girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (332)
  • medya (8)

332. Ya büyük resmi görmüş gibi konuşmak istemiyorum ama ksjksj zaten gruplarının bir proje olarak biraraya geldiği 500 m uzaktan belli. Belki hatırlayan vardır ray malifalitiko, kutup zencisi vs Twitter fenomenleri zamanında bir içecek firmasının reklamı için "aaaa doğal bir içecek bulamıyorum" "evet ya hepsinin içinde katkı maddeleri var" "aaa x içecek var hem doğal hem ferah, adeta bayılıyorum" şeklinde salaktan mentionlaşmışlardı, çok da dalga geçilmişti. Bildiğim kadarıyla bu kızlar da "hoovff hiç kız arkadaşım yok" "aaa ben varım" "hadi bestiiieeess" diye mentionlaşarak biraraya geldiler. Yani...

Zaten büyük içerik üreticilerinin biraraya gelmesi, beraber içerikler çıkarmaları, birbirlerine top atmaları bizzat YouTube tarafından teşvik ediliyor. bir ara diss videoları falan vardı, onlar hep öyle çıkmış ortaya. (gizlinot: ben de Gittiğim Bir söyleşide öğrenmiştim.) Yani bu açıdan yaklaşılırlarsa sinir bozuculukları bi nebze azalıyor.

16 mayıs 11:06 16 mayıs 11:12

331. Cansu akın ve grubu (adını söylemekten utanıyorum) o kadar iticileşti ki, duygunun tarafını tutarak kendimi iyi hissediyorum. Öyle bir boşluk.

16 mayıs 03:47

330. l'oreal content pro mudur nedir yeni bir şey çıkartmışlar, anladığım kadarıyla yeni blogger-vlogger'lar üzerinden bedava reklam kampanyası... iki üç ruj verip video ve post paylaşma hedesi. neyse bunun kanalında, cansu x2 ve ecenin katıldığı forum gibi bir şey olmuş. güya cevap veriyorlar. cansu d ile ece sürekli telefonlarını çıkarıp birbirleriyle konuşmuş, izleyenlerle konuşmaya çalıştıklarında da o kadar kısık sesli ve isteksizler ki. istemiyorsan konuşmak orada ne işin var acaba? hani bir programları yogun olan insanlarsınız, vaktinize yazık. :(

cansu akın ise gerçekten onun hakkında bu sayfada düşünülen her şeyin doğru olduğunu kanıtlar şekilde konuşuyor. 3 videonun özeti: ulan ben de ilk başta diyordum insanlar benim söylediğim şeyleri neden umursasın, sonradan fark ettim ki öyle böyle etkilediğim bir kitle var. artık her işim gücüm şahsi meselelerim tatillerim bile sponsorlu. tatile gitmek istediğimde yurt içi yurt dışı otellere yazıyorum. beni misafir edin diyorum. hatta bunun için sezon olmayan zamanları tercih ettiğim oluyor. aa! para harcamıyor demeyin, marka götürmediğinde uçak biletlerini falan siz alıyorsunuz :( hatta markayla gittiğimizde bile çok masraf yapıyoruz...

ama benim mesleğim var mühendisim ben. diplomam var. mühendisim. mühendis. öyle başkalarına benzemem mühendisim. yüksek lisans falan yaptım. bitirmedim ama yaptım sonuçta. onun için şuan bakkaldan süt alırken bile bakkala bedava ver reklamını yapayım diyorum, evet çünkü diplomam var yapabilirim. diğerleri diplomasız o yüzden onlar yapamaz.

15 mayıs 18:56


329. duygu onun hakkında konuşmazken sürekli duygu'ya üniversite ıvırzıvırlarıyla, arkadaş bilmemneleriyle gönderme yapan reklamcı. duygu'yu karakteriyle, davranışlarıyla ayrıca bir itici buluyorum ama herhalde duygu'nun takdir ettiğim tek şey var o da takipçilerine ve cansu gibilere sessiz kalması. cansu güya şeker kız candy, havalar konuşmalar pozlar öyle ama fesatlığı sürekli laf sokmasından belli; youtube'da olması ve hayatının şu anki akışı duygu ile oluştu ve şekillendi ya galiba bunu kabullenemiyor.

15 mayıs 16:21

328. iki yıl önce üniversiteden arkadaşının yeni açtığı mekanın 1 (bir) adet fotoğrafını paylaşmak için 4.000 TL (dört bin türk lirası) istediğini duyduğum youtuber. videolu iş birliklerinde video çekmek olsun edit olsun hem zaman hem de emek veriyorlar bir şekilde, ama tek bir fotoğraf için hem de arkadaştan 4.000 TL istediyse gerçekten bu paraları veren birileri var demektir. ben de zamanında iki soft box alıp kamera karşısına geçmeyen beynimi seveyim.

kaynak: ortak arkadaş

15 mayıs 14:11

327. En yakın youtuber arkadaşların sorusuna duygu'nun adını vermemiş vlögger.hmm başka var mı ya diyip düşünüp yok diyor. Araları bozukmuş cidden. Bu çok önemli bilgiyi elden ele yayalım :d

15 mayıs 12:36

326. bence spora bile kiyafet reklami yapmaya gidendir. profilinde “workout” olarak sabitlediği hikayelerde tayt,ayakkabı,spor sutyeni reklami yatiyor.

11 mayıs 03:08


325. Spor yaptıkça irileşendir.Hayret doğrusu

11 mayıs 02:49

324. bu devirde tabii ki üniversite mezunu olunmalı demişsin de farzedelim ki duygu üniversiteyi okusa youtube u hobi için kullansa tabi bu sırada sen şu an ki noktaya gelebilir miydin ? bir lise mezunu sayesinde bulunduğun yerdesin.

not: duyguyu sevmem beleşçi buluyorum çünkü ama cansu şu an benim gözümde beleşçinin de beleşçisi :( keşke duygu cevap versede kavga sebebi hakında fikir yürütsek hah

10 mayıs 21:39

323. Bir kaç hafta önce çektiği bir videoyu izledim. Bir kremi (iyi olup olmadığını denemediğim icin bilmiyorum) “eczane kokusu” diyerek bayağı bir gömdü. Keşke firmaların koli koli ürün gönderdiği bu insanlar ürünleri hak etse diye düşünüyorum. Kokusu için parfüm alınır benim bildiğim, kremlerde vs etki içerik daha ön planda olmalı diye düşünüyorum. 

10 mayıs 11:48