yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (58)
  • medya (0)

  58. orijinal videoyu ve am/pm serisini arıyorum bulan varsa link atarsa çok sevinirim süslüler ❤️

  22 ocak 15:16

  57. 2014 yılında her sporu deneyen deli biri olarak en çok fayda gördüğüm spor türü. 10 yaşta 10 yaş gençleşin videosunu 6 gün ard arda yaptıktan sonra karnım taş gibi olmuştu. canım çekti yine. videosunu driveda hep saklarım. tekrar mı başlasam ne

  5 ocak 16:24

  56. Arkadaşlar videoları olan varsa ve link atabilirse çok sevinirim

  29 nisan 2022 09:36


  55. Hevesle başladım ama ne hareketleri anladım ne de becerebildim çabuk vedalaştık 

  30 nisan 2020 05:59

  54. callan pinckney tarafından geliştirilen, son derece sakin fakat etkili egzersizler bütünü.

  kifoz ve skolyozlu olduğum için sırtı rahatlattığını duyunca hemen atladım. beş gündür yapıyorum. daha önce bir iki kere daha yaptım aslında ama onları hareketleri öğrenmek amacıyla yapmıştım.

  kalça egzersizleri ilk başta en çok zorlayanlardı ama iki günün sonunda tamamını yapar hale geldim. şu an en çok karında zorlanıyorum. bir de pelvis hareketlerinde oturup kalkarken dizlerim kıtırdadığı için (gizlinot: bildiğiniz kıtır kıtır) o kısmı az yapıyorum.

  açıkçası amacım sıkılaşmaktan ziyade sırtımdaki sorunları çözmek olduğu için bel, kalça vs. ölçüm yapmıyorum. ama bir saatin sonunda o kadar rahatlıyorum ki on saati tamamlayınca büyük bir değişme olacağını hissediyorum. ki on saatten daha uzun bir süre yapmaya niyetliyim, karın egzersizlerini de zorlanmadan yapmaya başlayınca süper callanetics'e geçmek istiyorum ama link bulamadım, elinde olan varsa paylaşabilir mi?

  29 nisan 2020 21:31 29 nisan 2020 21:33

  53. bulamayanlar için (link: https://yadi.sk/i/v9Xi8qdJtRNkzg link ), yalnız dublaj korkunç.

  5 nisan 2020 18:12

  52. 30 day shred videolarıyla spor yaparken büyük bir ara (2 hafta) verdim ve dün bu programa başlamaya karar verdim.

  hareketler kolay gibi görünüyor ama zor gibide. bugün sırtım, kollarım ve hafiften kalçalarım acıyor. dün benim için ısınma günüydü bakalım hareketleri tamamlayabilecek miyim, programı bitirebilecek miyim günüydü. yarım yamalak gücümün yettiğince yapmaya çalıştım. esas bugün başlıyorum. ve bugünden itibaren yine şeker diyetine başladım hayırlısı olsun.

  ard arda 10 gün devam edeceğim bakalım. Devam ettikçe de editleyeceğim bu girdiyi.

  bu arada videoyu bulmak hakikaten çok zor, yukarda bi arkadaş linkini paylaşmış saolsun ordan izleyerek yapıyorum. ama türkçe dublaj ve dublajı o kadar kötü ki... neyse elimizde olan bu sonradan hareketlere alışınca zaten sesi kısıp yaparım.

  edit: 2 kere yaptım bıraktım. çünkü benim amacım göbeğimi eritmek ama burada bacak ve kalçaya yoğunlaşıyorlar daha çok.

  ben jillian ile devam edeceğim.

  14 kasım 2019 09:14 27 kasım 2019 12:56


  51. bu akşam (yazar: reginaimean)'in verdiği gazla başlamaya kesin karar verdiğim spor.caymamak için buraya da yazıyorum. aç karına vücut ölçülerimi not almayı unuttum bir kaç saat sonra not alıp akşam 10 günlük programa başlayacağım.

  1 saat süren bireysel hiçbir spor yapmadım şimdiye kadar. en fazla 15 dk'lık videolara sabredebildiğim için bu benim için bir ilk olacak.hatta son 7-8 aydır 1 gün 500 adım diğer gün 12 bin gibi seyreden adım sayım var (yani düzgün bir spor programım yok gündelik tempoya göre sadece adım atıyorum)

  hem kilo hem ilk-son vücut ölçüleriyle bu girdi düzenlenecektir.

  19 ekim 2019 16:05

  50. Benim gibi tembel bir porsuğu kendine bağımlı hale getirmiş, Terletmeden, nefes nefese bırakmadan sadece kasları esneterek ve calıstırarak verdiğim 4 kiloyu 8 kilo gibi göstermiş spor programı.

  Ben bunu nasıl bu kadar geç farkettim diye hayıflanıyorum. Arada 1 er haftalık iki tatile gitmeme rağmen yaptıgım süre boyunca belim 5 cm kalçam 4 cm kollarım 2şer cm hatta boynum -bildiginiz boyun- 3 cm inceldi. 

  Fazla olan 20 kiloma rağmen esnek bir vücudum var. O yüzden bu egzersizleri yaparken çok zorlanmıyorum. Sadece karın egzersizleri yoruyor beni ama egzersiz Sonunda o rahatlamıştık hissi yok mu? Efsane resmen. 

  Tatil vs derken diyeti biraz boşladım yarından itibaren düzenli bir şekilde diyet programına ve spora devam edeceğim. Haftada 3 gün yürüyüş 3 gün callanetics-birer gün arayla- yapmayı düşünüyorum. Yalnız elimde sadece 10 günlük program var. Arastırdım ama Bask video bulamadım. Eski yeni diğer tüm callanetics programlarına ihtiyacım var. Elinde video bulunan tüm süslülerden rica ediyorum bana ulaştırın. 

  25 ağustos 2019 16:07 25 ağustos 2019 16:08

  49. İlk kez burda duydum ve yogadan başka yeni arayışlara girdiğim için deneyeyim dedim. Yetersiz ingilizcemden ötürü hareketleri tam anlayamadım. Görselden dahi anlayamadım onlar ne değişik hareketlerdir. (Özellikle kalça için olanlar) Bir yerimi incitmemişimdir umarım ama şuan bacaklarımda yorgunluk hissediyorum. (O kadar yogiyim her ne kadar bayadır yoga yapmasam da esnektim lakin şuan garip bir yorgunluğum var sanki böyle içten içten ) Bunu yapan arkadaşlar kendimi incitmemek için dikkat etmem gerekenleri bana özetleyebilir mi lütfenn

  7 ağustos 2019 20:32 7 ağustos 2019 20:38