girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (428)
  • medya (15)

428. Duygu özaslan'ın hatası. 

dün 00:55

427. pek youtuberlara hakim birisi değilim. kendisinin kim olduğunu da bilmiyorum. ancak az evvel Youtube'un önerisiyle "Neden Buradayız, ODA TURU, Cilt Bakımı Rutinim!" videosuna denk geldim. bu aralar cilt bakımına merak saldığım için videonun "cilt bakımı" kısmına atladım (46 dakikalık videonun son 2-3 dakikası). Hanım kızımız birkaç ürünü yüzüne uygularken o an bulunmakta olduğu New York şehriyle ilgili duygularını şu kelimelerle paylaştı:

"ya değişik bir havası var. buraya gelmeden daha önce hiç burdaymışım gibi hissetmedim. ya ne demek istiyorum. işte buraya gelince başka bir his hissediyorsunuz. burayla alakası yok. mesela marmaris’e gidince başka bir his hissediyorum. buranın hissini çok sevdim."

bu mesleği icra eden kişilerin en azından düzgün bir dil kullanmaları, kendilerini iyi ifade etmeleri gerek miyor mu yahu? hadi insan bazen böyle saçmalar, edit'te neden silmedin a kızım oraları? önemli bir şey de yapmıyordun o sırada, yüzüne krem sıvıyordun. youtuberlarla ilgili izlenim paylaşabilecek son kişiyim ancak çüş dedirtti. 

7 temmuz 13:53

426. sürekli "spora başladınız mı?", " spor yaptınız mı? " "ben bugün çok güzel spor yaptım!" cümlelerini duymaktan gına gelmişti ve takipten çıkmıştım bu seçim olaylarından önce. peki cansu akın, sen sigarayı bıraktın mı? onu de bakayım. 

5 temmuz 15:47


425. Bundan bir kaç ay önce büyük bir youtuber grubu doha veya dubai'ye götürülmüştü (duygu özaslan, elvin levinler vs vardı sanırım) ve havaalanında uçağa geçerlerken oitheblog o an adını veremeyeceği bir youtuberin ağzının çok bozuk olduğundan, küfür edip aşırı kaba konuştuğundan bahsetmişti. Bence kendisi o kaba konuşup küfür eden youtuber idi.

Tanım: kaba birisi.

4 temmuz 20:39

424. Kendisinin, altlıkçı ve pozitif vaybcı iki arkadaşının azalarak biteceğini düşünüyorum. Hayır onların yerinde olsam utançtan hesabımı falan kapatırım. Biri ben oy kullandım diye alanen yalan söyledi ülkenin tek ihtiyacı olduğu anda oy kullanmadı, diğer ikisi zorla/linçle gelip oy kullandı triplere girdi. Hala bunları takip eden, videolarını izleyen, fotoğraflarını videolarını beğenen biri varsa da pes diyorum. Bunların yerine Enes batur falan izleyin onurlu yaşayın en azından djdnfjndnd

4 temmuz 13:42 4 temmuz 13:43

423. öff iyice sıktılar artık ne kadar sığ yorumlar onlar öyle ya? sen kimsin cansu? deli gibi para kazanıp keseyi doldurdun bu insanlar sayesinde, bu küstahlık nereden geliyor hayırdır ya? az bi sakin. ne çok önemsiyorsun kendini öyle üstten üstten konuşmalar falan. seni biz yaratmadık, biz doğurmadık ama sosyal medyada bizim sayemizde var oldun. densiz densiz konuşuyorsun düşüşün de bu kadar muhteşem olur umarım .

not: duygu seni o kadar iyi anlıyorum ki şu çarpsızla arkadaşlığa devam etmek ne zor birşeydir tahmin edebiliyorum.

tanım: kenar mahalle youtuber'ı. yallah.

4 temmuz 13:11

422. Daha önce hiç bu kadar kaba konuşan birini görmemiştim. Davranışları da çok itici ve buna rağmen "fenomen".

4 temmuz 12:31


421. Hayatımda gördüğüm en kaba ve yüzsüz insanlardan biri.Twitter,instagram yorumlarını okuyorumda kendimi de eleştirmeden edemiyorum.Çünkü bu tipleri popüler yapıp sırtımızdan para kazandıran yine bizleriz.Zamanında duygunun neredeyse çantacılığını yapıp şimdilerde hakaret edip yüzsüz yüzsüz cevap verdiği insanlar sayesinde aldığı reklamlarla para kazandığını çabuk unutuyor kendileri...Aldığı nefes için bile reklam yapıp,beleşçilikte çığır açtığı bu güzel günlerin sonu geldiğinde napıcak merakla bekliyorum...

ilgili medya:
1
3 temmuz 19:26

420. Artık gercekten adını duymak ve görmek istemediğim girdileri okurken bile illet olduğum fenomenimsi insan

3 temmuz 01:25

419. Bu attigi adima bile reklam alan kizin cirtlak sesine, bozuk diksiyonuna ve abarti hareketlerine zaten kiziyordum, iyice sinir olmaya basladim oyunu sattiginin ortaya cikmasindan beri. Tam bir sark kurnazi, icten pazarlikli bir sinsi.

2 temmuz 20:17