yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • medya (2)

  30. makyaj videolarını severek izliyorum. ürün yorumlarına da gemel olarak güveniyorum takip ediyorum. fakat çok fazla ürün kullanıyor.

  yüzlerce fırçası var. takip ederken benim beynim yanıyor.

  bu ara da kore bakımına merak salmış. çok kısa sürede 30dan fazla cilt bakım serumu aldı. hepsini nasıl kullanacak neye göre yorumlayacak merak ediyorum açıkçası. ben yeni ürün aldığımda etkisini anlamak için sadece onu ekliyorum rutinime.

  sadece serum olarak bu kadar ürünü nasıl kullanacak nasıl anlatacak bakalım.

  20 eylül 2019 16:18

  29. Son zamanlarda sosyal medyada artan makyaj uzmanı, make up artisti olma merakı artmışken, makyaja ilgisi olan ve bunu iş haline getirmek isteyenlere burcu hanım bir videosunda artısı ile eksisi ile çok güzel anlatmış bu dünyayı.

  Kadın videolarında o kadar doğal ki, alışık değiliz tabi şaşırdım. Kişilerin Edinmeleri gereken Makyaj fırçalarının fiyatlarından tut, müşterilerin makyözlere davranışlarına kadar anlatmış. Bu girdiyi yazmamın sebebi de süslü sözlük platformunu okuyup da, bu sektöre atılmak isteyenler var, tahmin edebiliyorum. İşin içinden birinin anlatımını çok beğenince size de tavsiye etmek istedim.

  Tanım: Hoş sohbetli, bizden biri YouTuber/instagrammer.

  (link: https://youtu.be/41WBWe6H9L4 Video için tık )

  13 ağustos 2019 01:01

  28. Blog zamanlarında makyaja o kadar ilgili olmadığım halde incelerdim, bence işini iyi bilenlerden. Ancak bu kadını ciddili takip edişim bir nyx mağazasında kendisini görmeme dayanıyor. Çok ciddiyim, gördüğüm en güzel ten makyajı ona aitti ki gündüz makyajı yani, daha da belirgin oluyor her şey. Sonra da youtube kanalı açınca çok sevindim açıkçası, yukarılarda da bahsedildiği gibi bulunmaz nimetlerden. 

  Bir de bilmiyorum, ben sohbetini muhabbetini de seviyorum bu kadının, kendine has biri bana göre.

  31 temmuz 2019 15:49


  27. Şuan çöplük olan türk ‘beauty community’de kat’i surette ikamesi bulunmayan youtuber.

  Eğer herhangi biri kozmetik seviyorsa, izlemek için burtegramdan ötesini bulamaz diye düşünüyorum.

  Bence youtuberlık işinde de belirli akımların değişmesi ile büyük assolist çöküşleri göreceğiz. Şuan ergenlerin izlediği ülkemiz celebrity beauty gurular, ister ingilizce ister japonca video çeksin salak oldukları için kendi nesilleri biraz büyüyünce yok olacaklar. Burtegram’ın Bu işe yıllarını vermiş ayşenur yazıcı gibi atara atar gidere gider, bir makyaj videosu izleyeceğiz diye insanı strese sokan, siz bakım mı bilirsiniz, sizin yaptığınız makyajın ecdadını... şeklinde bir yapısı da yok. Çat çat yapıyor makyajı, fondötenin altına basıyor en parlak bazı, yediyor fondöteni mac 170 fırçayla, video bittiğinde ben de mutluyum.

  Aman diyim bu işi bırakmasın. 

  31 temmuz 2019 01:35 31 temmuz 2019 08:36

  26. al dediğini alır, ye dediğini yer, iç dediğini içerim. o kadar güven veriyor. o kadar dürüst.

  bu işten maddi beklentisi olmayan insanlar taktik maktik yok bambam söylüyorlar doğruları.

  komik de kadın. eğleniyorum videolarını izlerken baya.

  makyaj koleksiyonundaki ürünler bozulacak diye içim gidiyor o kadar çoklar.

  14 mayıs 2019 11:58

  25. çok zarif bir hanım ve gerçekten çok detaylı teknik bilgiler paylaşıyor. makyaj namına bir şeyler öğrendiğim tek hesap bile olabilir kendisi.

  geçtiğimiz günlerde microblading'cilerin yaptığı detaylı kaş çizim tekniğini anlattı ve hayatımda ilk defa kaşlarımı doğru şekillendirdim.

  bu arada kendisi tahminimce 300'den fazla sayıdaki pandora charm koleksiyonuyla çılgın bir alışveriş tutkunu. hayatımda böyle bir koleksiyon görmedim.(gizlinot: swh)

  25 şubat 2019 14:10 25 şubat 2019 14:11

  24. Görmüş geçirmiş, makyaj teknikleri konusunda bir çok yeni yetme influenzalardan swh daha bilgili, bir şeyler sorduğumda mutlaka yanıt veren tatlı kadın. 

  Özellikle son videolarında kontür allık aydınlatıcı nereye sürülür konusunda beni gerçekten aydınlatmıştır. İzlemenizi öneririm

  25 şubat 2019 01:46


  23. Sadece makyajları değil, sohbeti de şahane olan insan. Makyaj anlatsın öğrenelim, anılarını anlatsın keyifle dinleyelim. Çok beğeniyorum tarzını. Abone sayısı umarım en kısa zamanda hızlanarak artar ve daha çok insana ulaşır. 

  25 şubat 2019 01:37 5 haziran 2019 10:26

  22. Youtube videolarını izledim Şimdi. Çok sakin bir kadın ve anlatımı güzel. En sevdiğim tarafı ise ürünleri uyguladıktan sonra abartı tepkiler vermemesi. Fondöten sürüyor mesela gayet normal bir şekilde “aydınlık bitişli, kapatıcılığı hafif” gibi cümleler kuruyor. Diğer youtuberlara bakıyorum. Sürüyor ürünü. böyle duruyor, şaşırıyor kameraya bakakalıyor 3-5 saniye (bu saçma tepkilerde kamera yakınlaşıyor) “oha diyoruuuumm, of çok iyi oldu buuu, ayh çok güzeeeel, bayıldııım, favorim oldu şu an şuna bakar mısınııızz” falan diye ayılıp bayılıyorlar. altı üstü bi fondöten bi far bacım bu kadar abartmasak mı ya?

  Neyse, instagramına zaten bayılıyordum, bakıyordum sıkça. ürünleri çok güzel detaylı bir şekilde; nasıl kullanılması gerektiğini vs. söyleyerek anlatıyor. Youtube kanalına da hemen abone oldum kendisinin. Başarılar diliyorum burdan.

  29 aralık 2018 23:07

  21. "radyans", "haydrans" gibi kelimeler kullanan ve foiling tekniğini metalik farı fırçaya aldıktan sonra fırçaya sprey sıkmak yerine doğrudan ürünün bulunduğu pana fix plus'ı sıkarak uygulayan mua.

  kendisini, makyajını ve tarzını çok hoş ve şık buluyorum. ayrıca çok güzel ve kaliteli bir makyaj kolleskiyonuna sahip. öyle pahalıydı ne varsa aldım değil, farklı kategorilerde gerçekten çok güzel ürünler.

  bu alanda ürün ve teknik odaklı büyük bir boşluğu dolduruyor kendisi. yerli youtuberlarımızdan küçük olanları genelde çok tecrübesizler ve bu yüzden yüzeysel bilgiler vermekteler; palazlanmış olanları ise tamamen "celebrity" modundalar. bu bakımdan burtegram'ı, michele wang'a çok benzetiyorum.

  29 aralık 2018 21:19 29 aralık 2018 21:24