yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • medya (2)

  19. Afedersiniz salak salak her şeye gülüyor. Her videoda biraz çakirkeyf gibi. İrfan Değirmenci de YouTube'da yayın yapıyor Az feyz alsın.

  19 temmuz 2019 19:43 19 temmuz 2019 19:47

  18. Son videosunda trendyol reklamı yapmış gazeteci.gerçekten mi cüneyt abi ya! Trendyol'u da ayrıca tebrik etmek lazım bu nasıl bir reklam hırsı, herkes trendyol trendyol diye kendini yırtıyor.

  19 temmuz 2019 02:09

  17. İlk olarak reza zarrab davasını günlük bize aktarmasıyla takip etmeye başladığım sonra da ülkeden uzak olunca, neler oluyor neler bitiyor gündemi takip etmek adına yüklediği videoları izlemeye devam ettiğim gazeteci. Hatta son 1 yıldır alışkanlığım haline gelmişti yemek yaparken vs. Arkada açıp dinlerdim.

  İlk başlarda gazeteci & sunucu modelinde başlayıp, gayet didaktik ve ciddi ilerlerken son dönemde iyice popüler kültüre bağlamış. Mesela en son yüklediği "yaşlandırdıklarımızdan mısınız?" Adlı videosunda faceApp'ten girip Trendyol reklamından çıktı. Dedim ne oluyor farklı bir videoya mı geçtim. Hayır Trendyol cüneyt özdemir'e de reklam vermiş ballandıra ballandıra anlatıyor.

  Hayır klasik youtuberları izlemiyoruz diyelim artık adamlar her yeri geçirdi, ağız tadıyla Trendyol-free bir video izlediğimizi sanarken dan diye ekrana geliyor. Tamam youtube'dan para kazanmaya çalıştığının farkındayım ve yadırgamıyorum ama Trendyol reklamı senin klasmanına giriyor mu cidden ya?

  18 temmuz 2019 23:16 18 temmuz 2019 23:17


  16. bağımsız bir gazeteci olduğunu düşünmemekle birlikte, sonuçta dalga geçtiği gibi bir "youtuber" olmuştur. ayrıca ne derse desin saçma sapan bir kitap için çektiği 30 dakikalık videosu en çok izlenen videosu. şeyma subaşı hakkında konuşması onu şeyma subaşı'dan daha kaliteli yapmıyor fikrimce.

  12 temmuz 2019 16:16

  15. kendi kanalında iğneleyici bir formatta içerikler üreten gazeteci.

  anlatmak istediği şey her ne kadar toplum adına ciddi ve kendince haklı konular olsa da,bu adamda itici bir enerji var,bir şeyi kinayeli anlatırken gereksiz kahkahaları,kendince komik sandığı esprileri,akışı bozuyor,izleyici olarak beni rahatsız ediyor,hele şeyma subaşıyla ilgili olan bölümü bitiremedim,bir şeyi o kadar uzatıyor ki neredeyse bütün kitabı okuyacak zannettim.

  burdan kendisine de bir mesajım var,sayın özdemir, fazla eleştirici gizli hayranlıktır.

  11 temmuz 2019 21:02

  14. Bi kere de beni şaşırtsa keşke cüneyt. Gazeteciymiş de şeyma'nın kitabını kritik edebilirmiş -histerik kahkahalar atıyor o sırada- Gazeteciliğini de biliyoruz cüneyt uzatma. 

  Atilla taş'a sallamış, neymiş ekrem imamoğlu atilla taş ile "bile" görüşmüş de yüce gazeteci cüneytle görüşmemiş. Haklı ben de olsam atilla taş ile görüşürdüm, kendisi fetö'den tayyip'e devrin adamı kim varsa ona yanlarken, en sonunda da dümeni amerika'ya kırmışken atilla taş silivri cezaevindeydi. Neden? Cüneyt gibi bir gazetecinin(!) söylemedikleri yüzünden.

  Hiç değişmiyor, histerik kahkahalar eklemiş sadece muhteşem gazeteciliğine. 

  9 temmuz 2019 01:30

  13. Seyma kitabi evliligi sirasinda cikarsaydi o videoyu asla cekmeyecek olan gazeteci

  Seymadan bahsederken dalgalar. Acur’un adini agzina alirken sevgili acurlar.. evliyken 18 yasinda kizla sevgili olup bu yasina kadar onun hayatini iyi kotu etkilemesiyle onun karakterinden o da sorumlu.  Ama iste medyasi var .. ona laf etmek yemez 

  8 temmuz 2019 01:49


  12. bir şarkı vardı bana onu hatırlatıyor cüneyt özdemir

  ''nabza göre şerbet falan filan 10 lafın 9 u yalan''

  söyle diyelim:

  Seyma Subaşı yi sözde eleştirmis ancak üstünden kazanc sağlanmak en azından ''tık''almak için açılışını onunla yapıp videosuna SADECE SEYMA başlığı atmış şimdi bu durumda bence Seyma Subaşı ni yermis olmuyor kendisi aksine onun sosyal medya bilinirliği ve gündemde olmasından oldukça faydalanmış oluyor.

  Onun haricinde siyasi anlamda her zaman insanların ''duymak istediklerini''söylüyor diye düşünüyorum bu nedenle de bu kadar gündem de ve ayakta kalabiliyor.

  Videolarının çoğunu izleyen biri olarak görüşlerim bu şekilde yine de içerikleri fena değil boş değil izlemek hoşuma gidiyor gazeteci olarak da dönem adamı olsa da çalışkan ve yenilikçi biri olarak görüyorum.

  6 temmuz 2019 13:03

  11. cok uzun suredir takip ederim kendisini. youtubeda da sıkı bir takipcisiyim. hem turkiye hem de dunyada gazeteci olarak birebir sahit oldugu seyler muthis. savas muhabirligi yapmasi, ustad gazeteciler ile calismasi insani imrendiriyor. amerika'da da herseyi yakindan takip ediyor. meslegine aşık. gazeteci olsam kesinlikle calismak isteyecegim tek kisi olurdu.

  5 temmuz 2019 22:23

  10. Memleketimden issizlik manzaraları videosunu izledim.tam anlamıyla içim ezildi.okuyan,eğitim gören insanlara yapılan haksızlıkları görünce gerçekten çok kötü oldum.insanlar düşük maasa ise girmeye razı ama iş bulamıyorlar.ne kadar acı.su an ülkenin durumuna bakıldığında zenginler aklımızın almayacağı kadar zengin.ama toplumun diğer kalanı fakir.gercek anlamıyla fakir.

  20 nisan 2019 11:50