunda gösterdiği kıyafetleri yerin dibine sokup fütursuzca eleştirdikten hemen sonra “ isteyen olursa verebilirim yalnız” tarzındaki söylemlerine kelimelerim kifayetsiz kaldı. Kabalık,iticilik kıyafetlerinin değil ama senin paçalarından akıyor burcu Esmersoy.

13 nisan 01:35

118. Farklı hiçbir bilgi vermeyen kanal. Bir de Duygu Özaslan'a falan laf ediyoruz.

Burcu, Çağla Şikel gibilerin bize farklı taktikler, ipuçları vermesi gerekir. Bilmediğimiz hiçbir şey söylemiyorlar. Ünlülerin kanallarından öğrendiğim tek bir şey bile yok, herkesin bildiklerini ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorlar.

12 nisan 00:24

117. ünlü olması garipti zaten, kanal açması ise daha da garip olmuş. söylemleri ise garip değil zira bu kadının çok vizyonlu biri olduğuna inanmamıştım zaten. tam kendisinden beklenen mantık. öyle de bir görgü kuralı da yok canım, bu kadar görgüye meraklıysan şeymayla ikiniz adab-ı muaşeret kitabı alın sahaflardan, okuyun. annem derdi eskiden gazetelerde gençlere yönelik adab-ı muaşeret kuralları olurmuş. sen de öğrensen fena olmaz burcucum, hesabı erkeğe ödetmek diye bir kural yok. üzgünüm, bye.

11 nisan 21:35