girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (501)
  • medya (21)

501. bu kız hani artık şeker yemiyordu? magnum'la iş birliği yapınca diyetini unutup kocaman bir magnum gömmüş. bu ne perhiz ne lahane turşusu cansu?!

16 kasım 12:05

500. Hikayesinde Magnum’un göndermiş olduğu yeni çıkan dondurmayı paylaşmış. Sonraki hikayede de “bakın ne kadar yedim, çok güzeldi, her şeyi göze aldım” diyerek dondurma paketini gösteriyor ve paket neredeyse bitmiş arkadaşlar. Şöyle ki; Murathan, annesi ve kendisi üçlü olarak o dondurmaya birlikte dalmadılarsa ben de bir şey bilmiyorum. Tek başına koca paketi bitirmiş gibi davranması sinir bozucu. Reklam yapmanın inceliklerini baya çözmüş kendisi, tebrik ediyorum. 

16 kasım 00:03

499. Youtuber camiasında bence hakikaten makyajsiz kiyafetsiz guzel olan tek kiz ancak o genizden komusmasi, o boş videoları, asla kendini izlettirmiyor

13 kasım 22:33


498. H&M Moschino işbirliğinde reklam yüzü olmuş.ne H&M ne de moschino nun bu kadar saçma bir reklam ya da tanıtımını görmemiştim.oynatacakları kişinin kalitesini farkettiklerinden bu kadar düşük bütçeli saçma bir reklam kurgulamışlar olsa gerek.çünkü bu saçmalıkta bir reklamda içeriği ve getirisini umursamadan sadece para için kim oynar tahmin edin bakalım?

11 kasım 12:10

497. Gizlice reklam yapıyorum kabul ediyorum bundan sonra dikkat ediceğim reklam yapıyorsam belirteceğim açıklamasını yaptığı videosunda bile 5786578 tane nike reklamı yaptığı için artık bende kusma isteği oluşturan kişi. Bir insanın hiç mi etik değeri olmaz şaşırıyorum gerçekten. Markalar onu farketsin diye aldığı sakızın bile markasını etiketleyecek storyden artık o kadar çıkardı yani işin cılkını. Bakın daha henüz ürettiği içeriklerle ilgili zerre yorum yapmadım, izleyiciyi aptal yerine koyduğu için dünyanın en güzel en eğlenceli videolarını bile çekse gözümde sıfırdır. Abone sayısının inanılmaz yavaş artmasından da kendisine pay çıkarmıyor, bu kadar beleşçiliği gördükçe ben utanıyorum yemin ederim.

Tanım:Para uğruna her şeyin reklamını yapan, prensip ve etik kelimelerinin muhtemelen anlamını dahi bilmeyen kişilik.

10 kasım 01:41

496. Ya markalar reklam verecekleri kişiyi seçme konusunda özürlü ya da reklam verilecek kişiler onları izleyenleri reklam almayı reddedecek kadar çok önemsiyor. Yoksa bu kızın markalar tarafından bu kadar pohpohlanmasının başka bir açıklaması olamaz. Makyaj desen beceremiyor, ürün yorumlama desen zaten her sözcüğü sponsorlu. Anlamıyorum gerçekten.

9 kasım 16:09

495. Hm reklamı çok kötü olmuş ne yazık ki.

6 kasım 01:04


494. Penti'den gelen son iki mailde mickey koleksiyonu için model olduğunu gördüğüm youtuber.

3 kasım 11:41

493. halloween için deniz kızı ariel makyajı yapmaya çalışıp yalan dünyadaki tülaya benzemek büyük başarı. başarısız bir loreal reklamı olmuş üzgünüm

2 kasım 16:22

492. Sponsorsuz video çekmeyen youtuber. Bitenler videosunda da dove reklamı yapmadıysa ne olayım. 

Zamanında şekerliği, doğallığı ile sempatimi kazanmıştı ama artık o marka çantalar o durmaya çalıştığı kişi ile olduğundan çok farklı ve uzakta. Bunlardan çok vardı zaten Cansu sen farklıyken ne gerek vardı? İsteksiz halleri, ucuz spiker konuşmalarına çevirdiği cümle yapılarına ve videolarına bakmak bile istemiyorum artık. 

2 kasım 06:58