3.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • oylar ()
  • medya (1)

26. şahsi fikrime göre yaz parfümü değil. evet hafif bir parfüm ama yine de yaz mevsimi için uygun bir parfüm olduğunu düşünmüyorum. fakat kış için mükemmel bir parfüm. iki yıldır kış aylarında bu parfümü kullanıyorum. böyle sıcak bir aurası var, tam kış mevsimine göre.

22 ağustos 22:03

3

25. Hafif,fresh,portakal-turunçgil kokan yaz parfümü.

ilk sıktığımda limon kolonyası kokusu gibi geliyor sonra koku tende birkaç saatliğine duruyor.

bana hediye gelmişti,aslında kokusu insana enerji veren cinsten oldukça fresh ve hoş.ama kalıcılığı bende az olduğu için tekrar almayı düşünmem.

alırken kalıcılığını test ederek almalısınız.

22 ağustos 15:06 22 ağustos 15:07

24. Portakal portakal kokar. Harika bir koku diyemem. Eh işte parfümü.

11 ağustos 01:10


4

23. Çok hoş bir turunçgil kokusu. Bana hediye geldi. Böyle kokular bence her tene yakışıyor. İlk sıktığınızda biraz yoğun koksa da daha sonra çok hoş hafif bir koku kalıyor. Kalıcılık 5 üzerinden 3 diyebilirim.

10 ağustos 17:04

3

22. Sürekli indirime giren parfüm. 50 ml i çantalık ayılıp bayılmasam da kötü öğk bi parfüm değil. Alınabilir, hediye edilebilir.

10 ağustos 16:30

4

21. 2. şişesini kullanıyorum. ilkini rahmetli babacığım almış idi. Yazın kullanmak pek iyi değil. kokusu boğabiliyor ama kışın severek kullandığım bir parfüm. Tenimdeki kalıcılığını da seviyorum.

10 ağustos 16:09

3

20. Bir doğum günümde sevgilimin hediye ettiği ne kadar beğensemde bende kalıcı olamamış fresh ve dinamik parfüm. Severek kullandım uzun süre, keşke daha kalıcı olsaydı.

10 ağustos 01:39


19. Babamın ortaokuldayken bana aldığı ilk parfümdür kendisi.

Manevi bağım olduğu için yıllardır vazgeçemiyorum.

Ne zaman sıksam çevremdekiler hangi parfüm olduğunu sorar. Hatta bir keresinde sınıfta öğretmenim sormuştu gülümsedim yine dkdlfdk

Kesinlikle kış parfümü, yazın kullanım için çok ağır mideniz bulanabilir.

1-2 fıs tüm gün yetiyor hatta ertesi gün kıyafetlerden kokusunu alabiliyorum.

Koku tarif etmekte iyi değilimdir ama bergamot, greyfurt, vanilya, amber ve orkide kokularını alıyorum.

F/p açısından tercih edebilirsiniz kesinlikle.

9 ağustos 20:30

18. Oda arkadaşım da görüp aldığım fakat benim tenimde onda durduğu kadar güzel durmasada sevdiğim parfüm.Bence kesinlikle bir fiyat performans ürünü 150 ml mi 130 liraya almıştım ama kesinlikle yaz parfümü olduğunu düşünmüyorum yoğun bir kokusu var.Tende uzun süre kalmıyor fakat kıyafetler de oldukça uzun süre kalıyor yıkadıkçada çıkmıyor.

22 haziran 00:14

17. Benim imza parfümüm. Liseden beri kullanıyorum hala ilk günkü freshliğinde hiç sıkılmadım. Senede 3-4 tane bitiriyorum heralde çünkü çok zamansız ve hem genç hem kadınsı hem yaz hem kış kokusu hem enerjik hem asil notaları var. Ben kendime her ortamda yakıştırıyorum aslında önemli olan da bu. Kendimi çok mutlu hissediyorum bu kokuyu duyunca. Annem,teyzem,kuzenlerim ve bi çok arkadaşım bende çok beğenip sorup aldılar. Hatta annemin genç kızlığından beri kullandığı parfümün pabucunu dama attırdı. Babam da seviyor olacak ki her gratis indiriminde annemle bana alır. Bizim evde stoğu hiç bitmez.

23 şubat 21:38 24 şubat 15:53