sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (27)
 • medya (0)

27. takipçi sayısı 2000-3000 iken takip etmeye başladığım, gidişatına vakıf olduğum hesap. eğlenceli paylaşımları var, ama asıl göstermek istediği "çok güzel hayatım var, zenginim, küpelerim dior, kocam özel jetle geziyor, kayınpederim şövalye, isviçre'de yaşadım" alt teması, sonradan görmeliğin üstü örtülüşü. takılarımı beraber düzenleyelim diye tüm takılarını gösterdi bize, hangi yüze hangi gözlük diye de tüm gözlüklerini, hava atmasını bizlere ipuçları verirmişçesine yapıyor. sanki aynı aileye mensupmuş da pet name lerini kullanması normalmış gibi elizabeth'e lilibet, william'a wills demesi inanılmaz itici, zaten lilibeth yazdı haftalarca onu da, sonra düzeltti, ingilizcesi kulak tırmalıyor, hele st george a da sen corciii dedikçe. burayı okuyor tahminen, herkes aynı şeyleri yazınca azaltmıştı durmadan hayatını övmeyi, tekrar devam ama şimdi. dünyayı gezmelerini, hamileyken tatillerini göstermek için ünlü birinden konu açıyor, sonra on tane kendi hava atan fotoğrafını koyuyor. bu kadar 'ben hanımefendiyim, eğitimliyim, elitim' diye görünmeye çalışıp görmemişliğin, gösteriş sevdasının, kraliyet özenticiliğinin, mükemmel hayatım varcılığın dibini nasıl buluyor anlamak zor.

15 mayıs 22:16

26. Kendisini süslüden görüp takip etmeye basladım. Kesinlikle kaliteli bir kadın olduğunu düşünüyorum, nazik bir mizacı var kendisine yakıştırıyor da. Moda ve stil konusundaki fikirleri de oldukça profesyonel ve pink’in her yerden fışkıran trendyol reklamlarından bunalan bünyeye ilaç gibi geldi açıkçası. Ancak niyeyse ben özellikle royal family konusundaki tavrını biraz ilginç buluyorum, bugün Kate middleton’ın haftasonu olan etkinlikteki giysilerini yazdığı bir postta kate’i defalarca görmüş olmama rağmen bu sefer sizin için de gördüğüm için heycanlıydım gibi bir şey yazmış. daha önce de söylendiği gibi kraliyetle ilgili haberleri düzgünce çevirip paylaşıyor fakat hali tavrı sanki her gün kate ve onun deyimiyle lilibeth’le akşamüstü çayı içiyor da oradan öğreniyor sonra da lütfedip bizimle paylaşıyor gibi.

22 nisan 13:46

25. Ben seviyorum.Kraliyet hakkında sahte haberlerle dolu Türkiye Magazininden sonra güzel gidiyor.Hareketlerinde daha rahatsız eden bir davranışta görmedim 

21 nisan 16:10

24. tonlamasını fazla didaktik bulduğum instagrammer. hele şu deri altı rengi postları o kadar uzun ve yorucu ki. eğlenceli bir dili de yok. ilk başlarda sevmiştim ama sıkıcı geldiği için takibi bıraktım.

16 nisan 16:34

23. bikotbitshirt'ün royal versiyonu hfghdn.hanım hanmcığı.

12 nisan 14:57

22. Ay bıktım bunun melania trump paylaşımlarından. İsterse dünyanın en güzel kadını, stil ikonu falan olsun böyle bir faşisti paylaşmak zorunda değil.

12 nisan 13:34

21. son storylerinde takilarini sevgili takipcileriyle düzenlemis bir instagrammer. Ya tamam instagram ile birlikte mal mülk göstermek ayip bir sey olmaktan cikti da, tiktok videolarinda altin bilezik gösteren yeni gelinlerin tatli telasindan ne farki kaldi bu kraliyet ailesi (!) gelininin? kocisimin private jeti, benim harika vücudum, süper anneligimin üstüne bir de görgüsüzlük eklendi ve evet unfollow sonunda.

29 mart 11:37

20. Buraya hakkında ilk girdiyi yazan ve uzun zamandır takip eden biri olarak çizgisini bozduğu konusuna ne yazık ki bende katılıyorum. Birde bu tarz sayfaları yürütenlerin tanınma, herkes tarafından bilinme psikolojisini anlayamıyorum. Bknz: moda ve sosyete. Biz senin paylaştıklarını merak ediyoruz. Seni, dolabını, kocanı, swarosvki kolyelerini, kocanın özel jete binmesini değil. Zaten sanatçı ve herhangi yaratıcı bir işte çalışmayan insanların tanınma, ünlü olma psikolojisini hiçbir zaman anlayamadım. Umarım yakın zamanda toparlar, vizyonlu bir kadın olduğunu düşünüyorum. Kısa zamanda sayfaya olan ilgiden böyle bir döneme girmiş olabilir. 

28 mart 12:17

19. Psikoloji okumus olanlar bilir ben de lisedeki psikoloji derslerinden hatırlıyorum ama teknik terimle ifade edemeyeceğim kısacası şu= başkası üzerinden hava atmak gibi. Mesela babam pilot, annem doktor, bizim komsumuz ünlü vs gibi bu kadından kendine ait olmayan bir başarıyı kendi başarısıymış gibi yansıtıyor ve bundan tatmin oluyor. Kocam özel jetlerle geziyor, kocamın bindiği uçak bilmem ne. Ya kardes kendin yaparsan at havanı ya. Kendi havaları bitti simdi baskası üzerinden hava atmaya basladılar cok baydınız pofff.

27 mart 15:17

18. adeta atanamamış duchess / celebrity. Ay su celebrity burda görüntülendi, bakın biz de gitmiştik, bu da bizim lookumuz. kocam özel jetle bensiz miamiye gidiyor omg filan. tamam kendi reklam almıyor ama personal brandinginden gina geldi açıkçası.

27 mart 13:03 27 mart 16:43