girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (484)
  • medya (21)

484. tamam bak 4 beyaz(gizlinot: şeker,un,tuz,zekeriya beyaz)'dan ve 4 beyaz kullananlardan uzak durmanı takdir ediyoruz ama bu son videon nedir, videonun altındaki tüm linkler nike'ın komisyon linkleri, hepsini bedavaya almışsın, üstelik komisyon kazanabilmek için koymuşsun, alta "Bu video sponsorlu değildir." yazmışsın. bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu.

dün 23:53 dün 23:53

483. inşallah buradaki girdileri okuyor ve sana güvenilmediğini sevilmediğini biliyorsundur...

dün 20:43

482. Son videosunda yine duyguya gönderme yapmış. 2018 kararlarını alırken yanında kendini iyi hissetmediklerini hayatından çıkarmış.

Ya keşke öğrensek ne geçti duyguyla cansu arasında. Çok merak etmeye başladım ahahha

dün 17:16 dün 17:16


481. sırf stradivarius bunu alıp mickeyin 90. yılını kutlamak için disneyland'a götürdüğü için ekürileri grup surup'un yanında bundan böyle stradivariusu da boykot listeme eklememe sebep olup, bir daha oradan çaput bile almama kararı verdiren youtuberimsi kişilik.

Duygunun yapmacıklığı ve sürekli kendini bir şey sanan üstten tavırları bile cansunun yanında sempatik kalıyor o derece itici biri.

dün 10:28

480. En son attığı storylerden birinde saç uçlarını görünce benim saç uçları kurumuş gibi oldu, gittim krem sürdüm ashshs. O kadar beleş ürün ve tatil veriliyor ama cebinde bakım yaptırmayı geçtim saçına maske alacak para kalmıyor demek ki, garip.

14 ekim 23:39

479. altın bilezik mevzusunu çok yanlış anlamış yutubır. bir meslekte ne kadar tecrübeli isen o kadar yüksek maaş alırsın. işte o zaman altın bilezik sahibi olmuş olursun. 2015 yılında mezun olmuşsun ancak 2020 yılında iş ararken 5 yıllık tecrübeli olarak iş aramayacaksın. yeni mezun ile aynı statüde ancak daha yaşlı olacaksın. üstelik bir foto paylaşıp binlerce para alırken altın bileziğinle ise girdiğinde 1 ay çalışıp belki aynı parayı belki de daha az kazanacaksın. yaşayacağın tramvayı düşün sonra konuş altın bileziğim var diye. 

6 ekim 08:07 ed.7 ekim 10:14

478. her ne kadar üniversite bitirmek bir şey değil, ben aslında kazandım ünivesiteyi de ben gitmedim vs tarzında absürd bir açıklama yapmış olsa da eğitim öğretim konusunda duygudan daha tutarlı değil bence, altın bilezik diye duyguya laf vuracağına şuan kavgalı bile olsa ona teşekkür borçlu kendisini youtubea kazandırdığı için. makyaj bile yapamazken makyaj kanalı açmaya kalkan bir insan, duygunun yanında olmasa bu kadar tanınmayacaktı, her ne kadar duygudan pek hazzetmesem de durum bu. cansu akın, mezun olduktan sonra iş arayanlar arasında olmadı, aksine altın bileziğini isterse yapma isterse yapmama, kenarda bekletme lüksüne sahip bir insan oldu, ki bunun kapısını da ona açan, şuan bel altı vurmaya çalıştığı duygu özaslandır. duygunun eleştirecek bir çok hareketi olabilir ama bunu eleştirecek kişi sen değilsin bence cansu. seni yorutubeda meşhur etmesinden de ziyade oturmamış kişiliğin nedeniyle bir başkasını eleştiremezsin. sponsorsuz yaşayamayan bir insan olarak şu an kazandığın parayı "altın bileziğinle" kazanabilmen için iş araman, işe girmen ve kendini o işte gösterebilmek için kendini parçalaman gerekirdi. üzgünüm ama o kadar iyi üniversite mezunu gençler, o kadar zeki insanlar bu mücadeleyi verirken senin "olmadı mesleğim yaparım yaa" bakış açın mesleğine yaptığın ayıp.

5 ekim 18:33


477. Miss altın bilezik

5 ekim 15:15

476. cansu'dan hoşlanmıyorum hatta hiç hoşlanmıyorum diyebilirim. konuşma tarzı, davranışlarındaki aşırılık ve malesef sponsorsuz asssla adım bile atmayışı gibi konular yüzünden antipatik buluyorum. ve herhangi bir konuda da başarılı olduğunu görmedim şimdiye kadar. bana göre çok arada kalmış bir kadın.

5 ekim 00:06

475. Makyaj şehirde kanalını sırf bu kızı görmemek için takipten çıktım. Bi de ekürisi var Cansu yeğin; bir gram makyaj yapmak yok; bir de itici halleri cabası. Sürekli ürün tanıtsalar; maybelline bu ikisi daha az paraya pr yaptığı için anlaşmış sanırım. Keza, Ne kadar ürün varsa kanalda bu ikisine tanıtıyor :) 

Amerika’ya da maybelline ile gitti kızımız Adriana limaya bakışı herşeyi anlatıyordu zaten. Kendisi de bi başarısı olmadan neden orda olduğunu inşallah sorguluyordur.

4 ekim 23:23 4 ekim 23:25