girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (85)
  • medya (0)

85. Bir diğer çeşidi vardır ki, canı istemesine rağmen telefona cevap veremeyen insan.

(bkz: Sosyal anksiyete)

dün 02:22

84. Bende bu insan tipindeyim. Özellikle sabahları karnım doymadan önce çok acil oldugunu düşünmediğim telefonlara bakmıyorum. Çünkü enerjim düşük ve daha afyonum patlamamış oluyor(gizlinot: Boğa burcu olmak). Müsait olduğum ilk zamanda dönerim fakat bazen hiç telefonlara bakasım gelmiyor. Ben de böyleyim ne yapim...

dün 02:06

83. Benim bu. Telefonu sevmiyorum, sevemiyorum. Insanlara çok garip geliyor her an aramalara ve mesajlara cevap vermiyor olmam. Zaten telefonu sadece internet için kullanıyorum şu ara

18 temmuz 23:52


82. bi arayana bakarım o mu diye bir de ona bakarım neden aramıyor diye.

diğer herkese elveda...

18 temmuz 23:00

81. valla bir insanın canı istemeyince telefonuna cevap vermemesi de bir haktır bence. hayatıma yön veren insan benim beni arayan kişi değil. o an kendi kendime kalmak istiyor olabilirim, koyu bir sohbetin içerisinde olabilirim, bir şey izliyor yahut okuyor olabilirim. Kısacası hayatımın akışını bozmak istemeyebilirim o an. sonrasında tabi ki o insana geri dönülmeli ama canımız istemediğinde de bir zahmet telefonumuzu açmama lüksümüz olsun yani.

18 temmuz 15:31 18 temmuz 15:32

80. Benimdir bu. Telefonda konuşmak , bağlayıcı geliyor. Telefonda konuşurken ufak işlerinizi yapamıyorsunuz. Yazışmak, hem kendimi daha iyi ifade edebildiğimden, hem de bağlayıcılığı olmadığından daha rahat geliyor. 

18 temmuz 13:08

79. Bence bu herkes. İllaki telefonla konuşmak istemediğimiz zamanlar oluyor hepimizin. Ama bunu abartıp hiç bir telefona cevap vermeyen insanları da anlamıyorum. Sonradan geri dönmüyorlar. Mesaja da cevap vermiyorlar. Böyle bir arkadaşımız yüzünden sürekli insanlara açıklama yapmaktan, durumu anlatmaktan ve kılıf uydurmaktan bıktık. Beni ilgilendirmez,yüzüne söyle deyip geçiyoruz.

17 temmuz 14:19


78. Bu hepimizin içinde vardır bence. Hele şimdilerde mesajlaşma ile iletişim varken kimse kolay kolay konuşmak istemiyor. E haliyle 'off hiç konuşamicam şimdi' cümlesi çıkıyor istemsizce ağzımızdan...

17 temmuz 08:09

77. O insan benim.

Muazzam bir rahatlık vallahi, beni tanıyan herkes bilir bu huyumu, sonra arar zaten deyip endiselenmezler.

Alıştırma evresi zor oluyor, aileden standart 'o telefon kullanılsın diye var', arkadaşlardan 'galiba bizi iplemiyor' tepkileri çok geliyor, sonra baktılar durum hep ayni zirzop boyle bir insan deyip kabul ediyorlar.

Herkese şiddetle tavsiye ederim.

14 temmuz 16:17

76. Telefonda konusmayi (gizlinot: Sevgilim ve cekirdek ailem hariç ) hiç sevmiyorum ve rahat hissetmiyorum. Nedeni nedir merak da ediyorum aslında ama durum buyken telefona cevap vermeyip sonradan kendimi hazir hissedip geri aradigim oluyor. Bazen de telefon elimde bu durumdan dolayi kendime kiziyorum ve açıyorum. Böyle değişik hallere bürünüyorum iste telefon çalınca ama yalniz değilmişim bu başlığa bakılırsa.

14 temmuz 10:52