sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (507)
 • medya (23)

507. Eskiden çok severdim ama şimdi itici ve samimiyetsiz gelen youtuber. 

15 ocak 22:51

506. yanıltıcı reklam yapan youtuber.

kimsenin açığını aramıyorum, kimseden mükemmel olmasını beklemiyorum ama herkesten işini iyi yapmasını bekliyorum. en azından içerik tüketicisi olarak böyle bir beklentimiz olabilir diye düşünüyorum.

hiç referans vermeme gerek yok, bir sürü videosunda ve instagram fotoğrafında aylardır samsung'un telefonunu kullanıyormuş gibi yaptığına denk gelmişsinizdir. çok memnunum, şarjı çok iyi gidiyor, ağustos'ta tanıştım ve o zamandan beri ayrılmadık cümleleri de tanıdık gelmiştir biraz bile takip ediyorsanız.

twitter'a gelen yeni güncellemeyle tweetlerin hangi cihazdan atıldığı görülebiliyor. ne hikmetse cansu akın'ın 5 ocak'a kadar bütün tweetleri iphone'dan atılmış. 5 ocak'tan sonra dank etti galiba, twitter for android yazıyor ama bizden kaçmaz tabi ki. yine de günahını almayalım, belki sırf twitter'a girmek için yanında bir iphone bulunduruyordur değil mi? yersen...

15 ocak 21:14

505. Son (link: https://youtu.be/uV6MyMqNeaE Videosunun) editini, konseptini ve arka planını beğendiğim youtuber. tarzını sevdiğim biri zaten videodaki parçaların çoğu da benim de dolabımda olmasını isteyeceğim parçalar. Son 1 yılda yaptığı spor oldukça yaramış. kendisine ekose etek ve pantolonlar çok yakışıyor ayrıca. umarım böyle videolarının devamı gelir cansu. 

13 ocak 22:32 14 ocak 16:56

504. biri cansu akına elindeki bileziğin (meslek=mühendis) o alanda hiç çalışmadan bir işe yaramadığını söylesin. bundan 10 yıl sonra mesleğe dönemezsin be cansu. dönsen de yaşıtların müdürün olmuş olacak ve işi öğrenmek falan da inanılmaz zor gelecek sana. kendinden küçükler falan işi öğretecek. demem o ki ha üniversiteyi yarıda bırakmışsın, ha okumuş bitirmişsin. maalesef mesleğini yapmadıktan sonra bir anlamı yok.

Edit: eksileyenlerin şurup olma ihtimali yüksek.

11 ocak 16:17 16 ocak 22:19

503. Gurup şurup konusunda süslü sözlükteki herkese o kadar katılıyorum ki. Cansu ve arkadaşları sanki sadece win win için birlikteymiş gibi beliyor.Her videosunda reklam yapması ve biraz bedavacı olması konusunda sıktı artık. Fakat erkek arkadaşı ile olan ilişkisini beğeniyorum.Bence tatlılar.

11 ocak 11:17

502. gizli kıvırcık olduğu konusunda hemfikir olduğum grup şurup'un ''akın'ı'' youtuber. uzun zamandır izlemiyordum, ece'nin kanalındaki üçlü videolarına bakayım dedim ve gerçekten kulak iltihabım çoştu (şaka değil,keşke şaka olsa). buraları okuyorsanız sevgili şurupsss -siz seversiniz katledilmiş türkçe- düzgün bir ses ekipmanı nam-ı diğer mikrofon edinin ve lütfen ama lütfen çığlık atarak konuşmayın.

10 ocak 21:59

501. Sözde hayvansever bir youtuber daha. Fotoğrafında giyip, göğsünü gererek etiketledigi inuikii marka botlar(gizlinot: beyaz, moon bootlara benzeyen) tavşan kürkünden yapılıyor. Şaşırtmadı. 

10 ocak 13:39

500. Blogger vloggerları uzun zamandır özellikle youtube üzerinden takip etmiyorum. Onlar hakkında yorum yapmıyorum, girdi de eklemiyorum. Çünkü diğer insanların “a aa, ne yapmış?” Şeklinde merak etmesine sebep olarak onlara tık kazandırıyoruz. Ama bugün bu düşüncemi kenara koyarak ufak bir şey eklemek istedim. Az önce bu hanım kızımızın 2018 en iyiler isimli videosuna denk geldim, tıkladım ve izledim. Tabiiki hepsini değil, urban decay cherry paletini önerirken kuramadığı cümlelerden ötürü kapattım. O kısma kadar da iyi gelmişim he. Şuna değinmek istiyorum, doğal olmakla doğru düzgün konuşamamak aynı şey mi? Sen arkadaşınla konuşuyomuş gibi yapma lütfen, çünkü doğallık bu değil. Nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde 420bin aboneye ulaşmışsın, nasıl güzel akıcı konuşamazsın aklım almıyor. Ya da güzel konuşabilmek için neden çaba sarf etmezsin anlamıyorum... Urban decay cherry paleti anlattığı kısmı aktarıyorum.

“Bu sene çıktı. tasarımı, kabı her zaman bildiğiniz gibi aslına bakarsanız diğer nakedlar gibi ama renk uyumu, kullanışlığı benim için tam bu tonları sevdiğim için çok sevdiğim bi palet oldu. bildiğiniz naked kalitesinde her zamanki gibi hani bunlar zaten ünlü bi seri ama cherry bence çok güzel renklerin olduğu en azından şöyle söyleyim size bütün renkleri kullanırım öyle söyleyim bi tane bile kullanmayacağım bi renk yok paletler bu yüzden değerli oluyo yani bütün renkleri kullanıp karıştırabildiğiniz zaman değerli oluyo ve tabi tozutması, pigmentasyonu hepsi çok iyi. ben kefilim kesinlikle çokça kullandım. Ben bu paleti kesinlikle tavsiye ediyorum ve ödülümü de veriyorum.” Kefilmiş, tozutması çok iyiymiş. Puahah. Cümleye bak. Baştan falso zaten de, tozutması çok iyi nedir hahahhha. Haber sunmuyor tamam da bari düzgün cümle kurabil. Şu ne şimdi. Gerçek mi? Ben bile buraya girdi yazarken yazdığım metni 2 kez okuyorum ki ne demek istediğim anlaşılsın, okuyana doğru aktarabileyim. 420bin abone ya. Pes. 

Eğitim şart.

Kendi rızamla tıklayıp izlediğim için, kaybolan 10 dakikam için üzgünüm.

Tanım: konuşamayan bir kişi. 

31 aralık 2018 16:00

499. “Bu ürünleri mu’laka almanız lazım” mottolu 2018 favorileri kisvesi altında toplu reklamlar videosunu servis etmiş. Amman kaçırmayın.

30 aralık 2018 13:59

498. Kendisinin yerinde olsam bütün paramı saç bakımına yatırırdım. 

25 aralık 2018 19:38