girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (39)
  • medya (2)

39. El ve kol hareketleri, buyuk buyuk jestler, ugrasilmis ve calisilmis yuruyusu filan fazla abarti ve yapay. Kendisine fazla asik. Sessiz sakin bir beyefendilik gunumuzde out, o yuzden bagira cagira vucut gostermek in. 

5 eylül 13:50

38. Kadıköyde dolanan, bomontici apaçi ergenlere benziyor. Kim kandırdı bunu şöyle yakışıklısın böyle kuulsun diye?

Ayrıca inadına aşk dizisinde daha zayıftı ve kısa saç-sakal kombiniyle kesinlikle daha bakımlı, iyi duruyordu. Şimdiki o salaş giyinişi, bakımsız ve elmacık kemiklerinden gözüne kadar fışkırmış sakalları ve uzun tuhaf topuzu falan. Bilemiyorum.

5 eylül 00:37

37. oha (link: https://twitter.com/magdaamalena/status/1026746967890845696 bunu) gördünüz mü ? iğrenç ötesi şok oldum. böyle bir cümle kurulurken karşısındaki kadın hiç mi karşı çıkmamış bu ne biçim senaryo bu ne biçim sahne diye hiç mi kimse karşı çıkmamış? çalışanlardan biri bile mi dememiş siz napıyosunuz ne diyosunuz diye, sığlığa iğrençliğe bakın küfür etmemek için zor tutuyorum kendimi.

8 ağustos 13:54


36. twitter arşivimi indirdim eski tweetlerime bakıyordum ki 2015'te can yaman'ın homofobik olduğunu yazmışım. bu bilgiyi nasıl unutabildim bilmiyorum. şimdi baktım ne olmuştu diye "asla eşcinsel rolü oynamam" demiş. son röportajında da "bn dğldm o bbm yzdı :s :s" demiş. "ee oynar mıydınız peki?" sorusuna cevabı da "hep kendimi yansıtan karakterler seçtim, öyle bir karakteri yansıtamayacağımı düşünüyorum." hadi lan ordan. neyse. oyunculuk olarak inadına aşk'ta sevmiştim. çok da eğlenceli bir diziydi. başka bir dizisini izlemedim. dalga geçilen sahneyi de bilmiyorum. birkaç seneye kalmaz kendinden iyice tiksindirir gibi geliyor.

8 ağustos 07:22

35. kasıntı = can yaman = kasıntı = can yaman = yakışıklı = kansıntı

7 ağustos 11:33

34. can yaman, itici kendini beğenmiş kişiliğin başka yaz dizilerini de izledim. neden izledim derseniz bayıldığımdan değil tabii ki. çünkü işsizlik, çünkü yazın tatile gidemem kafa boşlatma zaman öldürme gibi sebeplerden böyle diziler izlemek hoşuma gidiyor. geçen sene oynadığı partneri özge'ye kesinlikle demet'e baktığı gibi bakmıyordu. inanılmaz kasıntı, kütük gibi bir oyunculuk ama kıza bakarken çocuğun resmen gözlerinin içi gülüyor. sadece ben farkettim zannetmiştim, yalnız değilmişim.

7 ağustos 04:25 7 ağustos 04:28

33. bir üstteki girdiye katılıyorum. aklından ‘yanlış zamanlama’ diye geçiriyo olabilir. seçkin özdemir’le demet beraber olmasalardı can ve demet çiftini gerçek hayatta da görecektik sanki. can’ın demet’e bakışları bile farklı. yıllaaaar yıllar önce glee izlerken cory ve lea’nın dizideki hallerinden gerçekte birbirlerini sevdiklerini anlamıştım. zaten 6 ay kadar sonra da beraberliklerini açıklamışlardı. can yaman’dan da aldığım elektrik bu yönde. 

7 ağustos 03:48


32. bence "indir o elini" nin yanına bi de "kaş göz yapma bana" yı eklemek gerek zira çok fazla kaş göz yapıyor dikkat edin. sürekli bi gözlerini kısarak, göz kırparak filan konuşuyo.

çok kasılıyor ya cidden.

ama afet olmuş.

ya da eski erkek arkadaşıma benzediği için bu kadar etkilendim bilmiyorum :/

6 ağustos 21:43

31. eski dizisinde bu daha ince yapılıydı, daha sakindi. kaslanınca kanat da yapmış herhalde ne zaman görsem eller havaya modunda, her an zeybek oynar gbi kolar yukarıda. ayyhhh bilemiyorum, demet özdemir zaten ikici bu yüzden kimyaları tutmuş olabilir bence. demet de beyaz show da beyaz "bazen bir film dizi izlerken bunu ben daha iyi oynardım diye düşünüyor musunuz" diye sorunca "evet, hep. o yüzden oyuncu oldum" diyen va danlayı bile haklı pozisyona sokabilen bir insan.

6 ağustos 15:43

30. iyi manken,kötü oyuncu.

5 ağustos 21:07 5 ağustos 21:18