girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • medya (0)

20. Bugünlerde cebimdeki para bana batmış olacak ki mac’ten allık ve far aşeriyorum. burtegram’ın instagram sayfası da özellikle mac swatchları için bir cennet. Eski postlarını seri likeladım, gerçekten ürün yorumlama ve swatchlama konusunda çok başarılı. Son dönemde instagram postları videoya dönmüş tamamen, youtube kanalı yüzünden olsa gerek. Keşke o eski beyaz fonda swatch paylaşımlarına devam etse. Buraya bakıyorsa noolur yapsın böyle bir şey. 

21 ekim 22:17

19. teknik bilgiye çokça sahip, ama makyaj uygulamada başarısız.güzel bir kadın ve güzel konuşuyor kendisini dinletiyor güzel de ürünleri var ama ne zaman makyaj videosunu izlesem bir olmamışlık görüyorum.özellikle göz makyajları çok başarısız. bakınca teknik olarak her şeyi uyguluyor gibi güzelce karıştırıyor ama göz makyajı yok yani silik,temiz gözükmeyen bir görüntü var. bir de çok fazla miktarda ürün kullanıyor.en son makyaj videosunda yüzünü resmen narsın kapatıcısına buladı.bir mua makyajda az ürün kullanmanın gerekliliğini öğrenmiş olmalı sanıyorum.seçtiği renkleri de genelde uyumsuz buluyorum.

13 ekim 22:15

18. En keyifle izlediğim youtube kanallarından. İlk videosunu izlediğimde o kadar çok ürün vardı ki aman dedim gene amaçsızca dolu ürün biriktiren biri. Sonra anlatımını dinleyince anladım ki çok bilgili ve gereken bilgileri veriyor. Genelde high end ürünler gösteriyor ama make up artıştmiş kendisi. Yani bu ürünlere yatırım yapması çok normal. Bu kısmı bana dert değil zaten. Kullansam da kullamasam da ben ürün dinlemeyi seviyorum ve bu kadın çok düzgün anlatıyor ürünleri ve aşırı bilgili. Demin okuduğum yorumlardan biri oje rengini soruyordu. O da şu marka kalıcı oje demiş ama isterseniz şu markanın şu numarasına denk geliyor diye bilgi vermiş. Kendisini çok beğeniyorum başarılar diliyorum.

13 ekim 20:11


17. Instagramdan sonra youtube'a da giriş yapmış blogger, youtuber, makeup artistidir kendisi.

Henüz 250 küsür takipçi ile youtube'da oldukça yeni. Ben birkaç videosunu izleme fırsatı buldum. yüksek ve uygun fiyatlı ürün yorumlamaları, sade ve net anlatımı, anlaşılabilir temiz üslubuyla şimdiden gönlüme taht kurdu kendisi.(gizlinot: Umarım fikirlerim değişmez )

Bu şekilde devam ederse eğer kanalının büyüyeceğine ve deneyimlerinden birçok kişinin yararlanacağına inanıyorum.

Edit: imla

4 mart 12:32 9 mart 14:20

16. instagram makyaj blogları arasında sanırım en hoşlandığım, faydalı bulduğum, profiline girince uzun vakit geçirdiğim ve birşeyler öğrendiğim, ciddi emek harcayan ve ne yazık ki -bence- hakettiği değeri görmeyen blogger / instablog.

profilinin geneli videolardan oluşuyor, günlük makyaj yapıyor, trickler veriyor, bir de galiba yeni yeni başladığı bir youtube hesabı var.

üzünçlü not: bir tane, evet sayıyla 1, drugstore ürün görmedim.(gizlinot: ah ulan)

ekleme: ay yazmayı unutmuşum, ayrıca da çok tatlı, anladığım kadarıyla konuşkan ve pek zarif. bi' de dövmeleri var. (gizlinot: yanlış görmediysem)

28 şubat 10:44 28 şubat 10:45

15. Cok kibar bir hanim ama tanittigi urunlerin isimlerini sürekli yanlis yaziyor.

Ayrica vücut yerine "vicud" veya "vicut" yazması beni benden alıyor.

30 ağustos 2016 00:07

14. hem bilgi hem de kişilik olarak harika bir insan.. yorumlarına gözüm kapalı güvenebileceğim birkaç kişiden biri.. yayınladığı swatchlar, bahsettiği ürünler, ürün karşılaştırmaları, hepsi çok net ve hepsi doğru çıkıyor.. hediyeleri göklere çıkaran insanlarla dolu olan instagram ve snap aleminde bilgisi, fotoğrafları ve kişiliği ile açık ara önde...

29 haziran 2016 11:28


13. Ürün yorumlarına gözü kapalı güvendiğim yegane sosyal medya kişisi (gizlinot: bir de elifcrt vardı ama artık paylaşım yapmıyor)

Çok seviyeli ve nazik bir kadın. Makyaj konusundaki teknik bilgisi ve ürün deneyimi de muazzam. Tüm markalara hakim gördüğüm kadarı ile ve istisnasız her paylaşımı birşey öğretiyor. En ufak soruya bile detaylı cevap vermesi ve istisnasız herkese cevap vermesi takdire şayan. Kendisini tanımam etmem ama bir ürün için bir sorum var ise ya kendisine yazarım ya elifcrt e

27 haziran 2016 21:28

12. İnstagramda çok geniş kozmetik içeriğine sahip bir hesap. Kendisi makyaj artisti ve acayip bir koleksiyona sahip. Bilgili bir kadın sorulara cevap veriyor elinden geldiğince yardımcı oluyor. Göz yapısı falan çok güzel yaptığı makyajları beğeniyorum. Derya deniz bir mac koleksiyonu var. özellikle mac far ve allık almayı düşünenler hesabına göz atsın derim. Fotoğraf kalitesi yüksek. Swatchları çok başarılı.

1 şubat 2016 15:46 1 şubat 2016 18:19

11. Çok bilgili ve kibar zerafetin ınstagram hali (gizlinot: swh) eminim ki gerçek hayatta da çok kibar birisi. ürün çeşitliliği ve ürün bilgisini derya ergün makyaj akademisi'nde eğitim alarak birleştirip makeup artıstı olmuş ve hali hazırda set makyajları reklam makyajları yapmakta.

Çok az takipçisi varken takip ettiğim ve başarılarını görünce sevindiğim ve içselleştirdiğim birisi kesinlikle.

1 şubat 2016 14:02