sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (621)
  • medya (40)

  621. piyasaya ilk çıktığından beri, ki bu kanal adının pineapplelı bir şey olduğu zamanlara dayanıyor, hiç sevmediğim youtuber kızımız. hatta hatırlıyorum ilk izlediğim videosu (link: https://www.youtube.com/watch?v=8R5AAg5pYUo şuydu)

  geçen 3 yılda paylaştığı videolardan hiçbirinde bir bilgi, bir yetenek, bir samimiyet göremiyorum. nasıl bu kadar yükseldiğini de anlamıyorum açıkçası. youtube/instagram camiasında gerçekten makyaj konusunda yeteneği olan ya da ne bileyim cilt bakımı konusunda bilgisi olan bu kadar insan varken bu kızın bu vasıfsız haliyle reklamdan reklama koşması, sponsorlarıyla dünyayı gezmesi sinirlerime dokunuyor.

  hater değilim yalnızca bulunduğu konumu haketmediğini düşünüyorum.

  dün 20:59

  620. Son videosunda 29 dakika boyunca tam 2917272828 kere çok mutlu olduğunu ve memnun kaldığını söylüyor demek ki baya kötü organizasyon arkadaşlar gitmeyin.Ayrıca more than sail ekibine sesleniyorum hayrına şu kızı bir daha bedava konuk edin ya 

  dün 11:06

  619. Her şeyi sponsorla yapan sevgili Cansu’ya diksiyon kursu için sponsor olmayı teklif ediyorum. Zira ‘bu neaa abiieeaa’ virüsünden başka türlü kurtulamayacak.

  22 temmuz 21:41

  618. Instagramdan first markasının sponsorluğuyla övdüğü, takipçilerini çağırdığı one love festivaline twitterdaki bakış açısı ektedir

  Tanım: Sponsorsuz kuaföre,markete,konsere hatta hastaneye bile gidemeyen youtuber

  ilgili medya:
  2
  22 temmuz 02:19 22 temmuz 17:47

  617. Kendisiyle sürekli muhtelif yerlerde karşılaşıyorum özellikle de zorlu ve kanyon avm civarında. Farklı zamanlarda annesini de kardeşini de gördüm. Hepsini birarada da gördüm.

  Ben annesi ve kardeşiyle olan vloglarını izlemeyi seviyorum. Çünkü içimde özlem duyduğum bir yakınlık ve sevgi ortamını izliyor gibi oluyorum. Kendi içlerinde şakalaşmaları ve geyikleri hoşuma gidiyor. Onun dışındaki işlerinden artık pek keyif almıyorum.

  15 temmuz 15:09

  616. Cansu’yu eskiden severdim, izlerdim ancak artık pek hoşlanmıyorum açıkçası, hiçbir yerde takip etmiyorum. Geçen gün burada hastane reklamı yaptığını okumuştum, aklıma geldi boşa düşünce ‘bu ara en memnun kaldığım ürünler’  videosunu açıp izledim. Bir şey olmuş bu kıza sanki bilişsel yetilerinde bir sıkıntı var gibi konuşuyor, özellikle videonun tokaları küpeleri gösterdiği kısmındaki konuşmaları hayrete düşürdü beni, geri alıp alıp izledim. Bilale anlatır gibi konuşuyor kız, aynı şeyi anlatmak için birbirinden bağımsız alakasız cümleler kuruyor. Önceden de böyleydi de ben mi yeni fark ettim bilemedim ama videodaki konuşmaları sanırım ancak ‘amsterdam vlogu’ videosunda dinlemiş olsam yerinde olurdu 

  11 temmuz 13:00

  615. Ece targıtın attığı son vlogda elinde iPhone bilmem kaçıncı x varken Samsung reklamı yapan kişi. Her şeyi geçtim marka rahatsız olmuyor mu? 

  7 temmuz 13:17

  614. bloggerlık kavramı şahsi tecrübe ve beğenileri paylaşma mantığıyla ortaya çıkmış, günümüz sosyal medya kullanım koşullarında markalar için bir reklam kanalına dönüşmüştür. ama reklam yaparken bile bloggerın şahsi tecrübe ve beğeni ilkesini göz ardı etmemesi gerekir, çünkü insanlar bloggerları reklama erişmek için değil tavsiyeye erişmek ve ilham almak için takip ederler. dolayısıyla bloggerlığın temel amacı reklam yapmak değildir. tavsiye ve ilham verirken, kendi beğenip kullandığı ürünü üreten marka iletişime geçer, işbirliği yapmak ister, win-win bir durum oluşur. blogger zaten tavsiye edeceği bir ürünü tavsiye ederken de para kazanmış olur.

  televizyonda gördüğümüz reklamlardaki kişilerse oyuncudur. ellerine bir metin verilir, ve onu canlandırırlar. reklamında oynadıkları ürünü kullanıp beğenme sorumlulukları yoktur, çünkü adı üstünde oyuncudurlar. izleyici de izlediğinin reklam olduğunu, o kişinin de oyuncu olduğunu bilir. 

  ama bloggerlar reklam yaptığında tüketici, reklamı ürünü gerçekten beğendiği için mi yoksa para verdikleri için mi tavsiye ettiklerini ayırt edemeyebilir ve yanlış yönlendirilebilir. o yüzden reklamdaki oyuncularla bloggerları aynı kefeye koymak doğru bir yaklaşım değil. 

  4 temmuz 22:56

  613. ace reklamındaki cırt ayşe teyze kendi evinde ace kullanmıyor diye linç etme lüksümüz var mı? Yok.

  Aynı şey. 

  Bu kız bu markanın reklamını yapmak için para ya da bir şekilde karşılık alıyor ve reklam yapıyor.  Kullanmak zorunda değil ki. Niye bu kadar abartılmış ben anlamadım. 

  Bu kız Tv de yayınlanan bir samsung reklamında oynasaydı  “aaa kendi samsung mu kullanıyor niye reklamında  oynamış” diyecek miydiniz? yoo.

  Yeni nesil reklam alanı da youtube ve instagram olduğuna göre çok garip karşılamamak gerekiyor.

  edit: cansu’yu pek sevmem bu arada ama her yaptığına da kulp bulmak zorunda değiliz ki.

  4 temmuz 21:48 4 temmuz 21:51

  612. Kesin kullanıyordur(!) O telefonu dediğim kişi

  4 temmuz 21:39