girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (454)
  • medya (16)

454. new york'a zırt bırt gitmesinin sebeplerinin; 10 yıllık amerika vizesinin olması, belli bir seviyede ingilizce biliyor olması ve takipçi sayısının da saz arkadaşlarına göre yüksek olması olduğunu düşündüğüm youtuber. bu kızı başta severdim, şaka değil. aşağılarda bir yazar bunun tespitini yapmış. alternatif ve cool yaşam tarzı hoşuma gitmişti. başkaları gibi de aşırı prenses değildi. kendiyle dalga geçebiliyordu. reklam batağına düşmesine rağmen takip ettim, youtube'dan düzenli izledim. muhabeti hoşuma gidiyordu, kendim de konuşacak kız arkadaş yokluğu çektiğimden izliyordum. sonra saz arkadaşlarıyla beraber belli ki önceden konuşulmuş oy kullanmama durumu ve buna verdikleri tepkiler sonucu takipten çıktım. ara ara güzel kombinler yapıyor ve güzel analog fotoğraflar çekiyor, bu nedenle arada instagramına bakıyorum.

:') anlamadığım nokta tulu ile arkadaşlıkları. bu çocuk önceden duygu'nun üniversiteden arkadaşı değil miydi? nasıl oldu da şimdi cansu ile kanka ama duygu ile değil? dedikodulu yazarları mesaj kutuma beklerim. (bkz: çünkü hayatsızım) bana saçma gelen diğer şey ise arkadaşlıkları bitiyor hemen sevgililerini veya kankalarını o ortamdan çekiyorlar, hadi sevgililer tamam da arkadaşı koray vardı mesela hemen onu duyguların ortama da sokmuştu ama görüşmeyi kesince çat diye cansu dengey'lerin ortamına atıverdi (bkz: yılbaşı). ben olsam hoşlanmazdım bu durumdan, kim suçluysa suçlu ben sorun yaşamadıysam başkasına küsmem başkası küstü diye. tabi küstü mü bilemem de görüşmedikleri bariz koray ile duygu'nun. kendi yeni kanka yapıyor hemen tüm diğer arkadaşlarını ve sevgililerini de onlarla kanka yapıyorlar. ilginç :')

edit: yazmayı unutmuşum 5 haftada bir video atmak ve video stoğu yaparak sonraki sponsorlu yurt dışı seyahatine kadar video atmamak vb. gibi şark kurnazlıkları sebebiyle de kendisinden soğumuş bulunmaktayım.

15 ağustos 13:28 15 ağustos 13:34

453. 90'larda magazin programlarında görürdüm, kebabçı, köşe başındaki büfe açılışlarına giden mankenleri hatırlatıyo bazen bana. spnsorluk konusunda kesinlikle seçici değil, fosforlu kalem tanıtımından, su matarasına, dil okulundan tut mısır gevreğine para için her ürünün reklam yüzü olmaya meyilli. ah duygu ah, bilemedik kıymetini. sen de sardın bunu başımıza. ama sen de nereden bilebilirdin ki..

15 ağustos 12:30

452. iPhone kullanan birinin Samsung etkinliğine davet edilmesi de (hemde New York) ne bileyim...

9 ağustos 20:22 9 ağustos 20:22


451. Az önce hikayesinde gördüm gene New York a gidiyormuş. Gerçekten İnsan hayret ediyor.

8 ağustos 13:58

450. youtube'a içerik üretmek bir iştir buna saygı duyuyorum ve bu yüzyılın gerektirdiği de bir meslektir. bu hanımefendi kendisini influencer ve içerik üreticisi olarak adlandırıyor ona da tamam ama hani içerik, hani video diyesi geliyor insanın. video yükleme sıklığı düzensiz. ancak sponsor olursa ve reklam olursa video yüklüyor o zaman biz seni neden izleyelim açar reklamları izlerim tv de hemde her dakika var. bence sürekliliği olmayan her şey bitmeye mahkumdur düzenli video çekememek de kariyerini etkileyecektir eminim. kırmak da istemiyorum genç bir insan ama biraz tembeller gibi geliyor bu da grupşurup ekibide. hem düzenli bi işiniz yok hem düzenli video çekmiyorsunuz e peki neden bu kadar yoğunsunuz? biz napalım 9-6 çalışırken ? inanın bu şahıslardan daha fazla vaktim kalıyor yine de kendime. bu takipçileri kullandığı, kerizlediği o kadar belli ki. daha hevesli, tutkulu insanları takip etmek lazım.

8 ağustos 12:20

449. Ben sadece ah be cansu demek istiyorum. Bu kızı acaip seviyordum. Burdaki girdileri okuyup neden böyle diyorlar samimi ve sıcakkanlı biri diyordum ama soğudum. Ben soğumadım hatta kendi soğuttu. En son izlediğim videosu ne zamandı hangisiydi şu an net hatırlamıyorum ama spor salonunda spor yaparken bir anne kız vardı. Kız böyle yüzünü filan yaklaştırıyor cansu da böyle iğrenir gibi uzaklaştırıyordu. Çok bariz değildi ama anlaşılıyordu. Kişisel mesafemizi korumalıyız belki kız o an akıl edemedi zaten ergenlik çağında bir kızdı ama cansu’nun söylemleri sıkı sıkı sarılmalık ama davranış da öyle olunca ele verme gibi bir şey oldu kendini. Sonra malum oy verme olayları oldu derken derken uzaklaştım cansu’dan. Girdilerde bazıları boş bir youtube kanalı diyorlar. Doğru insana hiiç bir şey katmayan bir kanala sahip. Ha diğerleri çok mu şey katıyor derseniz hayır ama onları zaten sevmiyordum. O gruptan da bir tek cansu’yu severdim. Ha bir yorum yapmıştı cansu dengey’in fotoğrafının altına umrunda değilmişiz. Ben de zaten uzun süredir hiç bir videonu izlemiyorum asla takip etmiyorum ne yaptığınla ilgilenmiyorum. Gördüğün gibi sende artık bizim umrumuzda değilsin. Biz de buradan veriyoruz tepkimizi. Sana gram bir kazanç sağlamayacak güzel bir platform ne yapalım :) 

8 ağustos 06:43 8 ağustos 06:54

448. idil yazar’la olan dondurma videosunda iyice itici davranmış youtuber. gün geçtikçe iticileşiyor mu yoksa bana mı öyle geliyor? 

7 ağustos 21:31


447. Ya kedisine ben acıyorum gerçekten. Deli gibi bağırıyor bırak beni diye iyi huylu bi kedi olduğu için tırnak filan atmıyor ama cidden işkence ediyor hayvana sürekli mıncıklayarak. yazık ya. Bi bırak. Bi çek elini. Oyun hamuru al çok istiyorsan. 

7 ağustos 00:40

446. Bir nevi seren serengil.ne is yaptigini anlamis degilim.

7 ağustos 00:25

445. Duygu özaslana bir kariyer borçlu. Sevin ya da sevmeyin duygu özaslanı ama bu kızı duygu var etti. (imadethatbitchfamous) 

Bu yüzdendir ki sürekli duyguya asla laf edemeyeceği yerlerden vurmaya çalışıyor. Arkadaşlarım, kankalarım diye gezindiği kadınların ikisi de asla cansunun kafa dengi değil sadece vitrin olarak kullanıyorlar birbirlerini. Duyguyu ardımda bıraktım ama iki ayrı kardeş kazandım havası atıyor da yemezler, önce vatandaş ol ve oy ver oy!

6 ağustos 23:27