cansu akın

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (300)
  • medya (8)

300. Vloglarinin bazilari bence gayet basarili. Ayrica kamera onune uygun, sevimli ve gayet guzel bir kiz, erkek arkadasi da, kardesi de cok seker. makyaj da yapamayiversin, Bence sikinti yok.

Ekleme : guzel oldugu icin sevimli degil, elvin levinler ve irem akdemir de guzel ama iticilik diz boyu maalesef, yanlis anlasilmasin soyledigim.

16 şubat 14:22 16 şubat 14:28

299. Kendisini ürün değerlendirme konusunda aşırı yetersiz ve bilgisiz buluyorum.bir youtuberdan beklentim açıkcası bana bilmediğim şeyleri anlatsın beni aydınlatsın. Yoksa kamera karşısına geçip bende beleş ürünlere sadece çok güzel veya beğenmedim diyebilirim.vlog videoları güzeldir bilemem ama makyaj videosu çekmesin :/

16 şubat 00:41

298. cansuyu bundan 2-3ay öncesine kadar asiri severdim. boy pos olsun hareketleri olsun bana benzeten arkadaslarim vardi biraz da bu sebepten kendime yakin bulurdum.

fakat, artık youtuber olmak öyle bi noktaya ulaştı ki keyif almaktan cok sinir bozucu oldu benim icin. cansu da duygu da böyle. instagrama giriyorum, duygu maldivlerde cansu kuzey ısıklarında (2gün önce de londradaydı) kıskançlık mı? belki de. sadece üzülüyorum, aylarca yıllarca calisip bu etkinlikleri gonulden isteyen milyonlar varken oturup izlemek üzücü olabiliyor.

bu yüzden cansuya ya da herhangi bir youtuber'a kişisel bir eleştiride bulunmuyorum, izlemeyi bıraktım ve gerçekten insanların daha az içinde bulunmak daha iyi hissettiriyor.

13 şubat 01:01


297. Origins ile gittiği seyahat vlog unun altına ""bu video sponsorlu değildir"" yazmış. Peki Cansu.

12 şubat 23:47

296. Origins'le gittiği kuzey ışıkları tatilinde kaldığı otelin (Kakslauttanen Arctic Resort - Igloos and Chalets) bir gecesi en ucuz 2500 lira. o da martta falan, bir sonraki sene ocak-şubat otelde yer yok. diyecek bir şey bulamıyorum...

12 şubat 23:10

295. Kuzey ışıkları vlogunu beğendiğim youtuber. bu doğa fenomeninin oluşumunun bilimsel mesnetini basitçe ve gayet güzel anlattığı bir kısım var vlogda. daha önce izlediğim vloglarda denk gelmediğim güzel bir ayrıntı. ne kardeşi ne kendisi ne de başka videolarında gördüğüm kadarıyla sevgilisi kasıntı insanlar değiller. bana samimi ve eğlenceli geliyorlar. vlogda sevmediğim tek şey elvin ve kocası sevimsizi.

9 şubat 12:39

294. son zamanlardaki vidyolarında sevgilisinden evlilik teklifiği beklediğini sürekli ima eden youtuber. :) tüm evlilik teklifi bekleyenlerin tez zamanda almasını dilerim. :)

6 şubat 10:16


293. kuzey ışıklarına kadar gitmişsin ama markanın imkanlarını kullanmanın ötesine geçememişsin. ben olsam marka harcamamın %80ini karşılamışken kalan birkaç günümü de orada değerlendirir e eşek değilsem de kendi paramı öder tatilime devam ederdim.

5 şubat 10:57

292. kuzey ışıklarına kardeşini de götürdüğü için görgüsüz olmayan youtuber. nereden saldıracağınızı şaşırdınız pes, ne görgüsüzlüğü kuzum allasen ? böyle görgüsüzlüğe can kurban.

4 şubat 23:05

291. O değil de bu kızın gigi ile olan fotoğraflarında kafası ne büyük çıkmıştı.

Tanım; kafası kocaman bratz bebek kıvamında olan youtuber.

4 şubat 20:34