girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (456)
  • medya (16)

456. iPhone kullanan birinin Samsung etkinliğine davet edilmesi de (hemde New York) ne bileyim...

9 ağustos 20:22 9 ağustos 20:22

455. Az önce hikayesinde gördüm gene New York a gidiyormuş. Gerçekten İnsan hayret ediyor.

8 ağustos 13:58

454. youtube'a içerik üretmek bir iştir buna saygı duyuyorum ve bu yüzyılın gerektirdiği de bir meslektir. bu hanımefendi kendisini influencer ve içerik üreticisi olarak adlandırıyor ona da tamam ama hani içerik, hani video diyesi geliyor insanın. video yükleme sıklığı düzensiz. ancak sponsor olursa ve reklam olursa video yüklüyor o zaman biz seni neden izleyelim açar reklamları izlerim tv de hemde her dakika var. bence sürekliliği olmayan her şey bitmeye mahkumdur düzenli video çekememek de kariyerini etkileyecektir eminim. kırmak da istemiyorum genç bir insan ama biraz tembeller gibi geliyor bu da grupşurup ekibide. hem düzenli bi işiniz yok hem düzenli video çekmiyorsunuz e peki neden bu kadar yoğunsunuz? biz napalım 9-6 çalışırken ? inanın bu şahıslardan daha fazla vaktim kalıyor yine de kendime. bu takipçileri kullandığı, kerizlediği o kadar belli ki. daha hevesli, tutkulu insanları takip etmek lazım.

8 ağustos 12:20


453. Ben sadece ah be cansu demek istiyorum. Bu kızı acaip seviyordum. Burdaki girdileri okuyup neden böyle diyorlar samimi ve sıcakkanlı biri diyordum ama soğudum. Ben soğumadım hatta kendi soğuttu. En son izlediğim videosu ne zamandı hangisiydi şu an net hatırlamıyorum ama spor salonunda spor yaparken bir anne kız vardı. Kız böyle yüzünü filan yaklaştırıyor cansu da böyle iğrenir gibi uzaklaştırıyordu. Çok bariz değildi ama anlaşılıyordu. Kişisel mesafemizi korumalıyız belki kız o an akıl edemedi zaten ergenlik çağında bir kızdı ama cansu’nun söylemleri sıkı sıkı sarılmalık ama davranış da öyle olunca ele verme gibi bir şey oldu kendini. Sonra malum oy verme olayları oldu derken derken uzaklaştım cansu’dan. Girdilerde bazıları boş bir youtube kanalı diyorlar. Doğru insana hiiç bir şey katmayan bir kanala sahip. Ha diğerleri çok mu şey katıyor derseniz hayır ama onları zaten sevmiyordum. O gruptan da bir tek cansu’yu severdim. Ha bir yorum yapmıştı cansu dengey’in fotoğrafının altına umrunda değilmişiz. Ben de zaten uzun süredir hiç bir videonu izlemiyorum asla takip etmiyorum ne yaptığınla ilgilenmiyorum. Gördüğün gibi sende artık bizim umrumuzda değilsin. Biz de buradan veriyoruz tepkimizi. Sana gram bir kazanç sağlamayacak güzel bir platform ne yapalım :) 

8 ağustos 06:43 8 ağustos 06:54

452. idil yazar’la olan dondurma videosunda iyice itici davranmış youtuber. gün geçtikçe iticileşiyor mu yoksa bana mı öyle geliyor? 

7 ağustos 21:31

451. ben bu kızı ilk çıktığı zamanlar çok sevmiştim saçlarını doğallığını vs. drugstore ürünlerle makyaj yaptığı (essence falan kullanıyordu hatta) duyguyla kanka olduğu zamanlarda hep çok samimi ve fresh bulmuştum kendisini. ama öyle bir kaptırdı ki kendini paraya, sponsorluğa zamanında cansu'yu sevip izlediğime pişman oldum resmen çünkü bizim gibiler yüzünden bu kız şu an bu yeteneksizlikle bu samimiyetsizlikle (oy verme olayından sonra ne kadar sinsi ve samimiyetsiz biri olduğu ortaya çıktı) herrrrşeyi beleşe getiriyor. alttaki yorumlara katılıyorum beleş mezar bulsa veya biri sponsor falan olsa içine girecek resmen... normalde asla biri gezdi yedi içti eğlendi diye kıskanacak biri değilim ama bu kız gerçekten haketmiyor ya. duygu'ya da bayılmam ama en azından o kötü de olsa birşeyler üretmeye kendini geliştirmeye çalıştı, cansu da o da yok. yaptığı makyajlar bizlerin her gün yaptığı sıradan makyajlar hatta zorlasak yetenekli süslülerimiz ondan çok daha güzel makyajlar yaparlar bu kız nasıl bu kadar iş bağlayabildi ben anlamıyorum. ayrıca yine altta yazılanlara katılıyorum kendisi storylerinde duygu'ya laf dokunduruyor ama azıcık vefalı bir insan olsaydı en azından böyle arkasından konuşmaması gerekirdi. bu kız da o da yok. oy verme mevzusuna hiiç girmiyorum resmen sıvadı orada zaten. nereden baksan elinde kalıyor benim için tam bir hayal kırıklığı kendisi.....

7 ağustos 19:39

450. Ya kedisine ben acıyorum gerçekten. Deli gibi bağırıyor bırak beni diye iyi huylu bi kedi olduğu için tırnak filan atmıyor ama cidden işkence ediyor hayvana sürekli mıncıklayarak. yazık ya. Bi bırak. Bi çek elini. Oyun hamuru al çok istiyorsan. 

7 ağustos 00:40


449. Bir nevi seren serengil.ne is yaptigini anlamis degilim.

7 ağustos 00:25

448. Duygu özaslana bir kariyer borçlu. Sevin ya da sevmeyin duygu özaslanı ama bu kızı duygu var etti. (imadethatbitchfamous) 

Bu yüzdendir ki sürekli duyguya asla laf edemeyeceği yerlerden vurmaya çalışıyor. Arkadaşlarım, kankalarım diye gezindiği kadınların ikisi de asla cansunun kafa dengi değil sadece vitrin olarak kullanıyorlar birbirlerini. Duyguyu ardımda bıraktım ama iki ayrı kardeş kazandım havası atıyor da yemezler, önce vatandaş ol ve oy ver oy!

6 ağustos 23:27

447. Modadan bihaber olup moda hakkında videolar paylaşan youtuber.

 Şimdi sokağa çıksak 10 kızdan 8’i bu youtuberdan güzel. Normalde insanları bu denli eleştirmek tarzım değildir fakat kendisini çok yükseklerde görüyor.  Ekrana yakıştırmıyorum, çok avam bir konuşma tarzı var. Ayrıca neredeyse her videoda duygu’ya taş atması da içindeki ezik karakteri ortaya çıkarıyor. Seçim olaylarından bahsetmiyorum bile.

6 ağustos 08:35