yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (76)
  • medya (2)

  76. bana kraliyet ailesi delisi tipler tuhaf geliyor. profilini gorünce bir utanma hissi yaşıyorum nedense. görgü öğretmeyi misyon edinmiş birde dilberime bak yav. bu özgüvenlere ayrıca hastayım.

  23 şubat 00:41

  75. Ne olduğu belirsiz instagram kişilerinden bir diğeri. İnsta keşfetimde karşıma çıkıp duruyordu. Bugün bir ilginç bilgiler paylaşımını görünce artık engeli basıp geçtim. Yalan yanlış bilgileri "funny facts" modunda paylaşıp araştırma gereği bile duymamış kendisi. Bu ve bunun gibi kaydırıncı influencer tayfanın Azalarak bitmesini diliyorum.

  22 şubat 20:47

  74. ben bu kadını bir zamanlar seviyor ve takip ediyordum. trendyol batağına batmadan çok önce takip etmeyi bıraktım kendisini. neden bıraktım?

  Evliliğini bir başarı, kocasının ailesini noble göstermeye çalıştığı an.

  Kendisini mavi kandan görmeye çalıştığı an.

  Çalışıyor musunuz şuan sorusuna; evet online içerik üreticisiyim diye cevap verdiği an (instagramını kastetti yani ki o zaman 10 bin takipçisi bile yoktu) 

  Artık bu sebeplerden ilgimi çekmiyor. Trendyol batağına o da battıysa şaşırmadım.

  10 şubat 21:59


  73. Takipçisi 7000' ler civarındayken takip etmeye başlamıştım, açıkçası bikotbitişörtmag'dan sonra ilaç gibi gelmişti hshdhsh. Uzun bir süre moda, stil, royaller ve özgün olduğunu düşündüğüm konularda paylaştığı içerikleri ilgi ile takip etmiştim. Ancak son zamanlarda da onu da link batağına kurban verdik. Sayfasının büyümesine ve artan takipçi sayısına bağlı olarak birtakım işbirlikleri yapacağı aşikardı ama storylerdeki her içeriği, her konuyu bir trendyol linkine bağlaması takipçilerinin artık kendisini takip etmesini zorlaştırıyordur eminim.

  10 şubat 20:51

  72. Hiçbir zaman takip etmeme rağmen akışta görüp durduğum influencer. En son ünlülerin yüzlerini altın orana uyuyor mu diye puanlıyordu. Altın oran modası çoktan geçti, artık insanlar tek tip yüzlerden vazgeçiyor diyemedim çünkü yorumları sınırlandırmıştı...

  21 ocak 20:37

  71. bir süre öncesine kadar takip ediyordum. pınar gültekin olayında önce olayı paylaşıp arkasından yüz maskesi paylaşması çok saçma geldi. bunu kendisine yazdım. dm den 'bunlar kimin umrundaki şuan 'diye. tak engeli attı bana. bu kadar eleştiriye açık olamayıp bu işleri yapmak saçma. kaldı ki sürekli kraliyet ailesindenmiş havası da çok itici geliyordu. çok ta şey değil.

  21 ocak 10:43

  70. Sözlükte neredeyse bütün girdileri influencer eleştirmek olup kullanıcı adı da evlenmekle ilgili olan bir kullanıcı tarafından tek başarısı bir erkeğin ikinci eşi olarak görülen kişi. Kendisini uzun zaman önce takibi bıraktım. Başladığı çizgide devam etmeyip çok fazla link paylaşması beni rahatsız etti. Yine de burada gelip yok tek başarısı ikinci eşi demek iyi niyetli değil bence. Bazen kraliyet işini abartıyor buna katılıyorum. Seversin, sevmezsin senin başarı anlayışına uyar ya da uymaz burada gelip kendisini böyle vurmak doğru değil. Birinin ikinci eşi olmak da kötü bir şey değil, bir başarı olmadığı gibi. Kadınların çoğunlukta bulunduğu bi platformda böyle girdiler gördüğümde gerçekten çok üzülüyorum.

  21 ocak 02:18 21 ocak 02:18


  69. takibi bırakmama az kalan instablogger.

  kendisini takipçisi daha çok azken takip etmeye başlamıştım. paylaşımları özgün ve farklı geliyordu. ancak artık her 3 hikayeden 2'si trendyol reklamı içeriyor maalesef. bi de bu reklamlara kılıf uydurmak için öncesinde paylaştığı hikayeler cidden 'cringe'.

  20 ocak 20:06

  68. windsor sarayı’nın gülü, atanamamış royal, namıdiğer the duchess of ankara son zamanlardaki royal içeriklerinin fazlalığının artık baydığını söyledim diye beni engelledi. şu yorumu bile engelleyecek özgüvensizlikte bir insanın kendini adeta royal sanarak saray parmaklıklarının ardından düğün izlemesi başkası adına utanmak deyiminin sözlük anlamı bence.

  linkedin’de kendini “royal correspondent” olarak tanıttığını gördüğümden beri kendisini ciddiye alamıyorum.

  27 ağustos 2020 16:03 27 ağustos 2020 16:20

  67. Herkesin hemfikir olduğu üzere kelebek gazetesi 90'lar style bayıcı içerikleri, aşkı memnu Beşir gibi kıyıdan köşeden sarayı izlemesi ve bahçe turu gibi saçma videolar çekmesi bir yana postların yorumlarına baktığınızda sadece "aslı hanım size bayılıyoruz"Dan başka tek bir şey göremezsiniz. Fake hesaplardan kendini övmesi yetmiyormuş gibi olumsuz yorumları da hemen engelliyor. 

  Kusura bakmasın ama o sabit gülüşü bana (gbkz: Czn burak )'ı anımsatıyor. 

  25 ağustos 2020 23:33