girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • medya (1)

24. narlısını severek kullanıp bitirmiştim. aşırı nem vermiyor ama çok tatlı hafif bir renk bırakıyor.

üşenmedim fiyatına baktım kozmelada indirimli hali 41,25tl diyor, bu fiyata değeceğini hiç düşünmüyorum. her şey gibi bu da saçma şekilde pahalı.

19 eylül 17:43

23. En sevdiğim lip balmlardan biridir benim için. Her çeşidi iyi değil maalesef, deneyerek bulmak gerekiyor ama ballısının yapı itibariyle birçok kişiyi tatmin edeceğini düşünüyorum. Kokusu biraz ağır evet ama ben çok severim. Ağırlığının yanında çok yoğun da bir koku bu, hatta ne zaman kuzenim varken sürmüş olsam “şu ballı şeyden mi sürdün” diye sorup yüzünü buruşturur. Bal kokusunu sevmiyorsanız uzak durun derim, onun dışında hiçbir sorun yok. Mat bir bitişi var bu yüzden birkaç kat sürüldüğünde bile pek belli olmuyor. Yağlı bir yapısı ya da görüntüsü yok, önemli bir artı bu da. Buraya kadar her şey iyi güzel ancak az önce güncel fiyatını süslüden öğrendim ve Türkiye’den kesinlikle almam bundan sonra. Yurtdışına çıktığımda stok yapıp dönerim ama 55 Lira verilecek bir ürün değil kesinlikle. Daha uygun fiyatlı bir muadilini bulsam düşünmem bile çünkü sadece bir lip balm 55 Lira olamaz, olmamalı.

19 eylül 13:44

22. yabanmersinli,ballı ve çikolatalısını kullandım.nemlendirmesi iyi ama başka lip balmlar da aynı işi görür,artık o para verilir mi bilemedim.renklilerini denemedim. ben niveaları tercih ediyorum hem hafif renklendiriyor hem de kokuları ve dokuları daha güzel süslüler.

19 eylül 10:48


21. Amerika'da yaşadığım yerde en fazla dört dolar Türkiye'de elli beş lira. Üzülüyorum sadece.

18 eylül 16:31

20. mor kapaklı açaiberry'li olanı ve orijinal ballısıyla aşk yaşadığım (gizlinot: youtuber jargonu) (gizlinot: swh) ürün. mangolu olanı çürük meyve gibi kokuyor yalnız. dudaklarımı bu kadar çok güzelleştiren başka bir balm daha yok. 55 tl olduysa köşede ağlamaya gidiyorum süslüler.

18 eylül 13:35

19. O kadar övüldüğü kadar bir ürün olmadığını düşünüyorum. 3 sene önce indirim döneminde tanesini 13 TL gibi bir fiyata aldım. Şimdi bir süslünün dediğine göre 55 TL olmuş. Gerçekten şaka mı bu??

18 eylül 13:30

18. dudaklarımda istediğim yumuşaklığı yakalayamadım kendisinde. evet nemlendiriyor ama yeterli değil. bir kere aldım ve sırf bitsin ziyan olmasın diye kullandım.

18 eylül 03:37


17. 55 lira olmuş şaka mı fkxkdmdk

17 eylül 21:28

16. daha önce klasik sarı kapaklısını kullanmıştım bitirene dek. bitince hediye ürün olarak aldığım neutrogena ve kuzenimin hediyesi farmasiyi kullanayım diyerek yenisini almadım. ikisinden de memnun kalmadım çünkü çok yağlı ve yediğime içtiğime etki eden ürünlerdi. burt's bees'e geri döneceğim günü iple çektim. mat duruşu, hafifliği ile rahatsız etmeyip mentolü de rahatlama yapıyordu. sonra o gün geldi ve balın tedavi yönü dolayısıyla bu kez ballısını tercih ettim. an itibari ile dudaklarımda ama kokusu beni mahvetti. bal kokusunu severim ama bu hiç bal gibi kokmuyor. (gizlinot: checkcosmetic)ten de kontrol ettim 14 ayı var daha, ama bozuk gibi kokuyor.

diyeceğim o ki; kokusuna bakmadan almayın a süslüler.

12 nisan 14:56

15. temiz icerikli, balmumu bazli bir dudak nemlendiricisi. bazilari renkli olsa da renk vermiyor. dudakta hafif bir isilti birakiyor. tamamen mat veya yok gibi gorunsun isteyenler sevmeyebilir. gunluk kullanim icin performansi yeterli. dudaktan ucup gitmiyor. yalniz coktan catlamis, yaralanmis dudaklara derman olmaz. kotu durumdaki dudaklar icin en iyi cozum: (gbkz: bioderma atoderm dudak kremi).

3 nisan 17:23