girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • medya (2)

21. şey ben ozan güven için gelmiştim de, gidiyim o zaman ben

11 temmuz 21:14

20. bommmmboş bir çardır.

11 temmuz 08:54

19. ya başıma bi şey gelmeyecekse bu çocuğu çok beğeniyorum ben ya sdjsjf aklımı yitiricek kadar çok beğeniyorum.

zorluda görmüştüm çok çirkin giyiniyor ama o kadar çekici ki bilmiyorum içim böyle hoş oluyor sfhs ve buram buram bir parfüm kokuyodu. o kadar aptala dönmüştüm ki koku duyularım çalışmadı o an....

röportajını okumadım, hayallerimde olan can yaman yıkılmasın diye okumayı planlamıyorum.

10 temmuz 13:50


18. Aynaya baktığında gördüğüyle benim gördüğüm ayni olamaz.zaten zannettiği kadar büyük bir olayı yoktu,verdiği son röportajdan sonra iticilikte zirve yapmış.

Ya tamam kendini yunan heykeli falan zannetmesini geçtim de dramda döktüreceğini sanması olsun (teklif gelmiyor belli ki yazık),romantik komedi oyunculuğunun çok zor olduğunu düşünmesi olsun,kendini vazgeçilmez bir jön olarak görmesi olsun beni epey güldürdü.

10 temmuz 13:40

17. Gerçekten bir erkek sakal ile nasıl çirkinleşebilirin örneği birisi.

Googleda aratıp eski fotoğraflarına baktım, önceden hani standart üzeri fena olmayan bir tipken şimdi oynadığı dizide gereksiz belirgin kasları ve yamalı sakalı ile kendini harcatmaya yemin etmiş, inanılmaz değişim

10 temmuz 11:43

16. Gönül İşleri dizisinde tanıdım. (gizlinot: Sinem kobal ile sevgiliyi oynuyorlardı ve çok yakışıyorlardı)

O zaman ki masum, yakışıklı çocuk gitmiş çakma zeus gelmiş. Saçı sakalı simsiyah güzel çocuk orman adamına dönmüş. (gizlinot: Ruhu da orman adamiymis son röportajından sonra görmüş olduk) Tek olayı şu ki adamın gülüşü güzel.

Ayrıca çılgın bediş dizisindeki oktay diyen süslüye +1 benden. Daha ilk gördüğümden beri benzetiyorum.

10 temmuz 08:44 10 temmuz 08:46

15. Kendisiyle serkan cayoglu isimli kisiyi aynı kişi sanacak kadar mevzuya uzakmisim. Az once baslik vesilesiyle stalk esnasında aydınlanma yasadim. Fotoğraflarından farklarini algılayamasam da Instagram hesaplarinin farkliligi olayi idrak etmemi sağladı.

9 temmuz 22:58


14. Fiziksel özelliklerine bir kusur bulmak için uzun uzun düşündüm ve sakallarını 7-8 mm kısaltması gerektiğine karar verdim.

9 temmuz 22:43

13. gerçekten aşırı kendini beğenen, egoist biri olarak görünüyor. ama ben buna rağmen o gülüşüne mimiklerine vurgunum..

9 temmuz 19:24

12. ya hahaha instagram bio kısmına takılı kaldım bu oyuncu kişisinin. (link: https://www.instagram.com/canyaman/?hl=tr kün feyekün babasının prensesi) misali değil mi? tamam en kolejli en italyan en hukukçu sensin tamam hahhajs

9 temmuz 19:11 9 temmuz 19:12