sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (70)
 • medya (3)

70. uzun dönemli memnun kaldığımı söyleyecek bir gönderi girmeyi o kadar isterdim ki ama maalesef güvenemiyorum. total shaper taytini kabul ediyorum çok giyindim ama yine de doğru yıkanmasına karşın bir senede incelmesini beklemiyordum. neredeyse içini gösteriyor oldu ve üst bacak içleri tüylendi. ilk başta çok severek almıştım vücudu da iyi toparlıyordu ama bu fiyata daha yüksek bir performans bekliyordum. bir daha almam, fiyat performans açısından başarılı onerilere açığım. 

diğer bir sınıfta kalan ürünü ise deri tayti. şu an yenilendiğini duydum ama bendeki geçen seneki versiyonu. ilk aldığımda mükemmel duruyordu hem dokusu da yumuşaçıktı. bu gerçekten bir fiyasko oldu, 10 kez giyemeden giyilmez hale dönüştü, doğru beden olmasına rağmen(gizlinot: 50 kg bile yokum öyle diyim:() poposundan açılmalar yaptı, dizlerinden iz çıktı ve bacak araları döküldü. çok büyük umutlarla almıştım normal tayti yine giydiğim için hakkını veriyorum ama deri olanı hiç kullanamadım. ve yazıldığı gibi, açılma da yapıyor, zamanla gevşedi.

4 aralık 00:03 4 aralık 00:05

69. push up siyah taytlarından herhalde 5-6 tane almıştım ve  bayılarak giyiyorum. ben aldığım zaman tabiki fiyatlar bu kadar yüksek değildi. 100-120 civarı olduğu dönemler vardı siz düşünün. ama verdiğim paraya değdiğini düşünüyorum açıkcası. yıllardır sapasağlamlar

15 kasım 08:42

68. Deri görünümlü termal taytı 189tl e satıyorlar ve ben bügün almak üzereyken biraz daha bak dedim kendi kendime. 2 yan mağaza Penti de bildiğin aynı tayt 100tl idi üstüne bir de 3 al 2 öde vardı. Calzedonia taytın push up vs. gibi bir iddiası da yok üstelik. Sırf onlar iyi tayt yapıyor algısıyla yaklaştığım için nerdeyse iki katı fiyat ödeyecektim. Şu algıları kırmak lazım.

15 kasım 01:26


67. Push up taytı facia olan markadır. O kadar para verip tüylenen bir tayta sahip olmak hoş olmuyor. Decathlondan 1/3’i fiyatına aldığım tayt bile taş gibiyken üstelik. Soru cevapta biri sormuşken yazayım dedim. Zira  yıkamayı bilmemişsindir gibi bir tepki aldım. 90 derece yıkamayacak kadar aklım başımda. Bazı markaların nedense sarsılmaz bir algısı var, bu da öyle markalardan biri benim gözümde. Kötü deyince sen bilememişsin canım :/ oluyor. Kaliteli ürünleri belki vardır bilmiyorum ama push up taytının şu an güncel olarak 180 tl etmediğine eminim. 

ilgili medya:
2
5 kasım 19:44

66. bu markanın deri görünümlü taytını ve o meşhur push up taytını bir yıldır kullanıyorum.

push up taytı bacakları o kadar güzel sarıyor ve kalçayı o kadar güzel kaldırıyor ki sanırım yakında uhuyla bacaklarıma yapıştıracağım bu taytı. bir yıldır da herhangi bir bollaşma gözlemlemedim, herhangi bir yerinde sökülme de olmadı. hayatımda kullandığım en iyi tayt. ben ona resmen aşığıım.

deri görünümlü taytı ise ehh işte. kağıt gibi bir yapısı var, en ufak bir dikkatsizliğimde cart diye yırtılabilirmiş gibi geliyor bana. şimdilik bir sıkıntı yaşamadım çünkü başına bir şey gelmesin diye az giyiyorum. keşke push up tayt kadar kaliteli olaymış.

31 ekim 14:25

65. Kesinlikle belli bir kalite standartı yok. Plaj giyim ürünlerinin kalitesi berbatken taytları uzun süre bozulmadan kullanılabiliyor. Plaj ürünlerinde renk solması, dikiş atması, kendini salıp esnemesi gibi türlü türlü problemleri var. Taytlar harici ürünlerin kalıpları aşırı geniş, small bedeni large giyen insana bile olur. 1 senedir alışveriş yapmıyorum, taytları haricinde hiçbir ürününden verim alamadım. 2 sene önce İtalya daki mağazalarında 5 euro gibi fiyatlara burada 200 liraya satılan taytlarından alabiliyordunuz, şimdi de kuru çevirince 200 tlyi bulmayacak fiyatlara alınabiliyordur hala diye düşünüyorum.

25 ekim 19:26

64. ben buradan bir tayt almıştım şu koyu siyah, sımsıkı, bir beden ince gösterdiğini iddia edeninden. (gizlinot: push up olması gerek)aldığım zaman da burada yazmıştım hatta kendi aynaları hileli falan diye.

1 seneye yakındır giyiyorum birçok defa yıkadım haliyle şu an gayet memnunum.gerçekten de diğer taytlarımdan farklı. bundan önce nike taytlarımı çok beğenirdim ama bu gerçekten de vücudu sımsıkı sardığı için toparlıyor bacakları daha sıkı, şekilli ve bence uzun gösteriyor.

tayt üzerimdeyken çok rahatım öyle ki işe bile gidiyorum. çıkardığımda o kadar küçük ki 34 beden gibi gözüküyor bu bana nasıl oluyor diyorum ama giyinirken hiçbir zorluğu yok.

hiç genişlemedi, rengi atmadı, pamuklanmadı. olumsuz hiçbir şey söyleyemem tavsiye ederim.

25 ekim 12:01


63. bir markanın tek bir ürününü kullanıp marka hakkında süper veya berbat gibi genellemeler yapmayı sevmem. en az 3-4 farklı ürüne şans verip sevdiğim veya bir daha bakmayacağım markalar arasına sokarım. calzedonia'dan şimdilik bir kot pantolon bir de tayt olmak üzere 2 parça kullandım. aldığım skinny kot inanılmaz rahat çıktı, yaz kış giydim onlarca kez yıkadım solma, eskime, yıpranma yapmadı. kottan ziyade tayt gibi zaten rahatsız etmiyor.

siyah yanları deri çizgili taytını geçen kış almıştım, kumaşı kalın ve termal bir kumaş sıcacık tutuyor. bacakları da şekilli gösteriyor seviyorum duruşunu ama pamuklanma yaptı ve bir giymede diz izi çok fazla oluyor. ben daha çok üzerimden çıkarınca kendini toparlayan kumaşları seviyorum taytta, bunu çıkardığım an bacağımın tüm şeklini görüyorum ve her giydiğimde 2 saat bile giymiş olsam yıkamak zorunda kalıyorum doğal olarak.

bu sene push-up taytını denemek istiyorum, bir iki girdi üstte başka bir yazar da bahsetmiş memnun kaldığından, bir şans vermek istiyorum açıkçası.

24 ekim 13:24

62. mayolarını çok beğeniyorum, üç yıl önce aldım hala her yaz kullanırım. sezonluk değil ürünleri.

fakat yine de çorap almayı gözüm yemiyor. kaçmıyo tamam da yine de 80 90 lira veremem içime oturur ya.

13 ekim 12:42

61. Deri görünümlü taytını severek almış ve giymiştim ama 8-10 giymeden sonra kalça kısmında aşınmalar başladı, sezon bitmeden tamamen deforme oldu. Avrupa fiyatı 29 euro idi. 

Kaçmayan mat ince çoraplarının üstüne tanımıyordum ama son 2 yıldır kaçıyor. Ya da ben mi haşinleştim hiç bilmiyorum. 8-9 euro civarı olması lazım tanesi, çok kaçtı çok aldım...

Yün çoraplarının da ayak kısmı hızla inceliyor ve hop delikler... 47 kilo insanım, her gün hunharca da giyinmiyorum ama calzedonia son birkaç yıldır nedense hep üstümde paralanıyor.

Euro kazandığım halde bu paraları şıkır şıkır saçacak kadar şuursuz değilim, başka arayışlar içindeyim. Kısmet. 

13 ekim 00:23