girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (498)
  • medya (21)

498. Youtuber camiasında bence hakikaten makyajsiz kiyafetsiz guzel olan tek kiz ancak o genizden komusmasi, o boş videoları, asla kendini izlettirmiyor

55 dk önce

497. H&M Moschino işbirliğinde reklam yüzü olmuş.ne H&M ne de moschino nun bu kadar saçma bir reklam ya da tanıtımını görmemiştim.oynatacakları kişinin kalitesini farkettiklerinden bu kadar düşük bütçeli saçma bir reklam kurgulamışlar olsa gerek.çünkü bu saçmalıkta bir reklamda içeriği ve getirisini umursamadan sadece para için kim oynar tahmin edin bakalım?

11 kasım 12:10

496. Gizlice reklam yapıyorum kabul ediyorum bundan sonra dikkat ediceğim reklam yapıyorsam belirteceğim açıklamasını yaptığı videosunda bile 5786578 tane nike reklamı yaptığı için artık bende kusma isteği oluşturan kişi. Bir insanın hiç mi etik değeri olmaz şaşırıyorum gerçekten. Markalar onu farketsin diye aldığı sakızın bile markasını etiketleyecek storyden artık o kadar çıkardı yani işin cılkını. Bakın daha henüz ürettiği içeriklerle ilgili zerre yorum yapmadım, izleyiciyi aptal yerine koyduğu için dünyanın en güzel en eğlenceli videolarını bile çekse gözümde sıfırdır. Abone sayısının inanılmaz yavaş artmasından da kendisine pay çıkarmıyor, bu kadar beleşçiliği gördükçe ben utanıyorum yemin ederim.

Tanım:Para uğruna her şeyin reklamını yapan, prensip ve etik kelimelerinin muhtemelen anlamını dahi bilmeyen kişilik.

10 kasım 01:41


495. Ya markalar reklam verecekleri kişiyi seçme konusunda özürlü ya da reklam verilecek kişiler onları izleyenleri reklam almayı reddedecek kadar çok önemsiyor. Yoksa bu kızın markalar tarafından bu kadar pohpohlanmasının başka bir açıklaması olamaz. Makyaj desen beceremiyor, ürün yorumlama desen zaten her sözcüğü sponsorlu. Anlamıyorum gerçekten.

9 kasım 16:09

494. Hm reklamı çok kötü olmuş ne yazık ki.

6 kasım 01:04

493. Penti'den gelen son iki mailde mickey koleksiyonu için model olduğunu gördüğüm youtuber.

3 kasım 11:41

492. halloween için deniz kızı ariel makyajı yapmaya çalışıp yalan dünyadaki tülaya benzemek büyük başarı. başarısız bir loreal reklamı olmuş üzgünüm

2 kasım 16:22


491. Sponsorsuz video çekmeyen youtuber. Bitenler videosunda da dove reklamı yapmadıysa ne olayım. 

Zamanında şekerliği, doğallığı ile sempatimi kazanmıştı ama artık o marka çantalar o durmaya çalıştığı kişi ile olduğundan çok farklı ve uzakta. Bunlardan çok vardı zaten Cansu sen farklıyken ne gerek vardı? İsteksiz halleri, ucuz spiker konuşmalarına çevirdiği cümle yapılarına ve videolarına bakmak bile istemiyorum artık. 

2 kasım 06:58

490. Al işte Cansuyuda şu fotoğrafta Duygu sandım. o çanta ve o saç hiç Cansu Akın değil ama duygu olabilir işte.Herkes başkası olmaya çalışıyor gibi yada benim gözlerde bir sıkıntı var .... Bu arada Duygu Özaslan’a bayılmıyorum ama Cansu akın’ı bayağı sevmiyorum aşırı itici üzgünüm . 

ilgili medya:
1
1 kasım 19:56

489. deniz kızı temalı makyajını görünce ben kendisi adına utandım gerçekten ve bir kez daha anladım ki tek derdi markalar sayesinde badavadan bir hayat yaşamak.. özgünlük yok, özveri yok, yetenek yok... tek derdi beleşe gezip tozmak..

bence makyaj videoları çekip kendisine daha fazla ''hater'' kazandırmasın kanalının konseptini değiştirsin. çünkü makyaj yapmaya çalıştıkça insanlar ne kadar yeteneksiz olduğunu ve haketmediği bir popüleriteyi yaşadığını farkediyor.

bir de bu kadar güzel bir kadın olmasına rağmen ve yaşı da çok küçük olmamasına rağmen neden hala ''ergen irisi'' gibi takılıyor ki? kendine yazık ediyorsun cansuuuu..

27 ekim 11:20