girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (465)
  • medya (21)

465. Nasıl bu kadar aldı başını gitti bu kız? Tam olarak neyiyle yani ne yaptı ki? Bazen gerçekten hayret ediyorum. Girdiyi dolduracak nitelikli bilgi bulamıyorum şuan adeta tutuldum. 

18 eylül 01:59

464. duygunun türk youtube alemine attığı en büyük kazık. şurup mudur şalgam mıdır diğer buddylerine değinmiyorum bile.

15 eylül 18:53

463. Melodi ve cansunun gerçekten çok iyi bi şirkete bağlı olduğunu ya da sağlam bağlantıları olduğunu düşünüyorum. Yoksa bu kadar az video diğer instagramdakiler gibi normal storylere bu kadar yurt dışı lansmanları tekliflerinin geleceğini sanmıyorum

15 eylül 02:01


462. Gerçekten şu camiada benim gördüğüm,takip ettiğim insalar arasında en hiç bişey üretmeden yürüyen insan. Ya bu kız cidden story atmaktan öte ne yapıyorda bu kadar iş birliği sağlıyor. Tamam duygu Özaslan çok sevilmiyor anlarım ama bu kıza nazaran yine ortaya koyduğu işler var.

15 eylül 00:57

461. Diksiyonunda ciddi sıkıntılar olan youtuber. Sadece bir kaç videosuna baktım ve aklıma bir şey takıldı. Sözlükte herkesin hakkında negatif eleştiriler yaptığı biri ama videolarının ve fotoğraflarının  altında hep sevgi dolu fangirl yorumları var. Duyguda öyle değil mesela. Sanırım cansuyu seven kitle <15 yaş  çocuklardan oluşuyor başka açıklama bulamadım bu tezatlığa

14 eylül 22:25

460. bana birilerine bir şey anlatırsın ya anlamaz çok boş bakar ya da hiçbir konuda fikri yoktur destekler kim ne derse, öyle insanlardan biri gibi geliyor nedense. artık gurup şurup ve türevlerine bakmayacağım, bu kararı aldım. boşa kafa doldurma ve zaman kaybından öte değil. sadece ürettiği hiçbir şey yokken, (bence) ortalamayı geçmeyecek bir güzelliği varken ya da albenisi yokken önüne bu kadar fırsatlar sunulmasını anlamlandıramıyorum. kültürel bir birikimi olduğunu,  herhangi bir konuda iyi olduğunu (altın bilezikten bahsettiği diploma aldığı bölüm hakkında bile) da düşünmüyorum. 3 yıldır bu işteyse 1 arpa boyu yol almadı. sürekli amerika’ya gitmesini, yurtdışı seyahatlerini, bedava yaşamı falan bana çok hak edilmeden, bomboş geliyor. bir markam olsaydı asla cansu’yla çalışmazdım mesela. bunlarla ilgili konuşmayı bırakıyorum ve gerçekten hak eden insanların en güzel konumlara gelmesini diliyorum.

14 eylül 02:08

459. Yarım yamalak ingilizcesiyle instagramdan laf yetiştireceğine oturup şükretmesi gereken, illa kamera önünde olacaksa sessiz sinema hakkında kanal açmasını önerdiğim youtuberımsı.

14 eylül 01:44


458. Duygu ile 4 saat arayla aynı şeyi paylaşmışlar. Paylaştıkları şey herkesle yarışan kendini kıyaslayan insanlardan uzak durun vs yazıyor. Fakat şöyle bir dur var duygu bu paylaşımı paylaşan kişiyi etiketlemeden paylaştı ama hatta ben ilk kendi paylaştı falan zannettim sonra cansu paylaşan kişiyi etiketleyip attı. Muhtemelen göndermeli twit kafasında takılıyorlar bilemiyorum. Galeriye yüklüyorum

ilgili medya:
2
14 eylül 01:15

457. Benim için Enes Batur neyse bu da o'dur. Erkekler Enes Batur hakkında ne düşünüyorlarsa, kızlarda aynısını bunun için düşünüyorlar.

Hiç haketmediği yerlere çıktı ama elimizden bir şey gelmiyor ve bu durum insanı çok sinir ediyor.

8 eylül 19:39

456. Hani oy olayından sonra takipten çıkıp yazılmayacaktı hakkında? her takip bunlara para demek, hem para kazanmasın isteyip hem takip etmek saçma.

6 eylül 15:02