yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (165)
  • medya (6)

  165. Kimseyi zan altında bırakmak istemem ama 3 haneli sayıları aşan kilolar dışında insanların aynı tempoda ayda beşer altışar kilo vermesi çok zor. İlk iki ay versen de sonra bir yerde duruyor malesef..

  Sabitlediği storylere baktım. Yaptığı sporu açıkçası 56 kilo olmama rağmen ben düzenli olarak senelerdir yapıyorum. Kilomda eksilen bir şey olmuyor, zaten izleyenler de bilir tamamen sıkılaşmaya yönelik hareketler hepsi.

  Belki evet yeme içmesine çok dikkat edip gösterdiğinden çok daha spor yaparak kilo vermiş olabilir çünkü mümkün kesinlikle, ama benim gördüğüm şey ameliyat üstüne sıkı kalabilmek için spor yapmak gibi...

  Ps: yalnız 4 gün önceki fotoğrafına baktığımda ameliyattan kalma izleri görmedim normalde açıkta kalan kısımda 3-4 tane yuvarlak iz olurdu, bu da ameliyatsız vermiş olabilir dememdeki en büyük sebepti.

  30 mayıs 12:33 30 mayıs 12:38

  164. şubat mart ayı gibi ameliyat olduğu iddia ediliyor. kendi paylaştığı hikayeyi görünce ben de inanmadım değil. mart ayında hocasıyla çalışıyor ve yeni doğum yapmış anne göbeği sarkıklığı var ip atlarken. bir ihtimal olabilir.

  29 mayıs 12:41

  163. Şu aralar yine efsane zayıflamış ancak sosyal medya yıkılmıyor, ne süslü de ne ekşide ne kendi hesaplarının altında çılgın mentionlar uçmuyor. Bundan önce ortalık yıkılırdı bu tarz konularla. Zannımca medya danışmanı corona tatilinde... 

  28 mayıs 15:34


  162. Benden önceki girdiye ithafen; Buse Terim bile Trendyol reklamı yapıyorsa ne para dönüyordur demek istiyorum :(

  22 mayıs 19:27

  161. buse terim'e trendyol reklamı yaptıran hayat bize neler yaptırmaz arkadaşlar, o kadar varlığın içinde o da kaydırıncı olmuş malesef

  22 mayıs 10:32

  160. Kendisiyle defalarca karşılaşmış biri olarak söyleyeyim 6 bakıcısı filan yok. Olsa birlikte gezerlerdi değil mi? Şahsen ben öyle yapardım (Allah’tan çocuğum yok :p) Gazeteciler ne yazacaklarını şaşırdılar cidden. Gayet ilgili ve sevgi dolu bir kız kendisi ve çok mütevazi bence 

  9 haziran 2019 20:51

  159. sabah sabah karnaval'dan müzik dinleyeceğim de orada haberine rastladım. evinde 6 adet yardımcı varmış. bir değil, iki değil... yaşanan mevcut durumda insanların bu denli fütursuzlukları, kendi değil ama bir başkası yardımıyla hayatlarını lüks içinde yaşamaları zaten adaletli bulmadığım dünyada şaşırtmıyorsa da beni, bu insanları takip edip prim verenler adına üzüyor.

  1 haziran 2019 11:07


  158. uzaktan iyi kalpli bir insan gibi duruyor ancak instagram storylerde ve gönderilerinin altında çok garibime giden bir kişilik sergiliyor. garibime giden diyorum çünkü; hem milyonlarca insanın sevdiği, saygı duyduğu bir babası var, hem mutlu bir ailesi, sevdiği bir kocası, iki çok tatlı kızı var, para desen tonla, öyle ya da böyle gayet başarılı bir işi var. ancak devamlı bir laf sokma peşinde. son gönderisinde mesela gayet güzel fotoğraf çekilip paylaşmış altına "sol profilden foto koymuyosun diyenlere gelsin" yazmış, tek tek kötü yorumlara cevap vermeler falan. yahu gerek var mı bunlara? bu kadar yolunda giden (yansıttığı kadarıyla tabii) bir hayatın varken neyin kompleksi bu devamlı kendini kanıtlamaya çalışıyorsun? gerçekten üzülüyorum çünkü bence tatlı bir insan, ancak içinde bulunduğu camiada uzun, ince, dergi kapağından fırlamış gibi kadınlar çoğunlukta olduğu için aldığı kötü eleştiriler (ki çok haksızlar) bir yara açmış gibi. umarım en kısa zamanda bu laf yetiştirme, laf sokmaya çalışma huylarını bırakır.

  28 mayıs 2019 01:05

  157. Ben de bahsi geçen diğer hanfendiyi tanıyorum. Açıkçası buse terim markası sayesinde kendisini bulmuş birisidir. Buse terim marka olmadan önce birlikte bir iletişim işbirliği yürütüp çok da güzel işler yapmışlardır sektörde. 

  Sonrasında ayrılıp, gercekten buse terim’in açtığı kapıları kullanarak markalara pr işi yapmaya başladı, okullarda iletişim eğitmeni oldu falan. Ve bunların hepsi nedense BT ile calısmaya baslaması akabininde oldu.

  Bende 6 senedir iletişim işi yapıyorum üstelik bu işin master’ını bile yaptım ama nedense marka kurup bir anda okullarda eğitmen olamadım. Ya da lüks markalarla pr işi yapamıyorum. Kimse geldiği yeri unutup ezik ezik konusmasın bosuna. Buse terim’e de bayılmam ama bu konuda sonsuz haklı.

  26 nisan 2019 21:23 26 nisan 2019 21:25

  156. kim haklı kim haksız bilemem ama canısı biz yapmadıakk diye laf sokmak aşırı amatör işi. busenin dün storylerine baktım demek istediği şey "benim sayemde kurduğun bağlantıları kendin başarmış gibi iş yapıyorsun". ve taklit ediyorsun demeye getirmiş.

  26 nisan 2019 16:42 26 nisan 2019 17:18