yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (49)
  • medya (2)

  49. Instagramda problem yaşadığı için dünden beri hesabından paylaşım yapamayan instagrammer. Bikotbitisortun sabotajina mi uğradı diye düşünmedim değil. kişisel hesabından gönderilere yorum, beğeni ricasında bulunmuş. Yapıcı eleştiri yaptığımız gibi bunu da yazalım belki sevenleri destek olmak ister.

  13 eylül 14:58 13 eylül 14:59

  48. Daha dinamik başlamıştı fakat kısır döngüye girdi. Kendisini takip eden otomatik olarak hadid kardeşler, kardashianlar, irina shayk, justin bieber ve eşi, kaia gerber, priyanka chopra, sophie turner isimlerini de takibe almış oluyor. Her allahın günü takıntı seviyesinde bunlara dair story atıyor. Hep de aynı içerik. Bella spordan cikti, üstünde tayt, elinde icecek. Hailey bieber pilatesten cikarken görüldü. Irina burbery ler icinde new york sokaklarında görüldü. priyanka versace tulumyla. Kim kardashian pazar ayininde. Baydı vallaha billaha baydı. Baska celebirty yok mu dunya uzerinde. Kaldi ki çarpıcı bir kıyafet olur, farkli bir açıklama olur, hergün ver amenna. Spor salonunda calissam bu kadar gormem bellayi ve şu 90lar taytını.

  20 ağustos 23:24 20 ağustos 23:25

  47. Hikayesinde kraliyet düğünlerinde dagıtılan hediyelikleri göstermiş. Torbadan çikolata,kurabiye,magnet falan çıkıyor ama öyle bir hayranlıkla gösterip anlatıyor ki zaten su şişesini açmaya bile kıyamamış. Ben bu kızcağız için cidden üzülmeye başladım. İnşallah sonu kraliçe Elizabeth’e tokat domatesi ikram etmeye çalışan Burhan Altintop gibi olmaz.

  Edit: Efsane için tıklayınız (link: https://youtu.be/6d4StbSGvuU link)

  20 ağustos 20:45 21 ağustos 12:57

  46. burada görüp takibe aldığım instagram kullanıcısı, saraylı. kayınpederinin kraliçe koruması olması sebebiyle kraliyet etkinliklerine katılmaya çalışıyor. yılların ingiliz asilzadesi gibi davranmaya çalışması ve saraydan verdiği dedikodular ile kendini komik duruma düşürüyor bana kalırsa. dalga geçerek bunu yapmadığı çok belli. o gruba ait olmak isteği çok açık. başlarda eğlenceliydi fakat itici gelmeye başladı artık. diğer süslülerin de belirttiği gibi sürekli ah kalbim paylaşımları, verdiği saçma kariyer ve iş hayatı tavsiyeleri, gittiği bir kaç etkinlikte km öteden törene katıldığı ve izlediği halde onur konuğu havasında olması vs. benim pek ilgimi çekmiyor artık.

  9 ağustos 09:27

  45. Profilinde linkini verdigi internet sitesinde kendisini "türk-ingiliz influencer" olarak tanımlayan blogger. Bence ingiltere'de doğan veya küçük yaşta oraya yerleşip orda büyüyen ya da ebeveynlerinden biri ingiliz olan- mesela kendi oğlu- yani ingiliz kültürüyle harmanlanmış biri bu tabiri kullanabilir. Hani nerde bas bas bağırdığı özgüven, özsaygı ile ayakta duran başarılı ve pozitif genç kadın imajı. Bu epey "eş durumundan brit" olmuş. Buna hiç ihtiyacı yok bence.

  Edit: bir milletin adını taşıyabilmek için her tatilde yurt dışında olup birkac sene oralarda yasamak yeterli degil bence. Milliyet o kadar basit bir kavram degil. Diyelim ben modaciyim ve üç sene ispanya'da yaşayıp kendime türk-ispanyol , sonra dört sene fransa'da yaşayıp türk - fransiz modacı diyeyim. Diyemem yani komik bir durum. Blogger olmak için kendi milliyetini yeterince cool bulmamak da özgüvensiz bir durum bence. Vatandaşlığı bile kaç senede veriyorlar, bir dur bakalım... beni de milliyetçi yaptılar ya swh.

  ilgili medya:
  1
  8 ağustos 15:58 8 ağustos 18:34

  44. Yine süslenmiş püslenmiş uzaklardan, parmaklıkların gerisinden royal etkinlik izliyor. Yeni guilty pleasure'ım.

  17 haziran 20:33

  43. Her "ah kalbim" dediğinde kenara bir lira atsaydım şimdiye zengindim.

  13 haziran 19:54

  42. ‘Ah kalbim’ kalıbından soğudum sayesinde.

  4 haziran 11:00

  41. daha bin tane takipçisi bile yokken fark etmiştim bu hesabı. klasik suya sabuna dokunmayan ama dokunuyor gibi yapan magazin paylaşımları arasına sıkıştırılmış ve asıl niyeti kendini övme, reklamını yapma olan bir hesaptı. şimdi baktım, değişen bir şey yok.

  28 mayıs 21:50

  40. bu kadınla ilgili en anlam veremediğim şey, türkiye'deki magazin sayfalarında ve gazetelerde onun yaptığı altın oran görselleri kullanıldı diye kıyametleri koparırken, paylaştığı testleri kaynak göstermeden yayınlaması. bu kadar duyarlıysan o zaman sen de kaynak göstererek ekleyeceksin testleri.

  toplum olarak bazı insanları tepemize çıkartmaya bayılıyoruz.

  28 mayıs 19:53