girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (322)
  • medya (8)

322. sigara içmesi değil de sigara içtiğini saklaması absürt.

bak ne diyeceğim cansu akın; makyaj yapamıyorsun, muadillerin senden çok daha iyi. influencer olabilecek tek noktan gezme tutkun. ne moda ne de kozmetik noktasında seni baz almadım, almıyorum da.

bence altın bileziğini koluna takmanın zamanı geldi. hem topluma faydalı bir iş olur, hem de kendine?

bugün 00:53

321. en son bir soru cevap videosunu izlemiştim, malum olaylarla ilgili bir şey mi var diye. youtube kapanırsa ne yaparsın sorusuna arkadaşlar, mesleğim var, altın bilezik, gider mesleğimi yaparım, işe girerim diyerek duyguya diss atmasını unutamıyorum. az değilsin kız cansu.

dün 16:50

320. vay arkadaş ne kadar dikkatlisiniz ya gerçekten tebrik ederim. daha önce izlememe rağmen tabi ki öyle bir ayrıntı farkedemedim. neyse bence o an zaten herkes masadaki yiyecekleri çekiyordu ve masada sigara gözükmesini istememiş olabilir. ayrıca niye saklasın ki bence bunun için özel bir çaba sareftmemiştir. gelenler videosu çekerken sigara içeçek değil bir yandan da sonuçta.

dün 16:28


319. puhaha sigara kullanıyormuş ve yıllardır bunu saklıyor muymuş (gizlinot: yalnız baya iyi sakladı kabul edelim)fdsfsd çizmeye çalıştığı aile/mahalle kızı algısına mı ters düşüyo noluyo ki sigara içince??? hahaha kız cansu gözümde git gide değer kaybediyorsun biliyon mu? diğer değer kaybettirici etken için (bkz: gurup şurup)

dün 16:15

318. Duygunun Katar vlogunun sonlarına doğru hep beraber oturdukları bir bölümde de Cansunun elinde sigara vardı Duygu masayı çekince çaktırmadan kaldırıyor masadan sdfjvsdfj

19 nisan 20:52

317. Simla Canpolat'ın 22 Mart 2018'de koyduğu vlogunda pofur pofur sigara içtiğini bir tek ben gördüm herhalde. 5 dakika içinde o bölüm kesilmiş bir şekilde vlog geri konuldu. He sigara içmek ayıp mı, hayır değil. Ama bir anda sildirdiğine göre onun çıkarlarına ters bir şey var orada. Enteresan.

19 nisan 18:25

316. Annesi cok güzel olan youtuber.

18 nisan 20:09


315. evinde yetiştirmeye başladığı çiçek, annesi yanlışlıkla yere düşürdüğü için ölmüş ve cansu çok üzülmüş. yarın kesin evine "üzülmene dayanamadık :)" diye yeni çiçekler gönderir firmalar, aha yazıyorum buraya. (gizlinot: bkz. vitaminsizim deyince bir firmanın hemen vitamin göndermesi)

28 mart 00:03

314. günlük olarak ilham aldığı hesapları paylaşan vlogger. ben mi yanlış görüyorum yoksa yaklaşık olarak her paylaştığı hesaba "fav" mı yazıyo dsjdsds bu iş çok iticileşmeye başladı bence buna bir an önce son vermeli. günde 7-8 tane favori hesabın nasıl oluyor ya. yabancı bloggerlarla kanki mi olmak istiyorsun çen? üstteki süslüye katılıyorum yakında yabancı bloggerlara follow for follow yazacak kıvama geldi.

ünlülerin ve sosyal medya ünlülerinin sosyal medyayı kullanmayı bilmemeleri deli ediyor beni ya. bıktırıcılık diye bişiy var. var yani böyle bir şey. çok güzel hesaplar da paylaşsan her allahın günü 43743 adet paylaşırsan bıktırırsın yani sosyal medyanın içinden birine bunu ben öğretmemeliyim diye düşünüyorum? hele ki hesap sahiplerine yazdığı yorumlar yalakalığa varan samimiyetsizlik içeriyorsa. offf bir daha bu kız ve bağlı bulunduğu gurup şurup üyeleri hakkında yorum yapmıycam ya. üçü de bir şeye takı kalıp bıktırıp usandırıyor. he bıktırmaç aynen.

26 mart 09:25

313. yakında ünlü instagram hesaplarına follow for follow yorumu yazacağından ciddi şüphe duyduğum youtuber.

24 mart 19:44 24 mart 19:44