yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (0)

  1. Bembeyaz tenli, renkli gözlü, arnavut göçmeni ( wuhuuu etti mi 3 gurur) sesi de kendi de güzel kadın.

  Çıkışını bir sandalyeye ters oturarak şarkı söylediği ve acayip seksi göründüğü "umrumda değil" şarkısıyla yaptı. Daha sonra mete özgencil ile birlikte çalıştığı yıllar boyunca hem sözleri hem de klipleriyle dikkat çeken hit şarkılara imza attı. "Yalan", " onlar yanlış biliyor", "hayranım sana", "oyalama artık" bunlardan sadece bir kaçı. Mete özgencil ile yollarını ayırdıktan sonra bence o dönemki kadar güzel olmasa da her albümünde sevdiğim parçaları oldu. Türkçe albümlerinin yanısıra fransızca bir albümü de var. fransızcasını ise galatasaray lisesi'nde aldığı eğitime borçlu.

  Kendisinin çok güçlü çok gürül gürül bir sesi yok ama kesinlikle bir tarzı var. kendine yarattığı imaj, biraz da "biz neler gördük peheyy" dercesine hafif çarpık gülümsemesi nedeniyle güçlü, aşk açısından yıkılmayıp kapıyı çekip gidecek, şehirli ve mesafeli kadın. Bu tarzını, sansasyonel olmadan müzik piyasasında elde ettiği başarıyı ve uzun süreli ilişkisini yaşama biçimini çok beğeniyorum.

  En sevdiğim şarkısı ise "parçalandım"

  10 ekim 2014 17:34

  2. Bana Türkiye'de güzel ve kadın gibi kadın bir ses sanatçısı söyler misin diye sorsalar, aklıma gelen üç kişiden biri olur. Diğerleri de Ezginin günlüğünün solisti eylem atmaca ve birsen Tezer.

  10 ekim 2014 17:40

  3. ne zaman dinlesem kendimi görüyorum (link: http://www.youtube.com/watch?v=6kEBm2Q8WNo bu) şarkısında. anılar üstüme çullanıyor.

  18 ekim 2014 22:13 18 ekim 2014 22:13


  4. geçende çoluk çocuk çektiği klibinde çocukların ailesini korumalarıyla engellediği yönünde haber çıkmıştı. yok candan çok kaprisli olmuşmuş. la bi düşünün klip çekimi felan filan. sırtlarında daş taşımıyorlar ama yoruluyorlar sonuçta. kadın işini bitirsin gitsin. nedir bu ünlüyle foto çekim merakı. zamanında yabancı bi ülkede bizi mi ne temsil etmiş. ödül töreni mi neydi unuttum. malum yabancılarda c harfini k okuma olayı var. kadına kandan diyesiyeleri geliyormuş.

  18 ekim 2014 23:32

  5. ortaokula giderken servisçi hüseyin abi vardı(gizlinot: yazarken bile gözlerim doldu💜), candan erçetin ve hakan peker'in kasetlerini çalıp dururdu serviste, tabii servis tayfası olarak hastaydık her ikisine de(gizlinot: bir de sanırım en güzel zamanlarını yakaladık). serviste geçen zaman hiç bitmesin isterdim. son ses kimi zaman bağıra bağıra, kimi zamansa sessiz sessiz eşlik ederdik parçalarına.

  yani candan erçetin'e sevgi tohumum küçükken atıldı, o gün bugündür de bıkmadan dinlerim. parçaları hala en hüzünlü zamanlarıma eşlik eder, hala aynı etkiyi bırakır üzerimde. sanki sığındığım bir liman candan benim için.

  en sevdiğim parçalarından bazıları; mühim değil, söz vermiştin, annem, onlar yanlış biliyor, git, sensizlik, gamsız hayat, neden, elbette, yalan. kısacası bu liste uzar gider bende. ancak en çok da eski parçalarıyla yer etmiştir bende. 

  sanatçı kimliğinin yanısıra müzik öğretmeni olan candan erçetin, bildiğim kadarıyla hala galatasaray lisesinde görevine devam ediyor. ne şanslı öğrenciler var, öyle değil mi?  

  ha bir de kendisinin deyimiyle çok güzel turşu yapıp yakınlarına kavanoz kavanoz verirmiş. canım benim.

  13 mart 2018 00:27 13 mart 2018 00:30

  6. şu zor günlerde (link: https://www.youtube.com/watch?v=NQrnFawyVMg sevdan olmasa) demiş sanatçı. açılış konuşmasına bayıldım, genel olarak kendisine bayılıyorum zaten muazzam bir kadın. mutlaka bir konserine gidin, görün performansını.

  benim de en sevdiğim şarkısı hangi aşk adil ki sanırım. unut sevme'yi de çok severim, git de çok güzeldir ama...

  11 nisan 2020 16:10

  7. Zarafet kelimesinin vücut bulmuş halidir bence. Muhteşem sesi, yorumu, duruşuyla ve tüm güzelliğiyle tam bir hanımefendi.

  21 ağustos 2020 21:37


  8. Annesi bizim mahallede oturuyordu taşınana kadar ve kendisi de gelip gidiyordu hep. göründüğü gibi çok naif bir kadınmış kendisi herkes öyle söylüyor.

  22 ağustos 2020 00:10

  9. sesini ve şarkılarını çok sevmeme rağmen sosyal hayatında nedense kaba olduğunu hissettiğim sanatçı.

  22 ağustos 2020 12:29

  10. (link: https://www.youtube.com/watch?v=LsRf_OTG4Ks en sevdiğim şarkısı)

  22 ağustos 2020 13:31