yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (2)

  1. yine güzel bir ortak çalışmayla karşınızdayız. (link: http://www.camocagi.org Cam Ocağı Vakfı) ile birlikte gerçekleştireceğimiz çekilişte Cam Ocağı Vakfı'nın hediyesi,

  5 süslüye cam ocağı vakfı tesislerinde ücretsiz olarak cam top veya kalp üfleme etkinliğine katılım hakkı.

  etkinlikte, kazanan yazarlarımız hem cam üfleme hakkında bilgi edinebilecekler hem de kendileri cam top ya da kalp üfleme imkanına sahip olacaklar. üfledikleri top ya da kalp bir hafta içerisinde evlerine kargolanacak.

  çekiliş 29 kasım 2015 pazar günü gece yarısı sona erecek.

  kimler katılabilir: bu başlık yanındaki ankete 29 kasım 2015, pazar günü sonuna kadar oy vererek çekilişe katılmak istediklerini belirten tüm süslü sözlük yazarları. (*) başlığa yorum yapmanıza gerek yok, ankete "evet!" oyu verin yeter :)

  çekiliş listesi hazırlanırken sadece ankete olumlu oy veren yazarlar dikkate alınacaktır.

  süslü'nün yeni üyeleri yazarlıkları bu tarihe kadar onaylanmış olur ise ankete oy vererek çekilişe katılabilirler.

  etkinlik cam ocağı vakfı'nın istanbul beykoz'daki tesislerinde gerçekleşecektir. katılım hakkı cumartesi günleri hariç haftanın altı günü, 31 Aralık 2015 tarihine kadar kullanılabilir.

  çekiliş sonuçları çekilişin kapanmasını takip eden günlerde açıklanacaktır. beş asil, on yedek yazar ismi belirlenecektir. moderatörler asil talihliler ile süslü sözlük mesaj fasilitesi üzerinden iletişime geçecek ve gerekli bilgileri kendilerine iletecektir.

  asil talihlilerin 30 gün içerisinde etkinliğe katılmaması durumunda sıradaki yedek ile aynı şekilde iletişime geçilecektir.

  iyi şanslar.

  16 kasım 2015 18:31

  2. gözlerimi galp galp yapmış çekiliş <3

  16 kasım 2015 20:11

  3. Alakasız olacak da çay ocağı vakfı diye okumuş olmam asddgdxcx

  16 kasım 2015 20:47


  4. şimdiye kadar hiçbir çekilişi kazanamayan beni, heveslendirmiştir.

  24 kasım 2015 11:58

  5. Önce heyecanlandırmış; sonra cam üflemenin ne kadar zor bir iş olduğunu, Cam ocağı Vakfı'nın da nasıl kuş uçmaz kervan geçmez bir yerde konuşlandığını hatırlayınca katılmaktan vazgeçtiğim çekiliştir.

  29 kasım 2015 15:27

  6. random.org üzerinden yapılan çekilişe göre kazananlar:

  (yazar: acalculia)

  (yazar: anothersunnyday)

  (yazar: aspen)

  (yazar: blackberry86)

  (yazar: sinsirella)

  yedekler:

  (yazar: bayan yengec)

  (yazar: sutlumuz)

  (yazar: ve tanri kadini yaratti)

  (yazar: tuzruhu)

  (yazar: suskind)

  (yazar: pudramsizasla)

  (yazar: sevgiliblog)

  (yazar: yolanthe)

  (yazar: hiaa)

  (yazar: ceyeka)

  kazananları tebrik ediyoruz. iletişim bilgileriniz ve detaylar için size mesaj atacağız. katılan herkese ve cam ocağı vakfına teşekkür ederiz.

  30 kasım 2015 01:46 30 kasım 2015 02:55

  7. Tövbeler olsun maili okur okumaz Koşarak geldim buraya ilk defa hayatımda bir çekiliş kazananıyım. Ben ki kendimi hep şansız olarak nitelendiririm (gizlinot: ailem hariç) ilk kez bir çekilişe katılırken Hah işte acalculia bu Sefer şansın dönecek dedim ve elim katıl butonuna bir şevkle uzandı kalbimde küçük çarpıntılar nüksetti . Bu çekiliş şansını bize Tanıyan süslü ailesine teşekkür ederim .

  O değil de ben şimdiki sevgilimi de ilk gördüğümde Hah acalculia bu adamla evlenilir demiştim demek ki o vakit (gizlinot: swh)

  30 kasım 2015 02:49 30 kasım 2015 02:51


  8. yeeey (gizlinot: şule karaok sevinci yaptım size) (gizlinot: swh)

  çok sevindim, sözlük ailesine bissürü teşekkür (gizlinot: kalpler)

  30 kasım 2015 19:48 30 kasım 2015 19:49

  9. bu sefer yedek oldum bi dahakine başarıceğim

  4 aralık 2015 02:02

  10. Öncelikle süslüsözlüğe ve cam ocağı vakfına teşekkürler. Geçtiğimiz pazar günü çekilişten kazandığım hakkımı kullandım. Baya uzun ve meşakkatli bir yolculuk sonunda mekana vardık. Sağolsun özgür bey camla ilgili tüm atölyeleri tek tek gezdirdi, anlattı. Sonrasında işin eğlenceli kısmı olan cam üfleme bölümüne sıra geldi. Ben kalp yapmayı tercih ettim. Burda da tabiki yardımcı oldular. Herhalde tek başıma yapsam kalpten çok herşeye benzerdi. Zor ama çok keyifli bir sanat. Satış bölümünde bulunan muazzam eserleri görünce cam sanatıyla ilgili ne kadar cahil olduğumuzu farkettim. İnternet sitesinde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Örneğin tadımlık atölye diye birşey var, tüm gün farklı farklı atölyeleri deneyip hangisinden en çok keyif aldığınızı keşfedebiliyorsunuz. Vesselam çok hoş bir gündü. Katkısı olan herkese teşekkür ediyorum. Bu arada çekilişten kazanıp gelmeyenler varmış. Nasıl büyük bir fırsatı kaçırıyorlar belli değil.

  1 ocak 2016 02:11