girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (65)
  • medya (1)

65. mayolarını çok beğeniyorum, üç yıl önce aldım hala her yaz kullanırım. sezonluk değil ürünleri.

fakat yine de çorap almayı gözüm yemiyor. kaçmıyo tamam da yine de 80 90 lira veremem içime oturur ya.

13 ekim 12:42

64. Deri görünümlü taytını severek almış ve giymiştim ama 8-10 giymeden sonra kalça kısmında aşınmalar başladı, sezon bitmeden tamamen deforme oldu. Avrupa fiyatı 29 euro idi. 

Kaçmayan mat ince çoraplarının üstüne tanımıyordum ama son 2 yıldır kaçıyor. Ya da ben mi haşinleştim hiç bilmiyorum. 8-9 euro civarı olması lazım tanesi, çok kaçtı çok aldım...

Yün çoraplarının da ayak kısmı hızla inceliyor ve hop delikler... 47 kilo insanım, her gün hunharca da giyinmiyorum ama calzedonia son birkaç yıldır nedense hep üstümde paralanıyor.

Euro kazandığım halde bu paraları şıkır şıkır saçacak kadar şuursuz değilim, başka arayışlar içindeyim. Kısmet. 

13 ekim 00:23

63. Verilen parayı sonuna kadar hakeden mağaza, deri tayt çok sevip bir türlü istediğim gibi bir şey bulamamışken calzedonia'dan almıştım bundan 3 sene önce. O zamandan beri neredeyse haftada 3 gün giymeme rağmen hiç mi eskimez deforme olmaz, yok olmadı. Baya da rahat.

12 ekim 01:56


62. en pahalı taytı en fazla 50 tl olan ben ( altı üstü tayttı daha fazla para verilenin ne artı özelliği olabilirdi) , yazın kilo vermem sonucu taytlarım bile bol ve pot durunca 189.90 ( 190 değil lütfen) tl verip az olsun iyi olsun mantığıyla bacaklarımı incecik, popomu maşallah dedirtecek kıvama getiren taytından aldım. Sporla bıngıl halinden kurtarmaya çalıştım bacaklarım bir anda inceldi, popom yuvarlak olsun diye Günlerce popo ağrısı çeken benim bir anda löp diye kıvrımlı poposu ortaya çıktı. Vücut bir anda şekillenince boyum da uzun duruyor sanki diye havalara bile girdim. Artık dışarda gördüğüm güzel fizikli kadınlara gözlerimi kısmış bir şekilde bu da mı filtreli taytlı diye bakıyorum. 

Alış hikayeme gelirsek, mağazada tayta dokundum dedim ki içimden bu bildiğin Pazar taytı gibi buna mı bu parayı vereceğim. Satıcı bir deneyin isterseniz dedi, dur dedim deneyim de zaten bir şeye benzemez keşke alsaydım diye aklımda da kalmaz. Denedim ve yukarda olanlar oldu arkadaşlar.

Zamlar sonucu ben taytı öğrenene kadar fiyatı almış başını gitmiş fakat almasaydım ucuz diye aldığım taytların toplam parAsı (  normal mağazalarda 100 TL’lere gördüm) bunu geçecekti. Bir de kendinden filtreli olması hoşuma gitti yalan yok. Son bahanem de kışın üzerime yapışmış bir şekilde hep tayt giydiğim için ben bunun parasını çıkartırım oldu.  

Artık para harcamam gereken şeylerde kendimle değer değmez diye tartışmalara giriyorum. Canım ekonomimiz diyerek yazımı sonlandırıyorum.

Ekleme: taytın adı “total shaper leggings - control top push up”

11 ekim 21:49 12 ekim 16:10

61. Kaçmaz, ince, mat çorap için çok önermişlerdi. Bundan yaklaşık 2 sene kadar önce 2+1 kampanyasıyla 2 ten rengi 1 de siyah almıştım. Bir ten rengi ve siyahı uzun süre giydim. Siyah hâlâ duruyor galiba. Ten rengi, artık 10. giyişimde bir yere takıldı. Hazır evdeydim, çıkmadan değişeyim, ne de olsa yedeğim var dedim. Nasıl da gururlu bir ifadeyle öteki çorabı açıyorum. Aradığım çorabı bulmuşum. Normalde maksimum 3 kere giyebiliyorum, bunu en az 10 kere giymişim. Şöyle paketinden çıkardım. Katlanmış çorabı açtım. Elimde topladım. Ayağımı geçirdim. Tam yukarı çekiyordum ki tak 4 parmağım çorabın içinden geçti. Bir de utanmadan filililili yapıyorlar. Galiba 2 dakika parmaklarla bakıştım. Nasıl olabilir diye.

Kısmet hep.

19 eylül 00:17

60. Kokulu çoraplarına bayıldığım marka.

18 eylül 14:41

59. 100 tl üzeri bir paraya taytlarını aldığım markadır, maalesef taytları polyester. Kumaş kalitesi berbat. Zaten polyester bi tayt almak istesem 20 liraya falan alırdım. O polyesterin tende bıraktığı his iğrenç bir daha asla almam.

18 eylül 09:07


58. ince çorap konusunda pek başarılı bulmuyorum ben açıkçası kaçmaz diye sattıkları çorapları bir kaç giyimde kaçırmayı başardım. sorun ben de olabilir emin değilim ama tayt ve özellikle mayo, bikini konusunda çok başarılılar. normal çoraplarını da seviyorum fakat fiyatları biraz tuzlu geliyor.

13 temmuz 17:56

57. Jean konusunda başarılılar ancak indirimi beklemenizi öneririm.

9 haziran 18:42

56. 3 yıldır yaz kış abartmıyorum neredeyse her gün calzedonia push up taytlarından giyiyorum. ilk aldığım zaman 100tl gibi bişeydi. her gün giydiğim için, gerçekten dayanıklı bir tayt olmasına rağmen yaklaşık 4 ayda 1 yeniliyorum çünkü popo ve iç kısımlarda beyaz topaklanmalar oluyo. eskiden ince ve kalın olan diye seçenekleri vardı, ince olan hafif iç gösterdiği için kalın olanı tercih ediyordum, neyse sonra sadece tek modeli kaldı piyasada ikisinin ortası gibiydi. çok rahat, çok güzel toparlıyo can yoldaşım tek kusuru hayvan gibi zam yemesi. en son geçen ay yenisini aldım ve 130 tl olmuştu. yine de benim için parasına değer. kışın push up serisinin termal olanını kullandım ondan da çok memnun kaldım sıcacık tuttu bütün kış beni tşk calzedonia seninle tanıştığım için çok şanlıyım

9 haziran 18:32