girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (0)

1. Hep göbek açık giyinen hostes hatun. Tarzını seviyorum, o kadar spor olmayan kıyafetlerinin altına spor ayakkabıyı nasıl yakıştırıyor anlamıyorum ama yakıştırıyor işte arkadaş.

25 ağustos 2014 22:32

2. eleştirilmemek için moda sayfalarından fırlamış fotoğraflarının yanına avam avam şeyler yazan kişi.

artık ne kadar eleştirilmekten korkuyorsa, kadınların kıskançlık hışmını da engellerken bir kendi kendi ile (gbkz: sözde) dalga geçerek hışımlardan sıyrılmış.

uyanık olduğu kesin.

yalnız aynen bunun gibi bir arkadaşım vardı, yakından tanıyınca çok sıkıcı biri olduğunu, hatta epey kompleksli olduğunu anlıyordun.

o geldi aklıma.

25 ağustos 2014 23:26 26 ağustos 2014 15:23

3. Kendisiyle fazla barışık, eleştirilme korkusu olmadığı da cok açık. Fotoğrafının altına saydıranlar da olsa cevap vermiyor, ekran görüntüsü alip "sen bana bunu demissin tımam mııaa" havalarına girmiyor. Çok muntazam fiziği var, street style(gizlinot: sokak stili diyeceğim ama kulaga biraz özensiz geliyo)'in ülkemizdeki en iyi temsilcilerinden bence. Ha o saçlarının sarısı çok çiğ duruyor yani daha doğal tonlar daha çok yakışır ama çok da göze batmiyor hani canandır ne yapsa yeridir. İlgiyle takipteyim.

26 ağustos 2014 07:59 26 ağustos 2014 08:00


4. Bayildigim, bayildigim kadin. Nice "ben moda blogger'iyim diye ortalikta dolasip tek yaptigi butiklerin gonderdigi incik boncuklari beyaz tisortleri uzerine gecirmeyi post diye bloguna koymak olan bloggerlari bi tarafinda sallar. Hosteslik kadar vakit sıkıntısı cekilen bi meslekte bu kadar birbirinden zıt parcalarla bu kadar guzel kombinler nasil yapilir aklim almiyor yahu. Imrenerek baktigim hatun kisisi. 1. (bkz: styleboom ) 2. Canan Ulugol. Benim icin moda bloggerligi ikisinden ibarettir.

26 ağustos 2014 08:22

5. sadece fotoğraflara bakarak yorum yapıyorum. benim için fazla rüküş. giyim tarzıma uymadı. daha zarif ve sadelikten yana olduğumdan belki de. ''moda bloger'' lığı böyle birşey sanırım. uç olmayı gerektiriyor. imkanı yok 2 parçasını alıp sokağa çıkmam. zevk meselesi sonuçta.

26 ağustos 2014 09:34

6. vücudu çok güzel, muntazam.

26 ağustos 2014 10:09

7. bu kız nasıl bu kadar şeyi bir arada yapıyor diyorum

ülke ülke gezsem ağzım gözüm yamulur vurur kafayı yatarım jetlag nedir işlemeyen bir hatun kişi

tek tek de yorumlara cevap verir

bazen öyle analizler yapıyor ki çok hoşuma gidiyor çok gülüyorum

26 ağustos 2014 16:00


8. Fotoğraflarının altına yazdığı esprili açıklamalarını çok beğendiğim kadın. Sempatik ve çekici buluyorum kendisini fakat tarzı hiç bana göre değil.

21 haziran 15:23

9. benim de ınstagramda ara sıra karşıma çıkan kadın. çok emanet durmuyor mu ya? sanki fotoğraftaki hiçbir şey tesadüf değil. ayağın elin duruşu, çantanın tutuluşu hep ince ayrıntılarla planlı, vücuttaki her bir kasın fotoğraf için nasıl kasılması gerektiği düşünülmüş gibi.

21 haziran 23:05

10. Tarzı için değil storyleri için takip ettiğim bloggerdır. Nedense storylerini seviyorum. Uzun süredir takip etmeme rağmen evli olduğunu da çok sonra öğrendim. #kociş diye haykirmamasi sevdiğim yönlerinden bir tanesi.

11 ağustos 13:26