sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (37)
 • medya (0)

37. 2 gün önce bacaklarım ve kollarım için korka korka ilk seansıma gittim.sadece ayak bileklerimde biraz acı hissettim o kadar,benim gibi acı eşiği çok düşük biri bile gıkı çıkmadan seansı bitirdiyse bence herkes yaptırabilir.kollar ve bacaklar toplamda yarım saat sürdü.ikinci seans 1 ay sonra,bana uygulamayı yapan kişi ikinci seansta seviyeyi biraz daha arttıracağını söyledi.bakalım o zaman nasıl olacak.

bu zamana kadar neden başlamadım diye kendime kızdım resmen,umarım güzel sonuçlar alırım.

hatta her seanstan sonra bu girdiyi güncellerim,belki sizin de işinize yarar.

23 ocak 19:55

36. Gittiğim yerin sözde kullandığı epilasyon türü. Başladığım güne lanet ediyorum. Yapısal olarak siyah ve yoğun kıllara sahibim. Yüzümün ve vücudumun her yeri için başlamıştım annem ile birlikte ki annem bana nazaran çok kılsızdır. 10. seansıma birkaç hafta önce girdim. Son birkaç seanstır tüm memnuniyetsizliğim biraz kırılmış koltukaltı, genitalin üst tarafı ve yüzüm ve kolumdan memnundum ki bu seans sonrası aman allah’ım, giden kılların hepsi geri geldi. Benim anlaştığım yer 10 seans ve artı idi. Yani sözde bitiş garantili ve 10 seans bittikten sonra duruma göre ekstra seans veriyorlar. Bize +4 verilmişti ama asla +4 ile bitecek bir şey değil. Olan kıllarımın gitmesi bir kenara üstüne bir de fazlalaşıp kalınlaştı. Örneğin yüzüm. Eskisinden de beter halde şu an. Göbek kısmında zaten gram farklılık yok. Bi bu seans kollarımdan memnun kaldım ki onda da hepsi gitmiş değil. Muhtemelen diğer seansa onlar da çıkar. Yani ben kökünden yaktıklarına asla inanmıyorum. Sadece kıl kökleri uyutuluyor ve birkaç seans sonra tekrardan çıkıyor. Tüm parayı da peşin yatırmıştık. Başladığım güne lanet olsun gerçekten. 

28 kasım 2018 21:33 1 aralık 2018 15:06

35. Pcos sayesinde maymundan 5 dk önce doğmuşcasına tüylü vücudum için gitmeyi düşündüğüm acısı az lazer tekniği(yüz için tavsiyelerinizle iğneliye başladım). Pcos olup lazer epilasyon uygulatmış süslülerimi önerileriyle mesaj kutuma beklerim. Diane35 kullanırken mi gittiniz, İlacı ya da seansları bıraktığınızda tüyler geri döndü mü? Kafamda deli sorular. 

26 kasım 2018 02:26

34. hyper pulse almanya menşeili ipl lazerdir ve henüz sarı pigmentli tüyleri tanıyan bir lazer teknolojisi gelişmemiştir. gözünüzü seviyim kaptırmayın paralarınızı şu asılsız yerlere yahu.

11 kasım 2018 08:27 11 kasım 2018 08:28

33. yağmur vardar'ın yüz için kesin çözüm olarak önerdiği epilasyon.

açıkçası ona güvenerek ben de başlamaya karar verdim artık. henüz araştırma aşamasındayım. ankara için önerisi olan süslülerin mesajları beni çok mutlu eder :)

10 kasım 2018 20:55

32. pronail'deki hyper pulse ice lazer'le soprano ice lazeri karıştırmamak lazım. İkisi arasında bayağı bir fark var. pronail'dekine yüz bölgesi için gittim ve oldukça memnun kaldım. hyper pulse'da kızarma yok ancak tüy köklerinin yandığının kokusunu buram buram alıyorsunuz. bayağı etkili ve sarı tüylerde de işe yarıyor.

6 kasım 2018 18:56 6 kasım 2018 18:57

31. Bu gunle birlikte toplam 7 seans gittigim uygulama. Tuylerim baya kalin ve sık. Sirt haric tum vucut gidiyorum ve tuylerimde sadece biraz incelme ve %15-20 bolgesel azalma oldu. Bu gun sonunda genital ve koltuk altina alexandrite lazer yapalim tuy koklerin hala kalinmis dendi. 6 seans bosu bosuna yaptirdim. 

Annem alexandrite ile 5-6 sene once 7-8 seansta tum tuylerini bitirdi. Beyaz tenli ve siyah sık tuyluydu. Keske annemi dinleyip aciya katlansaydim diyorum. 

6 kasım 2018 12:09

30. Pronail’de 2 seansımı tamamladım. Bu ay 3. Seansa gireceğim. Hiçbir şekilde acımıyor. Ne genital bölgem ne de diğer bölgeler. Bildiğiniz buz basıyor cidden. Yüz bölgem 2 seansta etki etti hiç çıkmıyor. Koltuk altı ve bacaklarım ise baya geriledi. Canı aşırı tatlı birisi olduğum için bu yaşıma kadar bekledim ama korkanlar için korkmadan pronail’i ve buz lazeri tavsiye ederim. Ayrıca genital hatiç diğer bölgeler 2 seansta etkisini gösterdi.

25 ekim 2018 16:16

29. Bu gün ilk seansınımı yaptırdığım. buz lazer acımıyor zannediyordum lakin Allahım o nasıl bir yanmak hele kemiğe yakın yerler resmen cildimin üstünde kızgın ütü geçirdiler sanki buz olan böyleyse buz olmayan nasıldır hayal edemiyorum. Odaya ilk girdiğimde cihaz bildiğiniz bütün odayı soğutmuştu soğuk hava çıkıyor biryerlerinden ama gelgelelim uygularken buz yerine ateş başlık mı diye düşündüm bir an 😕 koltuk altı genital el ve ayak bölgelerine alexandrite yaptılar o bayağı bir soğuk hava üflüyor soprano ice dan daha az acıdı bakalım ne olacak.Bu arada gittiğim yer soprano ice web sitesindeki merkezlerden biriydi.

25 ekim 2018 15:53

28. Buz lazer epilasyondan iyi sonuc aldm iğneli gibi canım cok yanmadı ama kızlar ben 2 sene önce yaptırdım fiyatlar uçmuş

27 eylül 2018 21:44