yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • medya (2)

  28. Son zamanlarda sosyal medyada artan makyaj uzmanı, make up artisti olma merakı artmışken, makyaja ilgisi olan ve bunu iş haline getirmek isteyenlere burcu hanım bir videosunda artısı ile eksisi ile çok güzel anlatmış bu dünyayı.

  Kadın videolarında o kadar doğal ki, alışık değiliz tabi şaşırdım. Kişilerin Edinmeleri gereken Makyaj fırçalarının fiyatlarından tut, müşterilerin makyözlere davranışlarına kadar anlatmış. Bu girdiyi yazmamın sebebi de süslü sözlük platformunu okuyup da, bu sektöre atılmak isteyenler var, tahmin edebiliyorum. İşin içinden birinin anlatımını çok beğenince size de tavsiye etmek istedim.

  Tanım: Hoş sohbetli, bizden biri YouTuber/instagrammer.

  (link: https://youtu.be/41WBWe6H9L4 Video için tık )

  13 ağustos 01:01

  27. Blog zamanlarında makyaja o kadar ilgili olmadığım halde incelerdim, bence işini iyi bilenlerden. Ancak bu kadını ciddili takip edişim bir nyx mağazasında kendisini görmeme dayanıyor. Çok ciddiyim, gördüğüm en güzel ten makyajı ona aitti ki gündüz makyajı yani, daha da belirgin oluyor her şey. Sonra da youtube kanalı açınca çok sevindim açıkçası, yukarılarda da bahsedildiği gibi bulunmaz nimetlerden. 

  Bir de bilmiyorum, ben sohbetini muhabbetini de seviyorum bu kadının, kendine has biri bana göre.

  31 temmuz 15:49

  26. Şuan çöplük olan türk ‘beauty community’de kat’i surette ikamesi bulunmayan youtuber.

  Eğer herhangi biri kozmetik seviyorsa, izlemek için burtegramdan ötesini bulamaz diye düşünüyorum.

  Bence youtuberlık işinde de belirli akımların değişmesi ile büyük assolist çöküşleri göreceğiz. Şuan ergenlerin izlediği ülkemiz celebrity beauty gurular, ister ingilizce ister japonca video çeksin salak oldukları için kendi nesilleri biraz büyüyünce yok olacaklar. Burtegram’ın Bu işe yıllarını vermiş ayşenur yazıcı gibi atara atar gidere gider, bir makyaj videosu izleyeceğiz diye insanı strese sokan, siz bakım mı bilirsiniz, sizin yaptığınız makyajın ecdadını... şeklinde bir yapısı da yok. Çat çat yapıyor makyajı, fondötenin altına basıyor en parlak bazı, yediyor fondöteni mac 170 fırçayla, video bittiğinde ben de mutluyum.

  Aman diyim bu işi bırakmasın. 

  31 temmuz 01:35 31 temmuz 08:36

  25. al dediğini alır, ye dediğini yer, iç dediğini içerim. o kadar güven veriyor. o kadar dürüst.

  bu işten maddi beklentisi olmayan insanlar taktik maktik yok bambam söylüyorlar doğruları.

  komik de kadın. eğleniyorum videolarını izlerken baya.

  makyaj koleksiyonundaki ürünler bozulacak diye içim gidiyor o kadar çoklar.

  14 mayıs 11:58

  24. çok zarif bir hanım ve gerçekten çok detaylı teknik bilgiler paylaşıyor. makyaj namına bir şeyler öğrendiğim tek hesap bile olabilir kendisi.

  geçtiğimiz günlerde microblading'cilerin yaptığı detaylı kaş çizim tekniğini anlattı ve hayatımda ilk defa kaşlarımı doğru şekillendirdim.

  bu arada kendisi tahminimce 300'den fazla sayıdaki pandora charm koleksiyonuyla çılgın bir alışveriş tutkunu. hayatımda böyle bir koleksiyon görmedim.(gizlinot: swh)

  25 şubat 14:10 25 şubat 14:11

  23. Görmüş geçirmiş, makyaj teknikleri konusunda bir çok yeni yetme influenzalardan swh daha bilgili, bir şeyler sorduğumda mutlaka yanıt veren tatlı kadın. 

  Özellikle son videolarında kontür allık aydınlatıcı nereye sürülür konusunda beni gerçekten aydınlatmıştır. İzlemenizi öneririm

  25 şubat 01:46

  22. Sadece makyajları değil, sohbeti de şahane olan insan. Makyaj anlatsın öğrenelim, anılarını anlatsın keyifle dinleyelim. Çok beğeniyorum tarzını. Abone sayısı umarım en kısa zamanda hızlanarak artar ve daha çok insana ulaşır. 

  25 şubat 01:37 5 haziran 10:26

  21. "radyans", "haydrans" gibi kelimeler kullanan ve foiling tekniğini metalik farı fırçaya aldıktan sonra fırçaya sprey sıkmak yerine doğrudan ürünün bulunduğu pana fix plus'ı sıkarak uygulayan mua.

  kendisini, makyajını ve tarzını çok hoş ve şık buluyorum. ayrıca çok güzel ve kaliteli bir makyaj kolleskiyonuna sahip. öyle pahalıydı ne varsa aldım değil, farklı kategorilerde gerçekten çok güzel ürünler.

  bu alanda ürün ve teknik odaklı büyük bir boşluğu dolduruyor kendisi. yerli youtuberlarımızdan küçük olanları genelde çok tecrübesizler ve bu yüzden yüzeysel bilgiler vermekteler; palazlanmış olanları ise tamamen "celebrity" modundalar. bu bakımdan burtegram'ı, michele wang'a çok benzetiyorum.

  29 aralık 2018 21:19 29 aralık 2018 21:24

  20. Bugünlerde cebimdeki para bana batmış olacak ki mac’ten allık ve far aşeriyorum. burtegram’ın instagram sayfası da özellikle mac swatchları için bir cennet. Eski postlarını seri likeladım, gerçekten ürün yorumlama ve swatchlama konusunda çok başarılı. Son dönemde instagram postları videoya dönmüş tamamen, youtube kanalı yüzünden olsa gerek. Keşke o eski beyaz fonda swatch paylaşımlarına devam etse. Buraya bakıyorsa noolur yapsın böyle bir şey. 

  21 ekim 2018 22:17

  19. teknik bilgiye çokça sahip, ama makyaj uygulamada başarısız.güzel bir kadın ve güzel konuşuyor kendisini dinletiyor güzel de ürünleri var ama ne zaman makyaj videosunu izlesem bir olmamışlık görüyorum.özellikle göz makyajları çok başarısız. bakınca teknik olarak her şeyi uyguluyor gibi güzelce karıştırıyor ama göz makyajı yok yani silik,temiz gözükmeyen bir görüntü var. bir de çok fazla miktarda ürün kullanıyor.en son makyaj videosunda yüzünü resmen narsın kapatıcısına buladı.bir mua makyajda az ürün kullanmanın gerekliliğini öğrenmiş olmalı sanıyorum.seçtiği renkleri de genelde uyumsuz buluyorum.

  13 ekim 2018 22:15