girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • medya (4)

15. “Çekilişi kapandı, lütfen sonuçlar için darlayıp durmayın.” Şeklinde bir hikaye paylaşmış az önce. Yani bir insanın kendisini seven takipçilerine böyle sözler söylemesi mi yoksa bu şekilde yazan bir kişinin hala takip edilmesi mi daha kırıcı bilemedim. 

27 temmuz 22:20

14. Sevgilisiyle mi ayrıldı kimlerle küstü ne olmuş hiçbir şey anlamadım. Bir sürü video atıp özlü sözler eşliğinde konuşmalar yapmaya başladı ya ddbdndnfnfnd 

12 temmuz 10:41

13. Ya instagramını kapattı ya da beni engelledi dkgjkdmvkdk

Oysa ne özlemiştim hikayende kendini övmeni, gözlerin renkli diye ışık tutmanı

11 temmuz 11:03


12. Çok çok kötü giyinen blogger. Ve malesef çok vizyonsuz

22 nisan 21:49

11. sürekli birilerini azarlıyor birilerine ayar çekiyor. ailenin sevimli kızı gibi davranmaya çalışıyor ama kesinlikle çok itici. ürün yorumlarını hiç samimi bulmuyorum. farmasi farmasi diyerek bitecek.

22 nisan 19:02

10. Tanittigi urunlerle ilgili bilgiler urunun arkasinda yaziyor genelde. Yagli saclar icin uretilmis sampuani yagli saclari olanlar cok sevecekmis. Himmm. Einstein was here demek geliyor icimden. 

22 nisan 18:53

9. ben bu kızı bir yıl kadar önce snapchatten takip ediyordum (gizlinot: allah affetsin)

snaplerinden en çok aklımda kalan şey durmadan erkek arkadaşının çerkesliğini övmeye çalışması, fakat överken söyleyebildiği tek şeyin ne kadar namuslu insanlar olduklarıydı. o namus kelimesiyle neyi kastettiğini tam olarak hiç anlayamadım ve çerkesliğe dair övecek başka bir bilgiye sahip miydi değil miydi onu da tam bilemiyorum.

bir başka unutamadığım şey de açıköğretimin örgün öğretimden kat kat daha zor olduğunu iddia etmesi ve türk dili (gizlinot: ya da ona benzer bir bölüm) okuyor olmasına rağmen çok fazla yanlış yapmasından dolayı onu uyaranlara snapler dolusu çemkirmesiydi.

haaa unutmadan bir şey daha geldi aklıma, snaplerinin ekran görüntüsünü alanlara demediğini bırakmazdı, günde bir defa mutlaka neden ekran görüntüsü alınmaması gerektiğiyle ilgili söylevler verirdi, herkese açık olarak paylaşım yaptığı snaplerinin kişiye özel olduğunu iddia ederdi.

gördüğünüz üzere adı buseylemakyaj olan birinden aklımda makyaja dair hiç bir şey kalmamış

edit: ay şimdi aklıma bir şey daha geldi. hakkını yemeyim bu makyaja dair bak. kullandığı ürünlerin içeriğinin temiz olmasına çok önem verdiğini söylerdi ve bu elbetteki sadece "içinde paraben yok"tan öteye geçmezdi.

19 nisan 10:52 19 nisan 11:31


8. Bu hanim kiz bir arkadasimin antalyadan vlogger arkadasi. Bu gorgusuz tavirlarindan once de asiri miy miy bir tip oldugundan sevmezdim kendisini. Instagram kesfette cok sık cikiyor diye engellemistim o derece itici tavirlar. Bir meziyeti de yok kahveli fotograflar cekmekten baska.

19 nisan 01:21

7. Kocişinin hatunu, ökkeşberk'in annesi, kün fe yekün  erkekler eklemesin no dm. 

18 nisan 20:33

6. Kendisini tanımam etmem. Medyada paylaşılan cringeshot hakkında bir şey söylemek istiyorum. Madem bu kadar çekiniyorsun (gbkz: nazar)dan, peki paylaşmadan edememek neden? Ne çiğ laflar bunlar. Tanım: bir makyaj bloggerı galiba.

Ayrıca maşallah. Ayrılırlar falan bizden bilmesin:d

18 nisan 20:18