girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (35)
  • medya (0)

35. hyper pulse almanya menşeili ipl lazerdir ve henüz sarı pigmentli tüyleri tanıyan bir lazer teknolojisi gelişmemiştir. gözünüzü seviyim kaptırmayın paralarınızı şu asılsız yerlere yahu.

11 kasım 08:27 11 kasım 08:28

34. yağmur vardar'ın yüz için kesin çözüm olarak önerdiği epilasyon.

açıkçası ona güvenerek ben de başlamaya karar verdim artık. henüz araştırma aşamasındayım. ankara için önerisi olan süslülerin mesajları beni çok mutlu eder :)

10 kasım 20:55

33. pronail'deki hyper pulse ice lazer'le soprano ice lazeri karıştırmamak lazım. İkisi arasında bayağı bir fark var. pronail'dekine yüz bölgesi için gittim ve oldukça memnun kaldım. hyper pulse'da kızarma yok ancak tüy köklerinin yandığının kokusunu buram buram alıyorsunuz. bayağı etkili ve sarı tüylerde de işe yarıyor.

6 kasım 18:56 6 kasım 18:57


32. Bu gunle birlikte toplam 7 seans gittigim uygulama. Tuylerim baya kalin ve sık. Sirt haric tum vucut gidiyorum ve tuylerimde sadece biraz incelme ve %15-20 bolgesel azalma oldu. Bu gun sonunda genital ve koltuk altina alexandrite lazer yapalim tuy koklerin hala kalinmis dendi. 6 seans bosu bosuna yaptirdim. 

Annem alexandrite ile 5-6 sene once 7-8 seansta tum tuylerini bitirdi. Beyaz tenli ve siyah sık tuyluydu. Keske annemi dinleyip aciya katlansaydim diyorum. 

6 kasım 12:09

31. Pronail’de 2 seansımı tamamladım. Bu ay 3. Seansa gireceğim. Hiçbir şekilde acımıyor. Ne genital bölgem ne de diğer bölgeler. Bildiğiniz buz basıyor cidden. Yüz bölgem 2 seansta etki etti hiç çıkmıyor. Koltuk altı ve bacaklarım ise baya geriledi. Canı aşırı tatlı birisi olduğum için bu yaşıma kadar bekledim ama korkanlar için korkmadan pronail’i ve buz lazeri tavsiye ederim. Ayrıca genital hatiç diğer bölgeler 2 seansta etkisini gösterdi.

25 ekim 16:16

30. Bu gün ilk seansınımı yaptırdığım. buz lazer acımıyor zannediyordum lakin Allahım o nasıl bir yanmak hele kemiğe yakın yerler resmen cildimin üstünde kızgın ütü geçirdiler sanki buz olan böyleyse buz olmayan nasıldır hayal edemiyorum. Odaya ilk girdiğimde cihaz bildiğiniz bütün odayı soğutmuştu soğuk hava çıkıyor biryerlerinden ama gelgelelim uygularken buz yerine ateş başlık mı diye düşündüm bir an 😕 koltuk altı genital el ve ayak bölgelerine alexandrite yaptılar o bayağı bir soğuk hava üflüyor soprano ice dan daha az acıdı bakalım ne olacak.Bu arada gittiğim yer soprano ice web sitesindeki merkezlerden biriydi.

25 ekim 15:53

29. Buz lazer epilasyondan iyi sonuc aldm iğneli gibi canım cok yanmadı ama kızlar ben 2 sene önce yaptırdım fiyatlar uçmuş

27 eylül 21:44


28. cumartesi ilk seansıma gideceğim. tüm kol, bacak, koltuk altı ve genital bölgeye 2200 tlden indirip 2000e kayıt oldum. evimizin yakınındaki bi hastaneye. ama tırsıyorum ya buz değilse ve keklendiysem diye. ayrıca acı eşiğim yüksektir ama yorumlardan ötürü korkmadım değil...

edit: yüz için de başladım süslüler. seansı 60 tl

27 eylül 15:33 31 ekim 11:46

27. Girdilerden anladığım kadarıyla buz lazer epilasyon adı altında insanları kandırmışlar. Ben kol altıma 3 seans tüm vücut(yüz de dahil) 2 seans yaptırdım. Yüzümdeki inçe tüyler bile bitti ve sıfır acı. Başlık soğuk olduğu için hissedilmiyor. Tek sorunu geç dökülme oluyor ben ikinci seansa giderken bile daha dökülüyordu. şu an genital bölgede dudak bölümü ve diz kapaklarımda biraz kaldı. Onun dışında %90 gibi bir sonuç aldım.

27 eylül 11:41

26. İki gün önce başladığım epilasyon çeşididir. Yapan kıza makineyi sorduğumda "ütüleme buz lazer" dedi. Bolca jel sıktı vücuduma ve makineyi ileri geri gezdirdi tüylerin üstünde. Bu başlıkta aynı makineden mi bahsediyoruz bilmiyorum ama son derece acılı geçti benim. Alt bacakta, genitalde, koltuk altında simsiyah köklü kıllara sahip olduğum için olabilir. Yarım saat sürmemiştir belki toplamda. Açıkcası çok baştan savma yaptı gibi geldi bana. On gün sonra kontrol seansı falan da demedi. Genitalde içlere çok girmedi. İlk seans diye belki bilemiyorum. Önceki, evde lumea maceramdan sonra bundan da başarı bekliyorum. Bir ay sonraki seansımda editleyeceğim.

Edit 1: ilk seanstan sonra yaklaşık 10 gün sonra dökülmeler başladı ama oldukça yavaş döküldüler. Bacaklarımda yüzde elli dökülmüştü. Koltuk altımda yüzde 70 gibi. Genitalde ise içlere girmediğini, sadece üst tarafı yaptığını belirtmiştim. Yaptığı yerin neredeyse tamamı döküldü birkaç tel kalmıştı. İkinci seansıma her yeri ince ince düZenli yapan bir kadın geldi. Yapılmayan her yeri yaptı. Benim cihazın acısı neden bu kadar çok bilmiyorum ama bu seansta daha az acıdı tabii ki. Üzerinden 10 günden fazla geçti. Bacaklarda en fazla yüzde 25 kıl kalmıştır. Genitalim yüzde 50 gibi. Koltuk altımda birinde birkaç tel kaldı, diğerinde ise biraz daha fazla. 

26 eylül 21:55 ed.7 kasım 18:57