0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar ()
  • medya (2)

3. Kısa bir süredir kullandığım asit içerikli tonik.

Asit içerekli ürünler kullanmayı seviyorum, en son kullandığım dcl multi action penta peel pedlerden sonra anladım ki benim cildime glikolik asitten çok laktik asit, mandelik asit gibi daha büyük moleküllü hassas ciltlere uygun asitler iyi geliyor, bu sebepten bu ürünü aldım. Eğer glikolik asit sivilcelenme yapıyorsa sizde bu asitleri deneyebilirsiniz.

Kısa süreli deneyimimde henüz pek bir şey gözlemleyemedim. Normalde %15 oranında aha kullandığım için cildimde herhangi bir hassasiyet yaratmadı. Hassas bir şekilde kimyasal peeling yaptığını hissediyorum. Uzun süreli kullanımda etkilerini editlerim.

21 ağustos 15:54

2. memnun kaldığım tonik yerine kullandığım benton bha aloe toniği ile dönüşümlü olarak iyi anlaştığım sudur kendisi. içindeki centella asiatica yatıştırıcı olarak görev aldığı için hassas cildimi kızartmadı ayrıca alkolsüz daha ne olsun

4 mayıs 17:25

1. Korendy'de görüp dikkatimi çeken %5 oranında mandelik asit içeren yüz suyu.

"Mandelik asit içeren bu ürün, hassas cildi bile tahriş etmeden cilt tonunu ve dokusunu iyileştirir, ayrıca diğer cilt bakım ürünlerinin etkisini arttırır.

Pigmentasyon sorununu azaltır. Anti-iltihap ve antibakteriyel özelliklerinden dolayı akne sorununun çözümünde de etkilidir. "

Bir kaç blog yazısını okudum güzel ve etkili bir ürün gibi görünüyor ısmarladım kullandıktan sonra etkisini editliyeceğim.

(link: https://beautyfaceskin123.blogspot.com.tr/2017/09/review-on-by-wishtrend-mandelic-acid-5.html işte o blog yazısı)

7 nisan 16:47